Zobacz zdjęcia (5)
Polonez Borewicz, Chrysler 300C, Subaru Tribeca - Auta na Wasz Ślub, Warszawa - zdjęcie 1
Polonez Borewicz, Chrysler 300C, Subaru Tribeca - Auta na Wasz Ślub, Warszawa - zdjęcie 2 Polonez Borewicz, Chrysler 300C, Subaru Tribeca - Auta na Wasz Ślub, Warszawa - zdjęcie 3 Polonez Borewicz, Chrysler 300C, Subaru Tribeca - Auta na Wasz Ślub, Warszawa - zdjęcie 4 Polonez Borewicz, Chrysler 300C, Subaru Tribeca - Auta na Wasz Ślub, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Polonez Borewicz, Chrysler 300C, Subaru Tribeca - Auta na Wasz Ślub id:36167

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Polonez
  • Kolor: pomarańczowy

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi przy wynajmie auta, które w sposób szczególny i kolorowy wyróżni uroczystość zaślubin.

Przejazd klasykiem epoki PRL-u, morelowym Polonezem, popularnie zwanym Borewiczem z 1982 roku obejmuje:
- Przyjazd po Pana Młodego
- Przyjazd z Panem Młodym do Panny Młodej
- Przejazd Młodych do kościoła na uroczystość zaślubin
- Przejazd Pary Młodej do domu weselnego
- Sesję ślubną w tym samym dniu
- Tablice rejestracyjne z szeroką gamą napisów do wyboru na pamiątkę
- Standardowe przybranie (kwiaty, wstążki i/lub baloniki)
- Kierowcę w stroju z epoki

Zabytkowy pojazd zachowany jest w świetnym stanie technicznym i wizualnym. Został zakupiony w 1982 roku, a więc w okresie stanu wojennego. Ciekawe to były czasy, bo w związku z godziną milicyjną był praktycznie uziemiony w godzinach 22:00 – 6:00, a w początkowym okresie nawet od 19:00 do 6:00. Jakość blach samochodowych w tamtym okresie pozostawiała wiele do życzenia, ale ten konkretny egzemplarz nigdy nie przejechał w zimie ani kilometra, stąd taki, a nie inny stan obecny. Do jego eksploatacji wykorzystywano wyłącznie krajowe produkty. Do tej pory w silniku znajduje się polski olej SELECTOL.

W 2015 roku pojazd przeszedł gruntowną renowację, ale w jej trakcie zlikwidowano tylko dwa miejsca dotknięte korozją. Poza tym całe wyposażenie jest w pełni oryginalne łącznie z przebiegiem, który wynosi obecnie niespełna 90 tys. km. Pojazd użytkowany był bardzo oszczędnie, zdecydowaną większość tego przebiegu zajęły przejazdy poza miasto. O wieku auta świadczy obecnie najlepiej oryginalna tablica rejestracyjna, która nie była podawana żadnym zabiegom renowacyjnym.

Nie jest demonem prędkości ani innych osiągów, którymi mogą poszczycić się niejedne współczesne limuzyny. Proste mechanizmy, łatwe rozwiązania techniczne, wnętrze jak z filmów Barei lub, nawiązując bezpośrednio do jego pseudonimu, jak z serialu 07 Zgłoś się. W latach 80. posiadanie Poloneza stanowiło swego rodzaju wyróżnienie. Te czasy jednak minęły, ustępując innym, nowszym modelom. Jednak dobrze zachowany pojazd bywa czasem przyrównywany do wina; im jest starszy, tym bardziej cieszy oko. Teraz, pomimo swego wieku, morelowy Polonez nadal zwraca uwagę przechodniów swą charakterystyczną sylwetką, stanowiąc gratkę nie tylko dla miłośników motoryzacji.

Dokładamy wszelkich starań, aby przejazd naszym Polonezem w tym wyjątkowym dniu był przeprowadzony w sposób profesjonalny i rzetelny. Gwarantujemy punktualność i niezawodność naszego auta.

Cena ustalana jest indywidualnie dla każdego przejazdu w zależności od zakresu świadczonych usług oraz dystansu. Działamy na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.


Dodatkowo obsługujemy także:
- wieczory panieńskie i kawalerskie
- studniówki i bale maturalne
- urodziny
- jubileusze i rocznice
- sesje fotograficzne, plany filmowe, teledyski, reklamy
- Walentynki i zaręczyny
- przejazdy biznesowe
- komunie, chrzciny
- bale karnawałowe i bankiety
- wszelkie inne uroczystości, święta i imprezy okolicznościowe


Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego i… do zobaczenia na Państwa Weselu oraz każdej innej, ważnej Uroczystości :)

PS. Rabat na hasło "Wesele z klasą" - 10%.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, , 01-932, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 4942

Popularne miasta w okolicy