Zobacz zdjęcia (5)
Portret artystyczny na Waszym weselu! Rysownik na wesele., Poznań - zdjęcie 1
Portret artystyczny na Waszym weselu! Rysownik na wesele., Poznań - zdjęcie 2 Portret artystyczny na Waszym weselu! Rysownik na wesele., Poznań - zdjęcie 3 Portret artystyczny na Waszym weselu! Rysownik na wesele., Poznań - zdjęcie 4 Portret artystyczny na Waszym weselu! Rysownik na wesele., Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Portret artystyczny na Waszym weselu! Rysownik na wesele. id:40873

Poznań, wielkopolskie

O nas

Malarka, absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na wydziale Malarstwa i Rysunku. Obroniła w 2018r. dyplom magisterski z zakresu Malarstwa w pracowni prof. zw. UAP Grzegorza Ratajczyka z oceną celującą. Wyróżniona w 38 edycji konkursu im. Marii Dokowicz na najlepszy dyplom UAP. Uczestniczka projektu „Sztuka teraz” w Muzeum Narodowym w Krakowie. W 2018r. kuratorka pleneru malarskiego w Goraju. Jej pasją jest malarstwo i rysunek, kilkakrotnie wystawiała swoje prace w galeriach na terenie Polski.

Chciałbyś mieć na swoim weselu mały kącik artystyczny w którym Twoi goście będą mogli zapozować do pięknych portretów wykonanych przez mgr Patrycje Marie Kowal?
W takim razie ta oferta jest dla Ciebie!

Artystka wykona dla was portrety węglem artystycznym na planszach w formacie A3 dodatkowo zabezpieczając pracę i oddając ją do rąk pozujących gości.
Ta niesamowita pamiątka na długo będzie przywoływać wspomnienia z Państwa wesela i będzie pięknym podziękowaniem dla gości.

Oferta dotyczy udziału artystki w imprezie weselnej do sześciu godzin.

Na terenie Wielkopolski dojazd jest bezpłatny, dalsze okolice do negocjacji.

DODATKOWO: Artystka oferuje również portrety malarskie wykonane w technice olejnej tworzone na zamówienie klienta.

liczba odwiedzin: 1092

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie