Zobacz zdjęcia (1)
Pianista na ślub i obiad weselny, Poznań - zdjęcie 1
1 / 1

Pianista na ślub i obiad weselny id:45541

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • pianino

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Wybierz z bogatego repertuaru fortepianowej muzyki ślubnej na Twój ślub cywilny lub ślub cywilny w plenerze.

Każdy ślub jest wyjątkowy. Biorąc to pod uwagę, Maciej stara się zrozumieć życzenia każdej pary i planuje swoją muzykę ślubną tak, aby uchwycić piękno ich miłości.

Nie masz instrumentu? Maciej przywiezie swoje przenośne pianino cyfrowe i nagłośnienie, by sprostać Twoim potrzebom. Maciej może też zaakompaniować wokaliście lub instrumentaliście. Wykonuje on muzykę na ślub i obiad weselny od 10 lat.

Maciej może zagrać w trzech częściach Twojej uroczystości, lub też pojedynczo, w wybranym przez Ciebie momencie.

Maciej oferuje:

- Bezpłatną konsultację – jest to okazja, by posłuchać Macieja wykonującego wybraną przez Ciebie muzykę i przedyskutować wszystkie Twoje pomysły muzyczne przed ślubem. Konsultację można odbyć osobiście, lub przez Skype lub Face Time.

- Przenośne pianino cyfrowe (jeśli na miejscu nie ma instrumentu) – instrument o wyjątkowym brzmieniu, który z pewnością doda głębi Twojemu wydarzeniu.

- Dodatkowy sprzęt – zanim przyjadą goście w dniu Twojego ślubu, Maciej rozstawi wszelki potrzebny sprzęt nagłaśniający.

- Twój wybór muzyki – repertuar Macieja jest szeroki i gdzie tylko możliwe, Maciej bardzo chętnie spełni Twoje muzyczne życzenia bez dodatkowej opłaty.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, , 61-730, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 941

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie