Zobacz zdjęcia (5)
Pictures Of Love - pełna miłości i naturalości fotografia ślubna, Toruń - zdjęcie 1
Pictures Of Love - pełna miłości i naturalości fotografia ślubna, Toruń - zdjęcie 2 Pictures Of Love - pełna miłości i naturalości fotografia ślubna, Toruń - zdjęcie 3 Pictures Of Love - pełna miłości i naturalości fotografia ślubna, Toruń - zdjęcie 4 Pictures Of Love - pełna miłości i naturalości fotografia ślubna, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Pictures Of Love - pełna miłości i naturalości fotografia ślubna id:54593

Toruń, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Przygodę z profesjonalną fotografią rozpoczęłam w 2017 roku. Do dzisiaj pamiętam wyjątkowy prawosławny ślub, który wtedy miałam zaszczyt uwiecznić. Od tego momentu towarzyszyłam wielu wspaniałym parom w najpiękniejszych dniach ich życia. W mojej pracy najważniejsza jest swoboda moich klientów. Nie ingeruję w przebieg wydarzeń, które fotografuję. Staram się dyskretnie uwiecznić te drobne, piękne momenty. Największym komplementem jest dla mnie gdy na koniec dnia usłyszę: "byłaś niewidzialna - czuliśmy się tak swobodnie!". Jestem otwarta na potrzeby, pomysły i marzenia moich klientów. Spełnijmy je razem!

Pracuje głównie w woj. Kujawsko-Pomorskim w okolicach Torunia i Bydgoszczy. Dojazd do 100 km w cenie pakietu. Jestem otwarta na zlecenia w każdym zakątku naszego kraju. Oprócz zdjęć reportażowych spotykam się z moimi parami na sesje poślubne oraz narzeczeńskie. Moim priorytetem jest swoboda i naturalność uchwycona na fotografiach. Nie obawiajcie się, że nie jesteście profesjonalnymi modelami - uśmiechnijcie się do siebie i kochajcie się! A ja to dla Was uwiecznię.

Promocja na wolne terminy w 2023 - Pełen pakiet - REPORTAŻ W DNIU ŚLUBU WRAZ Z PRZYGOTOWANIAMI ORAZ PLENEREM W INNYM DNIU JUŻ OD 2000 zł.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferuję bardzo wysoką jakość względem ceny. Fotografia to moja pasja.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Praca od przygotowań - 2 godziny przed uroczystością do oczepin - jednak nie później niż godzina 1:00. Plener w innym dniu niż ślub.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Ok 12h pracy w dniu ślubu, ok 2-3h pracy w dniu pleneru, dojazd do 100 km od Torunia, 400 zdjęć obrobionych cyfrowo w formacie JPEG, galeria zdjęć online.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografia była w moim życiu od dziecka- pracę nad reportażami ślubnymi rozpoczęłam w 2017 roku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

W formie galerii dostępnej on-line oraz zdjęć gotowych do wydruku do pobrania z serwera.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

W ramach Pakietu podstawowego - do 4 tygodni od ostatniego dnia zdjęciowego

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak odbyliśmy kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Sprzęt, na którym pracujemy pozwala na osiągnięcie bardzo dobrego naświetlenia fotografii bez dodatkowego wsparcia - co jest niezwykle istotne zwłaszcza w ciemnych kościołach gdzie niezbyt dobrze widziane jest używanie lampy. Na salach weselnych korzystamy z dodatkowych źródeł światła w postaci 1-3 dodatkowych lamp błyskowych.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8792512279
Adres: Toruń, , 87-100, woj. kujawsko-pomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 102

Popularne miasta w okolicy