Zobacz zdjęcia (5)
PiLLow Design - ślubne marzenia skrojone na miarę, Lublin - zdjęcie 1
PiLLow Design - ślubne marzenia skrojone na miarę, Lublin - zdjęcie 2 PiLLow Design - ślubne marzenia skrojone na miarę, Lublin - zdjęcie 3 PiLLow Design - ślubne marzenia skrojone na miarę, Lublin - zdjęcie 4 PiLLow Design - ślubne marzenia skrojone na miarę, Lublin - zdjęcie 5
1 / 5

PiLLow Design - ślubne marzenia skrojone na miarę id:43788

Lublin, lubelskie

O nas

Pozostałe:

  • bransoletki
  • kolczyki
  • kolie
  • łańcuszki

Pozostałe:

  • naszyjniki

PiLLow Design to biżuteria ślubna skrojona na miarę.

Pasja tworzenia i miłość do projektowania to powody, dla których w 2009 roku została powołana do życia autorska pracownia ślubnej biżuterii, dedykowanej Pannom Młodym, które poszukują akcesoriów wychodzących poza klasyczny kanon ślubny. Droga do wykreowania charakterystycznego dla PiLLow Design stylu trwała kilka lat i opierała się na silnym przekonaniu, że Pannom Młodym trzeba dać szansę na niesztampowe dodatki ślubne z efektem WOW. Projektujemy więc biżuterię ślubną “skrojoną na miarę”, by stwarzać naszym klientkom prawdziwie wyjątkowy, niezapomniany, ślubny look.

“It is all about the accessories” - mawiają najwięksi kreatorzy mody i w ten słynny cytat wpisuje się misja marki PiLLow Design. Za pośrednictwem naszej biżuterii bowiem pragniemy stwarzać każdej klientce stylizację, która zachwyci nie tylko Pana Młodego i gości, ale przede wszystkim sprawi, że sama Panna Młoda będzie się w tym wyjątkowym dniu czuła najpiękniejszą kobietą na świecie.

Krokiem milowym w działalności marki PiLLow Design, było otworzenie stacjonarnego butiku ślubnego z biżuterią. Ekskluzywny butik ślubny Perfect Day by PiLLow Design, mieści się w klimatycznym wnętrzu stuletniej kamienicy w centrum Lublina, przy ul. Narutowicza 51. Tak wyjątkowe miejsce stało się wymarzonym tłem dla naszej działalności, ponieważ kochamy nie tylko piękne przedmioty, ale również miejsca z duszą.

W butiku Perfect Day serwujemy Pannom Młodym wyjątkowe akcesoria do włosów i dodatki ślubne. Nasza oferta obejmuje 2 linie produktowe - klasyczną biżuterię ślubną, z najwyższej jakości cyrkonii jubilerskich - dla fanek tradycyjnych dodatków oraz projektowaną biżuterię ślubną z pracowni PiLLow Design, specjalizującej się w kreowaniu dodatków w technice haftu sutaszowego, oraz biżuterii ślubnej i ozdób do włosów w stylu boho chic.

Również w butiku oferujemy naszym klientkom biżuterię ślubną “skrojoną na miarę” w drodze zamówienia indywidualnego.

liczba odwiedzin: 1033

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie