Zobacz zdjęcia (3)
Piękne BMW 220i Cabrio do ślubu i na inne okazje!, Warszawa - zdjęcie 1
Piękne BMW 220i Cabrio do ślubu i na inne okazje!, Warszawa - zdjęcie 2 Piękne BMW 220i Cabrio do ślubu i na inne okazje!, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Piękne BMW 220i Cabrio do ślubu i na inne okazje! id:37210

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: niebieski
  • cabrio
  • sam prowadzisz

Oferujemy wypożyczenie samochodu BMW 220i w wersji kabriolet. Auto w przepięknym kolorze metalicznym Estoril Blue, który w słońcu mieni się różnymi odcieniami, od błękitu do granatu. Lakier doskonale kontrastuje z białą skórą tapicerki. Zestawienie kolorystyczne i unikatowość samochodu sprawiają, że robi ogromne wrażenie gdziekolwiek się pojawi.

BMW doskonale nadaje się na śluby, odróżniając się od całej rzeszy czarnych i białych limuzyn tradycyjnie wybieranych na tę okazję, pozostając jednocześnie eleganckim i stylowym. Dach składa się całkowicie automatycznie w ciągu 20 sekund, także w trakcie jazdy, nie ma więc obawy o niesprzyjającą pogodę. Silnik benzynowy o pojemności 2.0 i mocy 184 KM oraz ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów zapewniają cichą, komfortową jazdę. Możliwość odtwarzania muzyki z płyty CD lub ze smartfona przez bluetooth lub USB przez zestaw audio BMW Professional Navi.

Możliwość wypożyczenia samochodu do ślubu z kierowcą lub bez. W przypadku gdy Młoda Para zdecyduje prowadzić samodzielnie, kierowca podstawi auto np. do domu Pana Młodego i krótko poinstruuje z zasad jego obsługi. Po rozpoczęciu wesela kierowca odbierze auto.

Na życzenie możemy zamontować tablice „Młoda Para” i dowolne ozdoby z żywych lub sztucznych kwiatów, przyczepiane na karoserię za pomocą przyssawek. Do niebieskiego lakieru polecamy jednak minimalistyczne, białe kwiaty, które wyglądają niezwykle elegancko.

Wypożyczamy samochód również na inne okazje, takie jak:
- komunie, studniówki, itp.
- eventy, akcje reklamowe, itp.
- sesje zdjęciowe, kręcenie reklam i filmów,
- inne, do uzgodnienia.

Cennik:
ślub: do 3h 1000 zł, każda następna godzina 300 zł.
podstawienie auta: Warszawa i w promieniu 20 km gratis, dalsze lokalizacje 2 zł / km liczone w obie strony
inne najmy: wycena indywidualna

Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

Wolne terminy na 2018 i 2019 rok!

liczba odwiedzin: 1260

Popularne miasta w okolicy