Pierwszy Taniec Weselny zatańczą Państwo wspaniale id:15871

Oferta
Dodaj do plannera

Pierwszy taniec symbolizuje początek wspólnego życia i rozpoczyna zabawę weselną. To cudowna chwila we dwoje dlatego należy profesjonalnie przygotować się do tego, żeby móc ją przeżyć jak najpiękniej.
Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz instruktorką tańca jednej z trójmiejskich szkół tanecznych. Od najmłodszych lat pasjonuję się tańcem i uczęszczam na kursy taneczne.
Stworzę dla Państwa piękną choreografię pierwszego tańca Pary Młodej.
Posiadam doświadczenie w tej dziedzinie.
Do Pierwszego Tańca Weselnego ustalimy: jaki rodzaj tańca chcielibyście zatańczyć (walc, salsa, bachata, jive, użytkowy).
A może macie swój ulubiony utwór, który charakteryzuje Was jako parę? Jeśli nie, to razem wybierzemy coś, w czym wspaniale zaprezentujecie się rodzinie, a czas spędzony podczas nauki tańca- będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem i relaksem pośród licznych obowiązków.

Często zadawanym pytaniem jest: ile powinniśmy mieć lekcji, aby zatańczyć Pierwszy Taniec Weselny?
Moja odpowiedź: to zależy od tego, czy chcemy mieć choreografię czy tylko bazę kroków, które wykorzystamy w tańcu a także jaki rodzaj tańca wykonamy.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • pierwszy taniec

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 80 PLN / godz.

Cena za godzinę nauki Pierwszego Tańca Pary Młodej z dojazdem do kursantów- 80zł. - najczęściej można ćwiczyć w sali bankietowej lub hotelu w którym będzie wesele.

Cena za godzinę nauki Pierwszego Tańca Pary Młodej w studiu tańca (lokalizacja: Przymorze ul. Hynka) 70zł+50zł- koszt wynajmu sali= 120zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Pierwszy Taniec Weselny zatańczą Państwo wspaniale
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Kod:84-240
Data dodania: 21-08-2015
Liczba odwiedzin: 224

Polecamy

Nowe ogłoszenia