Pozytywny Dj/Wodzirej Najlepsze Zabawy integracyjne Taniec w Chmurach id:46048

Pyskowice, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

...

Opinie (1)

Pozytywny Dj/Wodzirej Najlepsze Zabawy integracyjne Taniec w Chmurach id:46048
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kasia Szostak
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Istebna
Data dodania: 14-07-2021

Hej! Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem DJa- nie szukajcie dalej. Sami obawialiśmy się czy wszystko będzie ok bo wybieraliśmy nieco "w ciemno", bazując jedynie na opiniach, ale naprawdę wybór Kamila to był strzał w dziesiątkę i nie mogliśmy trafić lepiej.

Pozytywny DJ to pełen profesjonalizm, kultura osobista, nieskończone pokłady energii, znakomite poczucie humoru, radiowy głos i wyczucie tego co się dzieje sali. Parkiet naszej sali był w mocnym używaniu do samego końca imprezy, bawili się i fani tradycyjnych imprezowych hitów, i rodzice, jak i zatwardziale unikający parkietu. Kamil potrafi rozbujać imprezę w mega tempie i ma pomysły nie z tej ziemi! Akustycznie i sprzętowo też wszystko odbyło się bez zarzutu. Na drugi dzień usłyszeliśmy same pozytywne opinie na temat super imprezy i Nawet bardzo wybredni goście chwalili Kamila (z hasłami typu: skąd wzięliście tego kolesia?!).

My z ręka na sercu i bez najmniejszego wahania zdecydowalibyśmy się na jego usługi jeszcze raz, i wszystkim będziemy go polecać dalej! A od siebie - raz jeszcze dziękujemy :)

liczba odwiedzin: 1943

Popularne miasta w okolicy