Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia Coccinelle -suknie ślubne szyte na miarę, Hrubieszów - zdjęcie 1
Pracownia Coccinelle -suknie ślubne szyte na miarę, Hrubieszów - zdjęcie 2 Pracownia Coccinelle -suknie ślubne szyte na miarę, Hrubieszów - zdjęcie 3 Pracownia Coccinelle -suknie ślubne szyte na miarę, Hrubieszów - zdjęcie 4 Pracownia Coccinelle -suknie ślubne szyte na miarę, Hrubieszów - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia Coccinelle -suknie ślubne szyte na miarę id:25024

Hrubieszów, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Profesjonalna pracownia krawiecka z doświadczeniem. Wykonujemy suknie ślubne i wieczorowe z najwyższych jakościowo materiałów, z wysoką dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdej klientki. Jesteśmy w stanie uszyć każdą suknię, materiały, z których szyjemy, często sprowadzamy z zagranicy. Każda suknia jest dla nas wyzwaniem, wkładamy w naszą pracę bardzo dużo serca :)
Zapraszamy na nasz fan page - Coccinelle Suknie Ślubne, gdzie na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje oraz publikujemy zdjęcia wykonywanych przez nas sukni.
Wszystkie prezentowane na zdjęciach suknie są szyte w naszej pracowni.

Posiadamy również w naszej ofercie dodatki, tj. biżuteria ślubna, dekoracje, podwiązki, stroiki, itp. Służymy również pomocą przy wyborze odpowiedniego fasonu- dysponujemy obszerną bazą katalogów zarówno z Polski, jak z zagranicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego :)

liczba odwiedzin: 2916

Popularne miasta w okolicy