Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Sala Weselna w stylu LOFT - Białostocka 22, Warszawa - zdjęcie 1
Sala Weselna w stylu LOFT - Białostocka 22, Warszawa - zdjęcie 2 Sala Weselna w stylu LOFT - Białostocka 22, Warszawa - zdjęcie 3 Sala Weselna w stylu LOFT - Białostocka 22, Warszawa - zdjęcie 4 Sala Weselna w stylu LOFT - Białostocka 22, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Sala Weselna w stylu LOFT - Białostocka 22 id:44349

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • min. liczba osób: 40
 • maks. liczba osób: 200
 • liczba sal: 1

Atrakcje

 • Dekoracje światłem

Okolica, miejsce

 • nietypowe miejsca

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

O nas
Pamiętająca pierwszą wojnę światową kamienica przy białostockiej 22 to wymarzone miejsce na event w praskim, a zarazem w nowoczesnym stylu.

HISTORIA LUDZI I MIEJSCA
Trudno znaleźć miejsce w Warszawie, które lepiej niż Praga pokaże, jak szybko zmienia się oblicze naszego miasta. Druga linia metra, rewitalizowane kamienice i lofty biurowe, koegzystują z unikalną praską tożsamością i jej uliczną kulturą. Z jednej strony Campus Google, z drugiej muzyka Grzesiuka i bar z pyzami i flakami. Zbudowana jeszcze w trakcie trwania pierwszej wojny światowej Białostocka 22 to miejsce, które w takim właśnie praskim stylu łączy przeszłość z nowoczesnością. Do niedawna, oferowała swoje lokale wyłącznie najemcom biurowym. Teraz jednak, wraz z odremontowanie zabytkowej hali, Białostocka 22 otworzyła się na wynajem przestrzeni pod imprezy, szkolenia, konferencje i wydarzenia kulturalne. Goła cegła połączona z betonem nadaje jej charakterystyczny wygląd, będący gratką dla każdego miłośnika industrialnego stylu.

TU I TERAZ
Począwszy od początku 2002, Białostocka 22 wróciła do rodziny Brunów a budynek został poddany gruntownej rewitalizacji. „Odnowiliśmy kamienicę, która była prawdziwą ruderą. Mamy teraz 2.000 m kw. biur do wynajęcia, z czego 95 proc. już jest wynajęte. Lofty i biura z „klimatem” cieszą się powodzeniem. Nieopodal, tam gdzie były hale i składowano żelazo, oddajemy kolejny obiekt” mówi Paweł Brun, prezes spółki Krzysztof Brun i Syn. Trwająca 17 lat epopeja remontowa kamienicy, właśnie dobiega końca a jej zwieńczeniem jest oddanie w użytek, spalonej prawie 50 lat temu hali. Dzisiaj, to przestrzeń biurowa o najwyższym standardzie. Między kamienicą a halą rozciąga się niewielki brukowany dziedziniec z kominkiem i grillem. Oświetlenie z poziomu ziemi, ścian umożliwiające gre światłem, uwypukla niezwykłą urodę elewacji obu budynków, szczególnie jej ceglane i żelazne części.

TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ
Gdy równo dekadę temu zdecydowaliśmy się rozpocząć odbudowę zabytkowej hali, zniszczonej 50 lat temu pożarem, przyświecała nam idea by stworzyć jedyny w swoim rodzaju punkt na mapie Warszawy. Dzisiaj możemy stwierdzić, że daliśmy naszemu miastu nowe miejsce z wysokim standardem wykończenia i o niepowtarzalnym loftowym klimacie. Na każdym kroku staraliśmy się podkreślić wyjątkowość Białostockiej 22, nawiązując do tradycji i funkcji pełnionych przez budynek sto lat temu. Zachowaliśmy autentyczne rury, słupy, fabryczne oświetlenie, piec i wiele innych zabytkowych przedmiotów z epoki, często znalezionych w trakcie odbudowy na samej hali.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5252230535
Adres: Warszawa, , 03-741, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 3311

Popularne miasta w okolicy