Zobacz zdjęcia (5)
Bajka pisana głosem, czyli magiczny ślub w zaczarowanym *świecie* muzy, Białystok - zdjęcie 1
Bajka pisana głosem, czyli magiczny ślub w zaczarowanym *świecie* muzy, Białystok - zdjęcie 2 Bajka pisana głosem, czyli magiczny ślub w zaczarowanym *świecie* muzy, Białystok - zdjęcie 3 Bajka pisana głosem, czyli magiczny ślub w zaczarowanym *świecie* muzy, Białystok - zdjęcie 4 Bajka pisana głosem, czyli magiczny ślub w zaczarowanym *świecie* muzy, Białystok - zdjęcie 5
1 / 5

Bajka pisana głosem, czyli magiczny ślub w zaczarowanym *świecie* muzy id:35880

Białystok, podlaskie

O nas

Instrumenty:

  • organy

Śpiew:

  • śpiew damski

Pamiętasz, co czułaś, gdy jako mała dziewczynka oglądałaś klasykę Disney'a lub przebierałaś się za księżniczkę marząc o swoim jedynym księciu z bajki i wspaniałym ślubnym kobiercu?
Jestem pewna, że tak, bo... czułam dokładnie to samo co Ty i miliony kobiet na całym świecie.

Nazywam się Aleksandra Janowicz (ps. art. Alexandra Raskolnikova). Moją życiową pasją i jednocześnie najwspanialszym sposobem na szczęście i samorealizację jest śpiew klasyczny, którym zajmuję się nieprzerwanie od ponad 15 lat. Muzyka wypełnia moje życie od zawsze, towarzyszy mi na wszystkich jego etapach i sprawia, że każdy mój kolejny dzień staje się lepszy od poprzedniego. Swoją miłością do muzyki klasycznej upiększam najważniejsze chwile życia innych ludzi oprawiając wokalnie najbardziej wyjątkowe dla nich uroczystości, zwłaszcza śluby kościelne.

Muzyka i śpiew jako moje dwie największe życiowe pasje dają mi możliwość spełniania się w tworzeniu dla tysięcy zakochanych par tej samej magicznej atmosfery ślubu, jaka towarzyszy każdej bajkowej księżniczce.
Delikatny, kobiecy sopran, jakim zostałam obdarzona, upiększa swoim brzmieniem śluby i doniosłe uroczystości, jak również imprezy okolicznościowe i specjalne okazje.

To, co jest ważne dla Ciebie, jest równie ważne dla mnie.
Mam tu na myśli:

* OBSZAR DZIAŁANIA
Przychylając się do próśb o rozszerzenie spektrum działania na całą Polskę, oferuję swoje usługi na terenie całego kraju.
Aby nie narażać Cię na ukryte koszty, dojazd wyceniam indywidualnie dla każdego zamówienia.

* RODZAJ USŁUG
- dzięki mojemu 15-letniemu doświadczeniu wokalnemu wykonam dla Ciebie każdy zamówiony utwór bez względu na jego wysokość, charakter i stopień trudności
- mimo świadczenia usług indywidualnie, na Twoje specjalne życzenie postaram się w miarę możliwości zbudować zespół wokalny (dodatkowe wokale - męskie i/lub żeńskie) i/lub instrumentalny (dodatkowe instrumenty - pianino, skrzypce, gitara itp.)

* REPERTUAR i jego dobór
- oprawę wokalną na ślub swoich marzeń możesz skomponować samodzielnie wybierając utwory z szerokiej palety pieśni klasycznych i kościelnych oraz piosenek religijnych
- jeśli potrzebujesz pomocy w doborze najbardziej odpowiednich utworów do zaśpiewania w przypadku Twojego ślubu, zawsze możesz liczyć na moją pomoc
- jeśli chcesz, abym na Twoje zamówienie zaśpiewała utworów spoza mojego repertuaru, zrobię to z równie wielką przyjemnością
- możesz wybrać wykonanie utworów w 2 stylach wokalnych: stylu klasycznym (moja specjalizacja; opiera się na nim m.in. śpiew operowy) lub estradowym (stosowany w muzyce rozrywkowej)
- na specjalne życzenie mogę wykonać dla Ciebie niepowtarzalny ARANŻ/IMPROWIZACJĘ zamówionych utworów i/lub wykonać go w innym stylu (np. w klasycznym zamiast estradowego)

* REKOMENDACJACH zachwyconych klientów
Opinie par, z którymi miałam dotychczas przyjemność współpracować, oraz ich bliskich są dostępne publicznie, dzięki czemu możesz dowiedzieć się o jakości mojej oferty i współpracy ze mną od innych osób, którym tak jak Tobie marzył się ślub jak ze snów.

* CENNIK usług
- aby dać Ci możliwość zapoznania się z moimi stawkami jeszcze przed złożeniem zamówienia, udostępniam publicznie przybliżoną wycenę swoich usług
- biorąc pod uwagę, że każdy ślub jest inny, ostateczna wycena odbywa się po bezpośrednim kontakcie z osobą zainteresowaną. Precyzyjna kwota daje Ci przejrzystość i gwarancję najlepszej ceny usługi dla Ciebie.

* USŁUGI DODATKOWE
Poza śpiewem podczas ślubu w swoim repertuarze usług posiadam także:
- występy, recitale i koncerty podczas innej części uroczystości (ślub cywilny, obiad weselny, wesele, poprawiny) - długość i repertuar do indywidualnego ustalenia
- tworzenie profesjonalnych nagrań z występów na żywo (zapis na nośniku fizycznym lub w formie elektronicznej).

* SPOSOBY PŁATNOŚCI
Dzięki opcjom płatności gotówką, przelewem bankowym, PayPal lub transferem wybierasz najwygodniejszy dla Ciebie sposób zapłaty za moje usługi.

* GWARANCJĘ BEZPIECZEŃSTWA
Na Twoje życzenie możemy spisać specjalną umowę, dzięki której masz pewność, że swój ślub powierzasz osobie uczciwej, rzetelnej i godnej zaufania.

Poza portalem znajdziesz mnie również m. in. w Internecie, na Facebooku i YouTube (patrz linki).

Masz pytania lub chcesz złożyć zamówienie na ślub swoich marzeń?
Napisz lub zadzwoń - odpowiadam na każdą wiadomość lub telefon.

Zapraszam serdecznie i do usłyszenia!
Aleksandra Janowicz ("Alexandra Raskolnikova - Żyję muzyką!")

liczba odwiedzin: 993

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie