Zobacz zdjęcia (1)
Podziekowania dla rodziców / przemówienia, wiersze, Prudnik - zdjęcie 1
1 / 1

Podziekowania dla rodziców / przemówienia, wiersze id:26250

Prudnik, opolskie

O nas

P O D Z I Ę K O W A N I A
Moment podziękowań dla rodziców obecny jest na każdym weselu. Niezależnie od czasu trwania, ilości gości i potraw na stole. Dziękować nie jest łatwo. Dobieranie słów w momencie największego wzruszenia każdemu z nas przychodzi z trudnością.
Pomogliśmy już kilkuset parom w ich indywidualnym poszukiwaniu słowa DZIĘKUJĘ. Każda młoda para chciałaby, aby w dniu ich wesela, to właśnie rodzice poczuli się wyjątkowo, zostali gośćmi specjalnymi.
Sami doskonale wiecie, jak trudno jest mówić o uczuciach, nazywać emocje – powiedzieć, że się kocha i pragnie szczęścia. Jeszcze nigdy nie napisaliśmy dwóch takich samych tekstów, bo jest to po prostu niemożliwe. Przed napisaniem tekstu staram się jak najwięcej dowiedzieć o osobach do których podziękowania będą skierowane, później dopasować formę: proza, wiersz, gra słowna. Zdarza się również, że Para Młoda chce, aby podziękowania stały się tekstem piosenki. Tak też potrafimy!
A jeśli jesteś gościem i chcesz opowiedzieć o Parze Młodej, przygotować satyryczny występ oparty o ich znaki szczególne, to również masz nasze wsparcie!

Każda para młoda ma swoją historię, a my potrafimy ją opowiedzieć!
zapraszamy na fotobudkagifbudka . pl / podziekowania dla rodziców

liczba odwiedzin: 1155

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie