Zobacz zdjęcia (3)
Pracownia Florystyczna Kompozycja, Słupsk - zdjęcie 1
Pracownia Florystyczna Kompozycja, Słupsk - zdjęcie 2 Pracownia Florystyczna Kompozycja, Słupsk - zdjęcie 3
1 / 3

Pracownia Florystyczna Kompozycja id:17265

Słupsk, pomorskie

O nas

Salonik Młoda Para Wszystko na Ślub i Wesele

Jesteśmy znaną, renomowaną i sprawdzoną firmą na rynku Słupskim , zajmującą się dekoratorstwem okolicznościowym.
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu dekoracji, które są wspaniałym tłem do różnego rodzaju uroczystości.
Dzięki temu, że firma nasza zajmuje się produkcją art. przemysłowych i sprzedażą hurtową kwiatów sztucznych możemy państwu zagwarantować najniższe ceny usług dekoratorskich w Słupsku .
Nasze aranżacje wykonujemy z tkanin, balonów , kwiatów, które w połączeniu z oprawą świetlną tworzą oryginalne i niezapomniane zestawienia.
Praca jest naszą pasją, dekoracje zawsze staramy się dopasować do wnętrza i charakteru uroczystości oraz upodobań i możliwości finansowych klienta.
Wiemy, że zadowolony klient jest naszą najlepszą reklamą.
Zapomnisz jakie było menu i muzyka ale nie zapomnisz atmosfery i nastroju, które dla Ciebie wyczarujemy dekorując Twoją salę weselną.
Na nasze dekoracje stać każdego
Oferujemy również szeroką gamę artykułów ślubnych i dekoracyjnych do kupienia i wypożyczenia, które wspaniale nadają się do samodzielnego dekorowania Kościoła, Sali i Samochodu Ślubnego min. szpalery kwiatowe, kule kwiatowe, serca i obrączki podświetlane i kwiatowe, kurtyny świetlne, kurtyny satynowe, satynowe nakrycia na krzesła, wstążki karbowane na samochód, balony, zaproszenia, materiały.
KOMPOZYCJA
SALONIK MŁODA PARA
WSZYSTKO NA ŚLUB I WESELE
Dekoracje sal weselnych
Dekoracje ślubne
Dekoracje weselne
Bukiety ślubne
Profesjonalne Dekoracje Balonowe, Materiałowe, Świetlne oraz Kwiatowe.
Dekoracje Kościoła.
Dekoracje Samochodu.
Oferujemy dodatkowo zaproszenia ślubne oraz akcesoria weselne. Naklejki i zawieszki na wódkę weselną, podziękowania dla rodziców, poduszki na obrączki, stroiki i figurki na tort itp.
Zapraszamy.

liczba odwiedzin: 1492

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie