Zobacz zdjęcia (7)
Pracownia Florystyczna Wildflowers, Warszawa - zdjęcie 1
Pracownia Florystyczna Wildflowers, Warszawa - zdjęcie 2 Pracownia Florystyczna Wildflowers, Warszawa - zdjęcie 3 Pracownia Florystyczna Wildflowers, Warszawa - zdjęcie 4 Pracownia Florystyczna Wildflowers, Warszawa - zdjęcie 5
Pracownia Florystyczna Wildflowers, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 7

Pracownia Florystyczna Wildflowers id:46341

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
533-066...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

W naszej pracowni z pasją tworzymy wyjątkowe dekoracje, dostosowane do różnych okazji. Cechujemy się niestandardowym i nowatorskim podejściem do zamówienia. Każdą pracę traktujemy indywidualnie, starając się podążać za panującą modą i trendami.

U nas każda Panna Młoda zrealizuje marzenie o swoim idealnym bukiecie ślubnym, bez względu na to, czy preferuje styl klasyczny czy awangardę.
Ponadto zajmujemy się dekorowaniem kościołów, aut, sal weselnych, sprawiając, że ten najważniejszy dzień będzie niezapomnianym. Uważamy, że odpowiednio dobrane kwiaty i dekoracje stworzą piękną i spójną oprawę całej uroczystości, dzięki czemu goście zapamiętają wydarzenie na długo.

Z wielkim entuzjazmem podchodzimy do nowych wyzwań, wykorzystując najnowsze rozwiązania w dziedzinie florystyki. Dbamy o najwyższą jakość naszych prac, wybierając do dekoracji wyłącznie świeże kwiaty i zieleń oraz dodatki najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu!

Opinie Pracownia Florystyczna Wildflowers (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Pracownia Florystyczna Wildflowers

Nazwa firmy: Pracownia Florystyczna Wildflowers
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
533-066...
liczba odwiedzin: 557
Zadzwoń
533-066...
Napisz

Popularne miasta w okolicy