Zobacz zdjęcia (4)
Półfinalista Mam Talent, Spektakl Football Freestyle - Łukasz Chwieduk, Gdynia - zdjęcie 1
Półfinalista Mam Talent, Spektakl Football Freestyle - Łukasz Chwieduk, Gdynia - zdjęcie 2 Półfinalista Mam Talent, Spektakl Football Freestyle - Łukasz Chwieduk, Gdynia - zdjęcie 3 Półfinalista Mam Talent, Spektakl Football Freestyle - Łukasz Chwieduk, Gdynia - zdjęcie 4
1 / 4

Półfinalista Mam Talent, Spektakl Football Freestyle - Łukasz Chwieduk id:38048

Gdynia, pomorskie

O nas

Cześć,
Jestem Łukasz i w skrócie - od 12 lat zawodowo robię triki z piłką. Nazywa się to Football Freestylem. Z tych mniej ważnych rzeczy: byłem w półfinale X edycji Mam Talent i 2 razy wygrałem Mistrzostwa Europy we Freestyle Footballu. Ale jest coś ważniejszego:

Podobno ludzie lubią moje występy nie tylko dlatego, że robię dobre triki, ale też dlatego, że potrafię ich zadziwić i rozśmieszyć.
I tutaj właśnie, Kochani, chciałbym przejść do opisu mojego występu, bo nie jest to tylko zwykłe kopanie piłki..
Moja oferta składa się z dwóch części: Spektakl Football Freestyle oraz animacje.

1. Spektakl Football Freestyle to mój AUTORSKI, 25- minutowy program, który opieram na bezpośrednim kontakcie z publicznością oraz aktywnym zaangażowaniu ich do mojego występu. Całość zakończona zostaje moim finałowym występem pod muzykę. Gwarantuję, że nie tylko Was zadziwię, ale również rozśmieszę! Nie martwcie się o zebranie publiczności w jedno miejsce - sam to zrobię. Miejsce do występu też nie jest problemem - przyszło mi występować na najlepszych scenach, ale zdarzały się, że występowałem na piachu, czy też w deszczu - ważne, żeby miejsca było co najmniej 3x3m. Zaangażowanie uczestników do mojego spektaklu nie jest przypadkowe - mogę stworzyć widowisko humorystyczne o tematyce mężczyźni kontra kobiety lub stworzyć małą i prostą konkurencję, do której angażuję Państwa Młodych - jest to okazja do niezwykłych i bardzo efektownych zdjęć zakochanej pary :)

2. Animacje i warsztaty - to uzupełnienie występu głównego i odbywa się zazwyczaj w innym miejscu sali lub na zewnątrz. Po występie jestem dostępny dla starszych i młodszych. W tym czasie mogę nauczyć Was prostych trików piłkarskich oraz football freestyle'owych, przeprowadzić mini-konkursy, opowiedzieć o kulisach występów w Mam Talent, czy nawet zagrać z Wami w amatorskim meczu! :)

Każde wesele jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, dlatego do każdego z zapytań podchodzę indywidualnie.

liczba odwiedzin: 2009

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie