Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Fotografia ślubna, film, dron - Paweł Stec, Stalowa Wola - zdjęcie 1
Fotografia ślubna, film, dron - Paweł Stec, Stalowa Wola - zdjęcie 2 Fotografia ślubna, film, dron - Paweł Stec, Stalowa Wola - zdjęcie 3 Fotografia ślubna, film, dron - Paweł Stec, Stalowa Wola - zdjęcie 4 Fotografia ślubna, film, dron - Paweł Stec, Stalowa Wola - zdjęcie 5
1 / 5

Fotografia ślubna, film, dron - Paweł Stec id:23874

Stalowa Wola, podkarpackie
(8)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

FOTOGRAFIA
Profesjonalny i wyjątkowy reportaż ślubny od przygotowań do oczepin włącznie.
Główne zalety oraz opcje:
- fotografowanie najnowszymi bezlusterkowcami firmy NIKON: Z6 oraz Z6II, co daje niezwykłą szybkość, celność, a przede wszystkim ciszę, która nie rozprasza księdza, Was i Waszych gości, jak to jest w przypadku lustrzanek;
- otrzymujecie od 6000 zdjęć w pełnej rozdzielczości (formacie RAW i JPG) oraz korekta kolor i BW (czarno-białe);
- starannie wyselekcjonowane zdjęcia i poddane szczegółowej obróbce, otrzymujecie od 400 sztuk i właściwie nie ma ograniczeń;
- autorski styl obróbki lub wybrany przez Parę Młodą, w przypadku gdy np. Pani Młoda jest blogerką i chce zachować swój dotychczasowy filtr kolorystyczny na swoich zdjęciach ślubnych;
- możliwość wybierania zdjęć ślubnych w całości lub częściowo przez Parę Młodą;
- elastyczność oraz otwartość na życzenia podczas przebiegu całości zlecenia.

SESJA W DNIU ŚLUBU – FILMY I FOTOGRAFIA Z DRONA GRATIS
Sesja w dniu ślubu to zawsze nieodłączny element Naszego reportażu ślubnego. To Wy decydujecie czy sesja będzie trwała 15 minut lub 120 minut. Na sesji zawsze gratis dodatkową atrakcją są zdjęcia z drona i krótkie filmiki.
Główne elementy sesji to:
- zdjęcia grupowe i indywidualne z gośćmi;
- zdjęcia z drona „Serce z drona”, koniecznie zapraszam do obejrzenia galerii i wpisów blogowych jak wygląda serce z drona;
- romantyczne i zabawne fotografie tylko dla Was lub Waszych najbliższych przyjaciół, zwykle w miejscach zielonych obok lokalu o zachodzie słońca.

SESJA PLENEROWA
Sesja ślubna, narzeczeńska w kraju czy za granicą, to nie ma znaczenia. Sesję możemy zrealizować na spokojnie w innym dniu, w miejscu wybranym przeze mnie lub lokalizacji, w której się poznaliście albo nawiązującej do motywu Waszego ślubu lub w innym miejscu bliskiemu Waszemu sercu, by całość ta tworzyła spójną, wyjątkową historię.
Główne zalety oraz opcje:
- tak jak w przypadku zdjęć ślubnych wykonuję zdjęcia na sesji niemalże poklatkowo, aby uchwycić Wasze piękne emocje, uczucia oraz uśmiechy;
- dostajecie około 2000 zdjęć z czego od 100 wybranych i obrobionych szczegółowo;
- Para Młoda może wybrać zdjęcia z pleneru w całości lub częściowo.

FILM
Nasze pomysły, zaangażowanie i najwyższa jakość sprawią, że Wasz film będzie niepowtarzalny.

ALBUMY
Skóra, tkanina czy drewno? To ty decydujesz jak zostanie oprawiona Twoja pamiątka. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Wasze oczekiwania. Współpracujemy z największa firmą w Polsce produkującą albumy ślubne, odbitki i inne dodatki.

Opinie (8)

Fotografia ślubna, film, dron - Paweł Stec id:23874
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Ossolin
Data dodania: 28-10-2022

Polecam Pawła, nasza współpraca zaczęła się kiedy zmieniliśmy plany odnośnie wesela. Szukaliśmy kogoś kto zna się na rzeczy oraz spełni naszą prośbę odnośnie "małego pakietu". Paweł był pierwszym fotografem, który zgodził się dostosować ofertę do naszych oczekiwań. Zależało nam na bardzo "okrojonym" pakiecie gdyż nie planowaliśmy typowego przyjęcia weselnego. Polecam Pawła, nie tylko dlatego że jest bardzo elastyczny jeżeli chodzi o współprace. Polecam go również dlatego, że robi naprawdę piękne zdjęcia, praca z nim podczas sesji jest naprawdę bardzo przyjemna. Warto również wspomnieć o istotnej dla par kwestii - finanse, Paweł jest osobą która naprawdę potrafi dostosować wszystko nawet do chyba najbardziej wymagającego klienta. Uważam, że warto zainwestować w usługi Pawła, ponieważ jest to osoba naprawdę godna polecenia. W przeciwieństwie do innych fotografów, Paweł naprawdę szybko realizuje zlecenie, nie trzeba czekać ponad rok na zdjęcia. Paweł ma naprawdę dobre oko do łapania najlepszych momentów. Obróbka stoi na naprawdę wysokim poziomie. Jeżeli ktoś szuka fotografa który robi ładne zdjęcia, jest sumienny, ma dobrą cenę a także bardzo dobry kontakt z klientem, powinien bez wahania zdecydować się na Pawła. Bez niego nasz ślub i sesja na pewno nie wyszłaby tak dobrze.

Paweł
30-10-2022

Dziękuję bardzo!

G
Gabriel
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Kraków
Data dodania: 17-10-2022

Polecam. Najlepszy fotograf ślubny jakiego poznałam. Wszystko jak w bajce.

Paweł
30-10-2022

Dziękuję bardzo!

I
Ignacy i Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Sandomierz
Data dodania: 09-07-2022

Polecamy wszystkim parom młodym. Usługa zawsze wykonywana na najwyższym poziomie.

Paweł
30-10-2022

Dziękuję bardzo!

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Sandomierz
Data dodania: 23-02-2021

Bardzo polecamy! Świetny kontakt i otwartość na pomysły, mega energia, zdjęcia robią ogromne wrażenie! Szybka i profesjonalna obróbka zdjęć. Polecam również wywoływanie zdjęć ślubnych przez Pawła - dużo taniej a jakość nieporównywalna :)

Paweł
23-02-2021

Dziękuje bardzo!!! Do zobaczenia

Paulina
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-11-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 19-12-2020

Bardzo miło wspominamy współpracę z Pawłem. Mimo, że wcześniej się nie znaliśmy, od razu poczuliśmy luźną, rozładowującą stres atmosferę w dniu ślubu oraz podczas sesji plenerowej w czasie wesela. Dostaliśmy około 7000 zdjęć, a tych wybranych po zjawiskowej obróbce około 600, mimo że w umowie było 400 zdjęć. Kontakt bardzo dobry, fotograf zaproponował styl obróbki na życzenie. Szybki czas realizacji. Jest elastyczny, dopasowany do klienta, profesjonalny! Nasze zdjęcia ślubne są piękną pamiątką, do której bardzo często wracamy. Polecamy go gorąco dla wszystkich przyszłych Par Młodych!

Paweł
23-02-2021

Dziękuję

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-11-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stalowa Wola
Data dodania: 05-12-2020

Nie ma wystarczającej liczby słów, by wyrazić Naszą wdzięczność! Paweł dosłownie uratował nasz ślub! Przede wszystkim przez długi czas starannie dobieraliśmy fotografów do Naszej uroczystości. Ale po Naszym spotkaniu z Pawłem stało się jasne, że nie pomyliliśmy się z wyborem. 
W dniu Naszego ślubu wydarzyła się nieprzyjemna rzecz: stylistka mojej przyszłej żony nie przyjechała. Ale dzięki pomocy Pawła nie tylko przywróciły Nam zmysły, ale pilnie pomogły w przygotowaniu Naszego wizerunku i przywróciły magiczny nastrój w najważniejszym dniu dla każdej pary! Niezwykle pozytywny, empatyczny i uprzejmy. Dzięki Niemu nie musisz się o nic martwić i po prostu cieszyć się tym bajecznym dniem. A zdjęcia mówią same za siebie, wciąż dostaję mnóstwo entuzjastycznych słów od naszych gości!

Nie ma wystarczającej liczby słów, by wyrazić Naszą wdzięczność! Paweł dosłownie uratował nasz ślub! Przede wszystkim przez długi czas starannie dobieraliśmy fotografów do Naszej uroczystości. Ale po Naszym spotkaniu z Pawłem stało się jasne, że nie pomyliliśmy się z wyborem. 
W dniu Naszego ślubu wydarzyła się nieprzyjemna rzecz: stylistka mojej przyszłej żony nie przyjechała. Ale dzięki pomocy Pawła przywrócono magiczny nastrój w najważniejszym dniu dla każdej pary! Niezwykle pozytywny, empatyczny i uprzejmy. Dzięki Niemu nie musisz się o nic martwić i po prostu cieszyć się tym bajecznym dniem. A zdjęcia mówią same za siebie, wciąż dostaję mnóstwo entuzjastycznych słów od naszych gości!

Paweł
23-02-2021

Dziękuję!

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Stalowa Wola
Data dodania: 14-11-2020

Niepowtarzalne i ekscytujące zdjęcia wykonane z olbrzymią pasją przez Pawła to wybór, którego nie żałujemy. Udział w sesji narzeczeńskiej pod czujnym okiem Pawła to strzał w dziesiątkę. Czuliśmy się bardzo komfortowo, pomimo tego, iż było to tak naprawdę Nasze pierwsze spotkanie. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pawła Nasze zdjęcia mają wyjątkowy klimat, są wspaniałe, wręcz magiczne za co bardzo Mu dziękujemy. Jest On magikiem, potrafi stworzyć niezwykłą atmosferę, otoczyć Parę cudowną aurą, ale przede wszystkim to Artysta, którego polecamy.
Więc, jeśli poszukujecie miłej, pomocnej osoby, a najważniejsze profesjonalisty, który swoją pracę traktuje jako misję, tworzy z radością i uśmiechem na twarzy to Paweł Stec- Wedding Photography będzie najlepszym wyborem!
Jeszcze raz gorąco polecamy!!

Paweł
14-11-2020

Dziękuję Wam bardzo! Za taką super opinię!

A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Warszawa
Data dodania: 24-02-2020

Profesjonalista! Zdjęcia wykonane perfekcyjnie, bardzo bardzo jesteśmy zadowoleni!

Paweł
14-11-2020

Dziękuję! Będę wspominać to wesele na dłuuugo :)

Kontakt

Adres: Stalowa Wola, , 37-415, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 4036

Popularne miasta w okolicy