Paweł Stec - Wedding Photo & Film

2500 zł
Stalowa Wola, podkarpackie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
531-286...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów
 • 4 fotografów

O nas

Dla wszystkich Par, które cenią sobie przede wszystkim dużą ilość uchwyconych treści, zarówno w postaci zdjęć, jak i filmów, świetnym rozwiązaniem będzie zmagazynowanie surowego materiału i to zupełnie za darmo. Otrzymacie od nas kilka tysięcy zdjęć oraz kilka godzin nagrań z Waszego ślubu to idealna propozycja dla tych, którzy w wolnym czasie lubią zająć się obróbką zdjęć i edycją filmów, ale również dla tych, którym zależy na samodzielnym wyborze najbliższych sercu momentów do uwiecznienia na zawsze. Surowy materiał przekażemy Wam na dostarczony przez Was nośnik lub za dopłatą w chmurze.

FOTOGRAFIA
Profesjonalny i wyjątkowy reportaż ślubny od przygotowań do oczepin włącznie.
Główne zalety oraz opcje:
- fotografowanie najnowszymi bezlusterkowcami firmy NIKON: Z6 oraz Z6II, Z8 co daje niezwykłą szybkość, celność, a przede wszystkim ciszę, która nie rozprasza księdza, Was i Waszych gości, jak to jest w przypadku lustrzanek;
- otrzymujecie od 6000 zdjęć w pełnej rozdzielczości (formacie RAW i JPG) oraz korekta kolor i BW (czarno-białe);
- starannie wyselekcjonowane zdjęcia i poddane szczegółowej obróbce, otrzymujecie od 400 sztuk i więcej (właściwie nie ma ograniczeń;)
- autorski styl obróbki lub wybrany przez Parę Młodą, w przypadku gdy np. Pani Młoda jest blogerką i chce zachować swój dotychczasowy filtr kolorystyczny na swoich zdjęciach ślubnych;
- możliwość wybierania zdjęć ślubnych w całości lub częściowo przez Parę Młodą;
- elastyczność oraz otwartość na życzenia podczas przebiegu całości zlecenia.

SESJA W DNIU ŚLUBU – FILMY I FOTOGRAFIA Z DRONA GRATIS
Sesja w dniu ślubu to zawsze nieodłączny element Naszego reportażu ślubnego. To Wy decydujecie czy sesja będzie trwała 15 minut lub 120 minut. Na sesji zawsze gratis dodatkową atrakcją są zdjęcia z drona i krótkie filmiki.
Główne elementy sesji to:
- zdjęcia grupowe i indywidualne z gośćmi;
- zdjęcia z drona „Serce z drona”, koniecznie zapraszam do obejrzenia galerii i wpisów blogowych jak wygląda serce z drona;
- romantyczne i zabawne fotografie tylko dla Was lub Waszych najbliższych przyjaciół, zwykle w miejscach zielonych obok lokalu o zachodzie słońca.

SESJA PLENEROWA
Sesja ślubna, narzeczeńska w kraju czy za granicą, to nie ma znaczenia. Sesję możemy zrealizować na spokojnie w innym dniu, w miejscu wybranym przeze mnie lub lokalizacji, w której się poznaliście albo nawiązującej do motywu Waszego ślubu lub w innym miejscu bliskiemu Waszemu sercu, by całość ta tworzyła spójną, wyjątkową historię.
Główne zalety oraz opcje:
- tak jak w przypadku zdjęć ślubnych wykonuję zdjęcia na sesji niemalże poklatkowo, aby uchwycić Wasze piękne emocje, uczucia oraz uśmiechy;
- dostajecie około 2000 zdjęć z czego od 100 wybranych i obrobionych szczegółowo;
- Para Młoda może wybrać zdjęcia z pleneru w całości lub częściowo.

FILM
Nasze pomysły, zaangażowanie i najwyższa jakość sprawią, że Wasz film będzie niepowtarzalny.

ALBUMY
Skóra, tkanina czy drewno? To ty decydujesz jak zostanie oprawiona Twoja pamiątka. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Wasze oczekiwania. Współpracujemy z największa firmą w Polsce produkującą albumy ślubne, odbitki i inne dodatki.

Oferta nr 1

2500zł/ wesele

Cena dotyczy pakietu od przygotowań do oczepin.
Szczegółowy cennik wyślę na e-mail osobom zainteresowanym. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Współpraca z nami oznacza, że Wasz wspaniały dzień będzie udokumentowany profesjonalnie, pięknie i obszernie.. W wersji końcowej możecie uzyskać około 6000 zdjęć w kolorze i 6000 zdjęć czarno-białych, jeśli tylko sobie tak zamarzycie!
Zdjęcia to nie wszystko – w naszej ofercie znajdziecie również filmowanie ślubów i wesel w jakości 4K i możliwość obejrzenia wszystkich materiałów w wersji surowej w długości od 3 do 16 godzin. Dzięki temu sami możecie sobie wybrać, które fragmenty mają zostać umieszczone w ostatecznej wersji filmu i tym samym utrwalone na zawsze!
Jeśli pragniecie idealnej i przyjemnej współpracy z profesjonalnymi kamerzystami oraz fotografami ślubnymi, dla których praca i kontakt z ludźmi to pasja – kliknijcie, by przejść do pełnego opisu naszych usług lub zadzwońcie. Jedyna tak korzystna oferta w Polsce!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mam świetny kontakt z ludźmi i uważam, że uśmiech i dobre nastawienie gwarantuje świetne kadry! Ta metoda jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Pracujemy swobodnie i dyskretnie, nawet nie zauważysz naszej obecności w trakcie ślubu i wesela.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Fotografuję od wielu lat. Swoje pierwsze komercyjne zlecenie wykonałem w 2001 r. To strasznie dawno temu! Od tamtego czasu wiele się zmieniło: sprzęt, technologia, moda, ale i sam rozwinąłem swoje umiejętności oraz zdobyłem ogrom doświadczenia.
W ubiegłym roku ukończyłem kurs fotografii organizowany przez nowojorskie Museum Of Modern Arts – była to świetna dawka wiedzy, inspiracji, która dała mi możliwość jeszcze szerszego spojrzenia na fotografię.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Wami zwykle podczas przygotowań, ceremonii ślubnej oraz wesela, aż do godziny 1.00 dnia następnego. Jeśli zajdzie taka konieczność na wasze życzenie jesteśmy w stanie przedłużyć naszą pracę nawet o kilka godzin. Fotografujemy i filmujemy też poprawiny, również na Wasze życzenie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera zdjęcia ślubne z dodatkową możliwością nagrania ważnych momentów ze ślubu w 4k. Samo nagrywanie nie widnieje bezpośrednio w podstawowej ofercie, ale zawsze można się z nami dogadać i ustalić wszystko indywidualnie. Istnieje teź możliwość samego filmowania. Podstawowa oferta ma w pakiecie przekazanie dla pary młodej wszystkich surowych plików raw oraz surowych plików wideo zwykle posklejanych w Full HD oraz 4 k. Może to oznaczać dla Was możliwość wybrania spośród nawet 10000 zdjęć i ponad 10 godzin filmu. Oferujemy również duże rabaty w nieatrakcyjnych terminach np. poza sezonem weselnym. Tym sposobem podstawowa oferta może zamienić się w rozszerzoną. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego lub w wiadomości oraz do opisu szczegółowego oferty.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Moja przygoda z profesjonalnym filmowaniem zaczęło się raptem kilka temu, ale przygoda z ze sztuką zaczęła się już w szkole podstawowej. Wywoływałem wtedy zdjęcia czarno białe w ciemni fotograficznej w domu rodzinnym oraz wykonywałem rzeźby z drewna i malowałem obrazy. W szkole średniej często filmowałem i fotografowałem szkolne uroczystości. Robiłem też komputerowo grafikę na potrzeby szkoły, budowałem strony internetowe i dokumentowałem wszystko, co mnie otaczało. Gdy zacząłem zajmować się filmowaniem profesjonalnie, odkryłem jak ważną rolę odgrywa dźwięk w filmie i wiedzę na ten temat aktywnie wykorzystuję przy nagrywaniu filmów na ślubach i weselach. Ważnym dla mnie jest żeby mieć zawsze kilka rejestratorów dźwięku, np. rejestrator krawatowy dla pana młodego, rejestrator ustawiany przed głośnikami, żeby dobrze uwiecznić to, co mówione jest przez mikrofon, rejestrator podpinany do konsoli dj lub przy orkiestrze/zespole, a czwarty rejestrator to mini dyktafon, który można założyć na mikrofon. Ten ostatni w szczególności przydaje się na ślubach plenerowych lub w kościele, gdzie unosi się bardzo duże echo czy są mocne szumy z głośników. Filmując profesjonalnie zrozumiałem, dlaczego warto namawiać klientów do tego żeby filmy były w jakości 4K. Dla mnie to oczywista oczywistość że jakość jest widocznie o wiele lepsza. Lubię podziwiać jakość takich filmów przy montażu, a filmowanie w jakości 4K sprawia mi ogromną frajdę. Jestem też zwolennikiem naturalnych kolorów w filmach, ale na życzenie klientów mogę też zrobić film w innym stylu, np. w sepii lub zastosować wybrany typ colorgradingu. Podsumowując, moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się dosyć niedawno patrząc z perspektywy całego życia, ale kto z nas nie ma przygody z filmowaniem w dzisiejszych czasach. Każdy filmuje swoimi smartfonami i to widać też na weselach, z tym tyle że wszyscy filmują w pionie z ręki, nachylając smartfon w dół, co powoduje zniekształcenia sylwetki osób filmowanych i w konsekwencji wszyscy ludzie na takich filmach wyglądają karykaturalnie. Nie jestem przeciwnikiem filmowania w pionie smartfonem, ale żeby uzyskać w ten sposób dobry materiał niezbędna jest odpowiednia wiedza. Tacy weselni, smartfonowi filmowcy spośród gości często wchodzą w kadry profesjonalnej ekipy i nie dość, że nie robią materiału dla pary młodej to psują materiał, za który para młoda zapłaciła. Oczywiście, wasi goście mogą robić sobie filmy i zdjęcia swoimi telefonami, ile tylko mają ochotę, ale najlepiej, żeby robili to przynajmniej w przemyślany i rozsądny sposób, wtedy i Wy będziecie mieli z tego fajną pamiątkę.
Planuję wprowadzić do oferty na życzenie filmowanie stories/relacji na media społecznościowe w pionie i publikowanie ich na bieżąco na wskazanym przez Was koncie lub kontach w czasie trwania wesela oraz montaż rolki w pionie w ciągu 24 godzin od wesela.
W naszej ekipie są bardzo doświadczeni filmowcy, dla których rodzaj wykorzystywanego sprzętu oraz jakość efektu końcowego mają bardzo duże znac

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się już w szkole podstawowej w domowej ciemni fotograficznej, gdzie z moim tatą własnoręcznie wywoływałem czarno-białe zdjęcia. Potem przeszedłem w życiu przez wiele etapów, które kształtowały moją fotografię i podejście do niej, jednocześnie podnosząc jej poziom. W naszej ekipie także znajdują się wybitni fotografowie, dla których robienie zdjęć jest pasją.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy już wiele lat. Na naszej stronie internetowej, na którą oczywiście zapraszam, mamy obszerne wpisy blogowe zakresu tej tematyki. Znajdziecie też tam dużo poradników dotyczących fotografii okolicznościowej ozdobionych zdjęciami mojego autorstwa.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy najbardziej lubimy kontakt z klientem, na weselu jesteśmy przepełnieni pozytywną energią, co dobrze przekłada się na piękny efekt końcowy naszej pracy w postaci wspaniałej pamiątki i na ogólne zadowolenie Pary Młodej. Pracujemy zarówno w ukryciu, jak też dając cenne wskazówki osobom pozującym, robiąc show na sesji z gośćmi, co pozwala uchwycić na zdjęciach wesołe i zabawne ujęcia pełne szczęścia i radości. Kiedy otaczamy się szczęśliwy ludźmi to ich szczęście nam się udziela, pomimo tego że jesteśmy w pracy i trzymamy rękę na pulsie, aby żaden wyjątkowy moment nam nie umknął.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie. Przede wszystkim trzeba tu powiedzieć o bezlusterkowcach marek Nikon (z8, z6, z6II), Sony (A7SIII fxIII) oraz Canon r6. Bezlusterkowce świetnie nadają się do fotografowania ważnych uroczystości i wydarzeń, ponieważ w porównaniu z lustrzankami są bardzo ciche, czasami niemal bezgłośne i dzięki temu nie zakłócają przebiegu podniosłych ceremonii czy pracy filmowca, kamerzysty czy księdza. Poza tym dysponujemy całym wachlarzem najróżniejszego rodzaju sprzętu wysokiej klasy, który działa bardzo precyzyjnie i bez usterek. Posiadamy m.in. statywy, gimbale, rejestratory dźwięków czy drony. Bardzo chętnie porozmawiam z Wami o wykorzystywanym przez nas sprzęcie, bo uwielbiam nowości technologiczne. Zazwyczaj wymieniam sprzęt co 2 lata, natomiast co roku inwestuje bardzo dużo w dodatkowe urządzenia lub częściowo wymieniam te podstawowe.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest dla nas bardzo ważne, żeby być w czołówce branży i oferować naszym klientom nieustannie najwyższą jakość usługi oraz mieć swobodę działania poprzez coraz możliwość sprawnego i kompleksowego dokumentowania ważnych momentów waszego najpiękniejszego dnia.
Drugim powodem jest możliwość pracy na cichym sprzęcie, czyli bezlusterkowcach. Kilka lat temu, gdy takie rozwiązanie techniczne nie było dostępne, w niektórych kościołach czy katedrach przy robieniu serii zdjęć roznosiło się echo, które potrafiło skutecznie zepsuć atmosferę uroczystości, a nawet zagłuszać słowa Pary Młodej. Przy dużej ilości zdjęć był to zwyczajnie uprzykrzający życie hałas, a pracując na bezlusterkowcu mam zawsze swobodę – mogę wykonać ogromną ilość zdjęć i uchwycić wszystkie ważne chwile nie przeszkadzając Parze Młodej i gościom weselnym, a przy tym trafić fotografiami w Wasz gust. Dzięki cichemu aparatowi jestem w stanie zrobić zdjęcie nawet podczas szczególnych chwil, w których ksiądz zakazuje robienia zdjęć – mogę wtedy dyskretnie i niezauważenie korzystać z aparatu. Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia i zawsze należy zapytać fotografa na jakim typie aparatów pracuje. Współcześnie każdy profesjonalista powinien pracować cichymi bezlusterkowcami.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługa realizujemy w różnym składzie, dopasowujemy go do skali zlecenia, więc może to być jedna osoba, a może to być 10 lub więcej osób. Współpracujemy z różnymi zaprzyjaźnionymi bardzo dobrymi profesjonalnymi firmami. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy ilość członków ekipy do ilości powierzonych zadań, a o każdej z tych osób wiem, że wykona swoją pracę na najwyższym poziomie. Współpracujemy też z wieloma zaprzyjaźnionymi usługodawcami, z którymi możemy pomóc Wam nawiązać kontakt, np. dodatkowymi filmowcami, drink barem, specjalistami od niskiego dymu i efektów pirotechnicznych, dj-em, zespołami muzycznymi, animatorkami, firmami zapewniającymi mobilne place zabaw dla dzieci, dekoratorkami czy wedding plannerkami.

Jak ubieramy się na wesele?

Jesteśmy tak ubrani, by za bardzo nie rzucać się w oczy - staramy się ubrać elegancko, żeby wtopić się w tłum gości weselnych, ale też tak, żeby móc swobodnie działać i poruszać się. Rozumiemy jak działa dress code, więc jeśli wesele jest tematyczne to możemy dopasować się strojem do motywu uroczystości lub do upodobań Państwa Młodych.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film udostępniamy zwykle na YouTube jako niepubliczny oraz na Vimeo, OneDrive, Google Drive, na pendrive’ach oraz dyskach zewnętrznych. Jeśli macie jakieś inne pomysły i potrzeby to możemy się dostosować na Wasze życzenie.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia udostępniamy na platformie za pośrednictwem której można przeglądać zdjęcia na smartfonach. Jest to bardzo proste i szybkie rozwiązanie. Poza tym zdjęcia umieszczamy na OneDrive i Google Drive (według Waszych preferencji), gdzie pliki są w pełnej rozdzielczości i gotowe do pobrania.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na materiały jest bardzo różny w zależności od aktualnej ilości zleceń i wielkości Waszego zlecenia. Jesteśmy skłonni do negocjacji terminu z Parą Młodą, istnieje też możliwość zamówienia usługi ekspresowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy kursy liturgiczne i możemy fotografować oraz filmować w kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, mamy UAVO - Świadectwa Kwalifikacji Operatorów Dronów.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Dla nas idealne zdjęcie to takie, które Para Młoda wiesza w wielkim formacie na ścianie w swoim wspólnym domu. Niekoniecznie jest to zdjęcie wygrywające konkurs, ale zdjęcie które wywołuje przyjemne wspomnienie i jest bardzo ważne dla Pary Młodej. Z tego powodu wykonujemy bardzo dużo zdjęć, że zwiększyć szansę na wykonanie tego idealnego. Jesteśmy skłonni spełnić każdą zachciankę Pary Młodej w kwestii fotografii – wiemy jak pozornie zwykłe zdjęcie może mieć ogromną wartość dla osób na nim uwiecznionych i ich bliskich.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Fotografowie i filmowcy ślubni mówią, że uwiecznianie przysięg małżeńskich to najprzyjemniejszy i najpiękniejszy moment, ale ja uważam że każdy etap ślubu jest fajny do fotografowania i filmowania, trzeba tylko wiedzieć jak wizualnie wyciągnąć z danej chwili to co najlepsze. Nawet jeśli wybierzecie pakiet nieobejmujący przygotowań lub pakiet ze skróconą rejestracją zabawy weselnej to i tak na pewno powstanie z tego fantastyczna pamiątka.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, realizujemy sesje zagraniczne. Jesteśmy dyspozycyjni.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Na sesje plenerowe pary młode zwykle wybierają otoczenie pięknej przyrody, zwłaszcza w górach czy w pobliżu rzek i jezior. Popularne są też klimatyczne opuszczone miejsca, stare pałace i dworki, jak również zatłoczone miejskie ulice.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowe miejsce było pod granicą czeską, ale więcej informacji mogę udzielić prywatnie.

Jaki jest styl naszej pracy?

Głównie styl reporterski, ale też naprowadzamy Parę Młodą i gości w trakcie fotografowania, aby zdjęcia i firmy wyszły pięknie i były niesamowitą pamiątką. Zależy mi na tym, żeby na zdjęciach było życie i naturalność, stąd upodobałem sobie styl reporterski, ale jeśli macie jakiś inny pomysł na zdjęcia to bardzo chętnie wpleciemy go w naszą pracę i przyjmiemy wszystkie wskazówki od Was. Przed ślubem przesyłamy też ankietę dla Pary Młodej, z której możemy się wiele dowiedzieć i ustalić wcześniej, jakie zdjęcia marzą się naszym klientom.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Na weselu na pewno warto sobie zostawić trochę czasu na sesję Pary Młodej oraz zdjęcia z gośćmi. To wcale nie musi być nudne i sztywne, wręcz przeciwnie - to być świetna zabawa weselna.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Języki obce nie są dla nas problemem, ponieważ zawsze możemy wykorzystać tłumacza z naszej ekipy, który również wykonuje zdjęcia i filmy.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Mamy swój indywidualny styl oparty przede wszystkim na naturalności i wyłapywaniu drobnych, niepowtarzalnych chwil, ale staramy się obserwować najnowsze trendy i czerpiemy inspirację z prac najlepszych usługodawców z Polski i zagranicy.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy w stanie się dostosować. Zapraszamy do kontaktu i szczerego opowiedzenia na czym Wam zależy. Sprawna komunikacja to podstawa udanej współpracy.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Zawsze mamy ze sobą małe konsolki i parasolki w razie załamania pogody. Żadne warunki nam nie straszne!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla nas przeszkodą, ponieważ jak pisałem wyżej, pracujemy ze sprzętem najwyższej klasy. Zawsze posiadamy ze sobą urządzenia do doświetlania przestrzeni, np. otoczenia dj-a lub orkiestry.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Oczywiście dodatkowe atrakcje, które może zapewnić fotograf w postaci dodatkowych rekwizytów i elementów scenografii, np. śmieszne okulary czy kapelusze, kolorowe oświetlenie, niski dym, kolorowe zimne ognie i inne elementy pirotechniczne czy np. pozowanie w trakcie polewania się szampanem.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Trendy w filmach ślubnych obejmują rzeczy, które wspomniałem przy trendach fotograficznych, ale też popularne są krótkie filmy ślubne w stylu teledysków czy kilkunastominutowych podsumowań. W naszej ofercie zawsze do długiego filmu kilkugodzinnego dodajemy też skróconą, 15-muntową wersję zawierającą najważniejsze, najpiękniejsze, najciekawsze czy najzabawniejsze momenty.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabrałbym telefon satelitarny, żeby móc zadzwonić po pomoc, a po powrocie dalej realizować Wasze zlecenia na najwyższym poziomie.

Nasze pasje.

Oczywiście przede wszystkim film i fotografia, ale nie tylko tym żyjemy. Lubimy bieganie, pilates, strzelectwo, oglądanie filmów (podglądania ładnych obrazów nigdy za dużo), muzykę i jazdę na rowerze.

Ciekawostki na nasz temat.

Jesteśmy zgranym zespołem i realizujemy zlecenia głównie na terenie trzech województw, ale chętnie dojedziemy też w dalsze rejony. Jesteśmy ambitni, a realizacja zamierzonych celów jest dla nas najważniejsza. Naszym podstawowym celem jest zawsze realizowanie usług w najlepszy sposób w ramach danego pakietu.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Wszystkie filmy Quentina Tarantino – uważamy, że nikt nie potrafi opowiadać historii za pomocą obrazu tak jak on.

Paweł Stec - Wedding Photo & Film
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2023
Zaklików
Data dodania: 30-04-2024

Paweł oraz Dorotka byli filmowcami na naszym weselu 08.07.2023 oraz sesji poślubnej. Od samego początku widać było, że tworzenie fotografii i video to jest ich pasja i oddają się temu całym sercem. Dbają o najmniejszy detal i wyszukują jak najlepsze kadry. Przełożyło się to na efekt końcowy, bo to co od nich otrzymaliśmy to coś więcej niż tylko film i zwiastun z tego najważniejszego dnia w naszym życiu. Pracują na najnowocześniejszym sprzęcie dzięki, czemu mamy w super jakości dynamiczny i zróżnicowany film. Potrafią być elastyczni i zrobią nawet wiecej niż się od nich wymaga, aby Ci co im zaufali byli jak najbardziej zadowoleni. Całość spełniła nasze oczekiwania. Z całego serca polecamy ten duet i jeszcze raz dziękujemy za wszystko Karolina & Eryk ❤️

Paweł
08-05-2024

Dziękuje bardzo!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2023
Rzeszów
Data dodania: 26-02-2024

Bardzo polecamy! Mamy nie tylko świetne zdjęcia, ale również film. Dostaliśmy nie tylko gotowy materiał, ale tez surowe pliki co bardzo Nas cieszy gdyż zajmuje się fotografia, a w przyszłości może tez ślubna. Do tego na żywo 10 godzin filmu to jest coś, świetna pamiątka do wzruszeń i żeby się pośmiać.

Paweł
12-03-2024

Dziękuje bardzo za piękną opinię. Jak zawsze dajemy z siebie wszystko.

A
Aneta i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Sandomierz
Data dodania: 19-02-2024

Serdeczne podziękowania dla Pawła za współpracę, gotowość do dostosowania się do oczekiwań oraz szybkość w zakresie poprawek zgodnych z naszą wizją. Zarówno w dniu ślubu, sesji w plenerze jak i kontakcie telefonicznym w trakcie przygotowywania materiału wideo oraz zdjęć, Paweł zawsze był w gotowości do kontaktu i odpowiedzi na nasze potrzeby. Jest osobą bezpośrednią, nastawioną na oczekiwania klientów oraz chętną do przyjmowania nowych pomysłów. Nie narzuca swojej wizji, co ważne podąża za oczekiwaniami. Chętnie podjęlibyśmy współpracę z Pawłem jeszcze raz, jest poza wszelką profesjonalną pracą jaką wykonuje synaptycznym i życzliwym człowiekiem.
Doceniamy również przepiękne albumy jakie na długo pozostaną dla nas i naszej rodziny pamiątką.
Polecamy Pawła za jego pasję do wykonywanej pracy , użyteczne wskazówki oraz podążanie za naszym stylem.

Paweł
20-02-2024

Dziękuje bardzo, współpraca z Wami to była przyjemność. Miło było zrobić coś w innym stylu (głównie chodzi o muzykę do filmu ślubnego) w pięknym Sandomierzu. Zachwyciły mnie też motory (sam kiedys jeżdziłem, ale całą pasję przekułem na foto - film).

A
Anita
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2023
Janów Lubelski
Data dodania: 10-12-2023

Mieliśmy przyjemność współpracować z Pawłem na naszym ślubie i jesteśmy razem z Mężem bardzo zadowoleni z efektów :) Krótki filmik dostaliśmy już na drugi dzień po weselu! Jakość i ilość materiałów ze ślubu, wesela i sesji plenerowej przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Paweł to profesjonalista i pasjonat, który dysponuje świetnym sprzętem. Jest niesamowicie zaangażowany w swoją pracę, terminowy i kreatywny.
Zdecydowaliśmy się na szeroki pakiet usług (zdjęcia, teledysk, film i album), który był jednym z najkorzystniejszych na rynku.
Dzięki Pawłowi i Dorocie mamy przepiekną pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu. Dziękujemy! <3
Z całego serca polecamy wszystkim Parom Młodym współpracę z Paweł i Dorotą! Jesteśmy pewni, że będziecie zachwyceni, tak jak my :)

Paweł
07-02-2024

Dziękuję bardzo! Zarówno Ślub Humanistyczny jak i wesele było świetnym wydarzeniem, które bardzo miło wspominam. Plener ślubny innego w upalny i piękny słoneczny dzień dopełnił to wszystko w całość. Współpraca z Wami to była przyjemność.

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Ulanów
Data dodania: 03-12-2023

Serdecznie polecam! Od pierwszego kontaktu współpraca z Pawłem i Dorotą to przyjemność i poczucie bezpieczeństwa :) To profesjonaliści, którzy służą radą i fachową pomocą, poważnie podchodzą do sprawy i wychodzą z inicjatywą, proponując sprawdzone rozwiązania lub rozwiewając wątpliwości. Warto wiedzieć, że Paweł dysponuje świetnym sprzętem - przy oglądaniu zdjęć (tak oryginalnych, jak i po różnych przeróbkach, np. przycięciu) widać, że są one naprawdę świetnej jakości. Dostaliśmy też niejako gratis film z kluczowymi fragmentami ślubu i wesela. Mimo, że bardziej interesowały nas zdjęcia, to teraz cieszymy się, że Paweł postawił na swoim. Czas realizacji był bardzo szybki - 11 700 zdjęć mieliśmy już we wtorek 3 dni po ślubie :) Cena za nasz nie największy pakiet usług była jak najbardziej adekwatna, zwłaszcza jak na taką miłą, sympatyczną współpracę. Jeśli szukacie pasjonaty, który oddaje serce swojej pracy - naprawdę polecam!

Paweł
03-12-2023

Dziękujemy bardzo i polecamy się na przyszłość. Oczywiście też jesteśmy w kontakcie i jakby co służymy pomocą i radą. Więcej informacji każda Para Młoda może zasięgnąć w internecie lub poprzez rozmowę telefoniczną. Co do ślubu i wesela to wszystko nam się podobało, działaliśmy z sercem i pasją oraz zaangażowaniem.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data imprezy: 29-09-2023
Stalowa Wola
Data dodania: 08-11-2023

Polecam fotografa :) Piękna pamiątka dla Nas i Naszych najbliższych. Dobry, stały kontakt

Paweł
03-12-2023

Dziękujemy bardzo! Krótka i piękna uroczystość ślubu cywilnego. Było pięknie!

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Radomyśl nad Sanem
Data dodania: 22-10-2023

Serdecznie polecam Pana Pawła.
Pan Paweł jest profesjonalny, sympatyczny i pięknie fotografuje. Stwarza miłą i zrelaksowaną atmosferę w czasie sesji zdjęciowej dzięki czemu rezultat jest zachwycający: piękne i niewymuszone zdjęcia oddające prawdziwe emocje. Mieliśmy 10 000 zdjęć i bardzo dużo filmów więc na prawdę jest z czego wybierać . Polecam z Całego Serca :)

Paweł
07-02-2024

Dziękujemy bardzo, staraliśmy się żeby to była świetna i obszerna pamiątka. Mam nadzieję, że będziecie często wracać do zdjęć i filmów.

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Stalowa Wola
Data dodania: 02-10-2023

Pogoda w naszym pięknym dniu nie zapowiadała nic dobrego bo padał obfity deszcz ale po chwili od rozpoczęcia zdjęć przygotowań przestał padać i dobra pogoda utrzymywała się praktycznie przez cały dzień naszego pięknego dnia. Nie da się opisać słowami jakie zdjęcia dostaliśmy od Pawła i Doroty oraz ilość tych zdjęć po 15 000 zdjęć obrobionych jaki surowych a do tego starannie wyselekcjonowane 700 zdjęć które zostały obrobione przez Pawła szczegółowo obróbką do naszego albumu ślubnego. Dostaliśmy również piękny filmik z sesji narzeczeńskiej w gratisie. Nie wiemy jak wyglądałaby Współpraca z innym fotografem ślubnym ale fotograf ślubny Paweł na pewno jest wielkim profesjonalistą oraz potrafi uchwycić każdy moment pięknego dnia ślubu oraz zmotywować na sesji plenerowej. Na życzenie mieliśmy bardzo szybki czas realizacji

Paweł
02-10-2023

Dziękuje bardzo!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Paweł Stec
Imię i nazwisko: Paweł Stec
Adres: Stalowa Wola, Skowierzyn 221, 37-415, woj. podkarpackie

Kontakt w godzinach:

Pn: 06:00 - 00:00 Wt: 06:00 - 00:00 Śr: 06:00 - 00:00 Cz: 06:00 - 00:00 Pt: 06:00 - 00:00 Sb: 06:00 - 00:00 Nd: 06:00 - 00:00
531-286...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5648
Zadzwoń
531-286...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Stalowa Wola

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy