Zobacz zdjęcia (5)
Pokaz Samby - niezapomniane Show taneczne!, Warszawa - zdjęcie 1
Pokaz Samby - niezapomniane Show taneczne!, Warszawa - zdjęcie 2 Pokaz Samby - niezapomniane Show taneczne!, Warszawa - zdjęcie 3 Pokaz Samby - niezapomniane Show taneczne!, Warszawa - zdjęcie 4 Pokaz Samby - niezapomniane Show taneczne!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Pokaz Samby - niezapomniane Show taneczne! id:52278

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Sambando Show to zespół pięknych i profesjonalnych tancerek, które łączy prawdziwa pasja i miłość do tańca. Specjalizujemy się w pokazach samby brazylijskiej, ale w ofercie znajdą Państwo również show w innych stylach tanecznych np. Taniec Orientalny (Bellydance), Funk brazylijski lub Shakira Show. Działamy w branży eventowej od 2015 roku - występowałyśmy na wielu eventach komercyjnych, festiwalach w Polsce i za granicą, a liderka naszego zespołu wzięła udział w słynnej paradzie samby w Rio de Janeiro w 2017 r.

Zespół Sambando Show oferuje pokazy taneczne, animacje i lekcje tańca dla uczestników imprez. Każda oferta pokazu omawiana jest indywidualnie i dostosowywana do eventu oraz oczekiwań klienta (m.in. liczba tancerek, czas trwania i liczba pokazów). Zapraszamy do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalny pokaz tańca potrafi niezwykle wzbogacić wrażenia z każdej imprezy!
Widok uśmiechniętych tancerek w barwnych, pięknie mieniących się strojach sprawia, że goście się ożywiaja i sami chętniej się bawią na parkiecie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Dbamy o to, aby zapewnić show zgodny z oczekiwaniami Klienta.
* Szalone wesele pełne energii? Idealny będzie energiczny występ z elementami angażującymi gości do interakcji.
* Bardziej stonowana i dystyngowana impreza? Przygotujemy elegancką choreografię, która podkreśli piękno wydarzenia.
* Marzy się Wam rozruszenie gości wspólnymi zabawami? Nasze animacje są odpowiednie zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych.
* A może planujecie zaskoczyć gości wyjątkowym pierwszym tańcem i chcecie mieć pewność, że uwaga wszystkich będzie skierowana na parkiet? Już się tym zajmiemy!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Podchodzimy do Klienta z otwartą głową i sercem.
Staramy się jak najlepiej odzwierciedlić Wasze oczekiwania, a zarazem służymy pomocą i podpowiedzią, co najlepiej się sprawdzi właśnie na Waszej imprezie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

* profesjonalnalne podejście
* niesamowicie efektowne stroje
* duże doświadczenie taneczne

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy widzieć zadowolenie na twarzach ludzi. Wiemy wtedy, że zapewniłyśmy niezapomniane wrażenia i goście będą pamiętali tą imprezę bardziej niż inne.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Zajmujemy się tańcem od dawna, jest to nasza życiowa pasja. Energia którą możemy przekazać podczas tańca wraca do nas w formie radości widzów. To ona nas motywuje i nakręca do działania.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli pozostawicie pozytywną opinię na naszym profilu lub zaobserwujecie nasze social media

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 02-793, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 132

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie