Zobacz zdjęcia (5)
Znany DJ Paweł Wacławik, Mielec - zdjęcie 1
Znany DJ Paweł Wacławik, Mielec - zdjęcie 2 Znany DJ Paweł Wacławik, Mielec - zdjęcie 3 Znany DJ Paweł Wacławik, Mielec - zdjęcie 4 Znany DJ Paweł Wacławik, Mielec - zdjęcie 5
1 / 5

Znany DJ Paweł Wacławik id:45867

Mielec, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Wykorzystując moje wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych, firmowych i okolicznościowych oraz różnorodności gustów Par Młodych, chciałbym zaproponować ofertę poprowadzenia przyjęcia, która mam nadzieję sprosta również Państwa oczekiwaniom.
Każde przyjęcie weselne jest inne i niepowtarzalne - w jakim stylu je poprowadzę zależy w dużej mierze od Państwa. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby było jedyne w swoim rodzaju i pozostało w pamięci wszystkich gości na długie lata.

W mojej ofercie jest również poprowadzenie przyjęcia weselnego wraz z Wodzirejem, poprawin oraz poprowadzenie ślubu humanistycznego jako Konferansjer.

Wybierając moją ofertę otrzymujecie Państwo:
• profesjonalną oprawę artystyczno-muzyczną (DJ + opcjonalnie Wodzirej)
• wysokiej jakości nagłośnienie i oświetlenie sali
• eleganckie stanowisko dowodzenia
• muzyczny repertuar dokładnie uwzględniający potrzeby organizatorów
• maszynę do dymu*, wytwornicę baniek mydlanych*
• wystrzałowe konfetti
• kapelusze, okulary, różne akcesoria do zabaw
• możliwość prowadzenie w języku angielskim

Muzyka – w swojej bibliotece posiadam blisko 8 tysięcy legalnych utworów począwszy od największych tanecznych szlagierów a kończąc na mocno rockowych brzmieniach. Muzycznie zabiorę Państwa gości w lata Rock’n’Rolla, klimaty największych przebojów lat osiemdziesiątych, muzyki rozrywkowej z czasów PRL-u i najnowszych hitów muzyki Dance czy też Latino.
Wodzirej poprowadzi od początku do końca Państwa przyjęcie, zaprosi do tańców integracyjnych podczas których goście będą mieli możliwość poznania się nawzajem, animacji tanecznych - proste kroki taneczne w łatwej energetycznej, wyzwalającej bardzo pozytywną energię choreografii, którą zatańczy każdy, zarówno do starych przebojów jaki i najnowszych hitów.
Poprawiny w większości prowadzę sam jako DJ, ale mogę też zaproponować udział w tym wydarzeniu Wodzireja. Tak jak w przypadku przyjęcia weselnego proponuję oprawę muzyczną z największych przebojów muzycznych od lat 70-tych do najnowszych hitów.
Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie. Kluczowym dla mnie jest poznanie Państwa potrzeb oraz wizji tak ważnego wydarzenia, dlatego zawsze proponuję spotkanie na którym będę mógł je poznać i zaprezentować własne propozycje co pozwoli stworzyć scenariusz dedykowany dla Państwa.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuje od kilkunastu lat. Pierwsze wesele prowadziłem w 1997 roku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Podstawowy zakres godzin to 12, od przyjazdu pierwszych gości z możliwością przedłużenia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Prowadzenie przyjęcia, profesjonalne nagłośnienie, profesjonalne oświetlenie. Dodatkowo w swojej ofercie mam ciężki dym, napis LOVE, fontannę iskier.

Skład, w którym występujemy.

Występuje sam jako DJ / Wodzirej lub w duecie z dodatkowym Wodzirejem. Współpracuję też z muzykami.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Mielec, , 39-300, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1675

Popularne miasta w okolicy