W rozkwicie Pracownia florystyczna

od 8000 do 40000 zł
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
793-757...

Zakres dekoracji

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Nic nie potrafi nadać otoczeniu głębi i charakteru tak jak kwiaty.
To takie wspaniałe i ekscytujące pomagać Parom urzeczywistniać marzenia o ich najpiękniejszym dniu. Widzieć radość i zachwyt w ich oczach. Niezależnie od tego czy planujecie kameralne czy też wystawne przyjęcie, zadbamy o to by miało Wasz osobisty charakter. Pomożemy w doborze kwiatów, kolorystyki, stylu tak by w połączeniu ze scenerią miejsca wszystko tworzyło spójną całość.
Zainspirujmy się wzajemnie i stwórzmy kwiatowe urzeczywistnienie Waszych marzeń.

Oferta ślubna

Zależy nam na indywidualnym podejściu do każdej stylizacji ślubnej. To co uwielbiam w tej pracy to fakt, iż inspirujemy się wzajemnie. Tworzymy dla Was i dzięki Wam. Dzięki czemu każda z naszych prac jest inna i osobista. Najpiękniej kolory i formy łączy sama natura a my staramy się ją bacznie obserwować i czerpać z niej jak najwięcej. Bardzo cieszą nas zmiany jakie następują w branży. Coraz więcej naturalności i lekkich form, bez zbędnych dodatków. W końcu kwiaty same w sobie to czyste piękno. Cenimy prostotę i ponadczasowość. Jednocześnie wciąż staramy się być na bieżąco z panującymi trendami i doskonalić nasze umiejętności. Uwielbiamy kameralne przyjęcia i delikatne, minimalistyczne dekoracje.

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zdecydowanie tym, że nie mamy gotowych ofert, pakietów. Najważniejsze jest dla nas kontakt z ludźmi i poznaniem ich podejścia do tematu kwiatów, poznaniem marzeń ale i realnego podejścia do możliwości. Jesteśmy małą pracownią - dlatego nie przyjmujemy wielu zleceń na jeden dzień - totalnie skupiamy się na naszych Parach 🩷

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nie mamy gotowych ofert, pakietów. Najważniejsze jest dla nas kontakt z ludźmi i poznaniem ich podejścia do tematu kwiatów, poznaniem marzeń ale i realnego podejścia do możliwości. Jesteśmy małą pracownią - dlatego nie przyjmujemy wielu zleceń na jeden dzień - totalnie skupiamy się na naszych Parach <3

Jaki jest zakres naszych usług?

To Wy decydujecie co się znajdzie w ofercie. My możemy podpowiedzieć co zagra fajnie z miejscem, jak kolorystycznie/kwiatowo podejść do tematu

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Przede wszystkim od ilości elementów oraz wielkości dekoracji. Im większe wesele tym koszt dekoracji będzie większy

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Nie, w naszych pracach nie używamy sztucznych kwiatów. Zdarza się za to, że używamy kwiatów stabilizowanych albo elementów suszonych,

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Technicznie zawsze możemy się przygotować, więc to kwestia organizacji - dajemy radę. Chyba największymi wyzwaniami są sytuacje nieprzewidziane, emocje przed ślubem (wiadomo jesteśmy tylko ludźmi!), gdy nie rzadko zdarza się, że wspieramy Pary na ile możemy - a mieliśmy już doświadczenia z naprawdę różnymi sytuacjami życiowymi

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Zawsze staramy się dogadać. Zdarza się, że nawet łączymy ważne dla Was dodatki i tworzymy niepowtarzalne, wyłącznie Wasze realizacje

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Naszym największym osiągnięciem jest Wasze zadowolenie i to, że nieprzerwanie od wielu lat możemy działać w tej branży

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Na rynku działamy już ponad 4 lata, za nami ponad 70 realizacji (jejku jak to zleciało 🫣) I wiecie co jest śmieszne? Każda z dekoracji była inna i dopasowana do każdej z Par 😊

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Kochamy takie klimaty! Uwielbiamy podnosić sobie poprzeczkę, tworzyć coś, czegoś nikt inny nigdy nie robił. Tworząc taki projekt operujemy wizualizacjami, szkicami tak by postarać się pokazać Wam najlepiej jak potrafimy jaki będzie efekt końcowy

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Oczywiście. Mamy szeroki asortyment stelaży, postumentów których możecie użyć.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Zależy od Was. Z doświadczenia wiemy, że nie wszystkie kwiaty jesteście w stanie zabrać ze sobą, więc możemy podjąć się ich utylizacji. Trafiają wtedy na nasz kompostownik i wspomagają one później rozwój kolejnych kwiatów 🌷

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Tak na prawdę staramy się być w kontakcie przez cały czas - jeśli to dla Was oczywiście ok. Dbamy o to, aby wszystkie dodatki wybierane przez Was były spójne i grały kolorystycznie do wybranej przez Was wizji.

Jaki jest styl naszej pracy?

Na luzie i bez spiny. Jesteśmy ludźmi, rozmawiamy szczerze, mówimy wprost. To jest chyba najważniejsze w tej pracy. Uważamy, że przy wyborze usługodawcy ślubnego bardzo istotne się dogadywać i czuć, że się rozumiemy.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tylko i wyłącznie! Nie lubimy kopiować innych dekoracji

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Naturalne jest to, że nie wszyscy od samego początku wiedzą jakie dekoracje chcą mieć, ale często jest tak, że zależy Wam na jakichś konkretnych elementach. Zaczynamy wtedy od tego, oferta wtedy zawiera dużo zdjęć do porównania przez które przechodzimy i z każdą aktualizacją konkretyzujemy ją aby dojść do TEJ jednej wizji

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

W ramach naszej umowy darmowa jest jedna zmiana koncepcji - kolejne są płatne.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po prostu pytamy czy wszystko było ok, czy byliście zadowoleni :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Realizacja z której jesteśmy najbardziej dumni.

Z każdej naszej dekoracji jesteśmy dumni. Wkładamy całe serce w każdy element

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Najbardziej lubimy jak dekoracje nawiązują do WAS. Personalizowane dekoracje ślubne są dla nas czymś co nadaje im sensu

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Od naszych klientów - im bardziej dajecie się nam poznać tym łatwiej stworzyć idealną dla Was dekorację

Ciekawostki na nasz temat.

Marta i Radek - jesteśmy małżeństwem. Pracujemy wspólnie, spotykamy się wspólnie

W rozkwicie Pracownia florystyczna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 62 opinii
✨ Podsumowanie

Pary młode podkreślają wysokie zaangażowanie oraz kreatywność zespołu, który tworzy dekoracje zgodne z ustaleniami i wizją klienta. Doceniają indywidualne podejście, pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań oraz łatwość w komunikacji na każdym etapie przygotowań. Efekty pracy często przekraczają oczekiwania, a estetyka dekoracji budzi zachwyt gości. W opiniach pojawia się również informacja o szczególnym dbaniu o detale, co przekłada się na unikalny klimat uroczystości. Zespół oferuje wsparcie wykraczające poza zakres obowiązków, co pary młode oceniają bardzo wysoko. Wiele z nich podkreśla, że współpraca z tą pracownią była przyjemnością i przyczyniła się do wyjątkowości ich wielkiego dnia.

5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
S
Sylwia
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 03-06-2026
Świętochów
Data dodania: 07-06-2026

Do "W rozkwicie" przyszliśmy z kilkoma koncepcjami na nasze wesele. Marta i Radek pomogli nam wybrać jedną z wizji, doradzali co będzie wyglądało lepiej a co niekoniecznie. Efektem naszej współpracy były przepiękne dekoracje, które zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania. Zarówna sala jak i dekoracja ślubu plenerowego były oszałamiające. Wisienką na torcie były przecudowne kompozycje kwiatowe w koszach oraz urocze koszyczki naszych druhenek. Od początku współpraca przebiegała w miłej atmosferze, bez skrępowania. Oferta przedstawiona jasno i rzetelnie, dopasowana do budżetu, aktualizowana na bieżąco, do wszystkiego można szybko wrócić. Kontakt zarówno e-mailowy jak i doraźny na social mediach. Cieszymy się, że na naszej drodze spotkaliśmy właśnie Ich, i to Marcie i Radkowi powierzyliśmy stworzenie dekoracji na nasz wielki dzień. Nic byśmy nie zmienili! Polecamy z całego serca <3

Marta
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-05-2026
Zweryfikowany klient Zobacz profil
Warszawa
Data dodania: 17-05-2026

Kochani, ogromnie Wam dziękujemy za wspaniałe kolory i estetykę dekoracji. Za pomoc w każdej chwili, odpowiedzi na pytania, Wasze zaangażowanie na każdym etapie. Dzięki Wam, nasz najpiękniejszy dzień, był w cudownej aurze. Bukiet zrobił furrorę, osobiście się zakochałam! Zrobiliście rewelacyjny kawał roboty. Jeszcze raz dziękujemy i będziemy Was polecać każdemu z radością w sercu i pewnością, że stworzycie cudowności zgodne z oczekiwaniami par młodych i nie tylko. Marta i Łukasz :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-10-2025
Warszawa
Data dodania: 09-12-2025

Rozkwit miał za zadanie przygotować kompozycje na nasze wesele i wyszło im to wspaniale. Każdy detal był dopasowany do sali i, co ważne, do naszego stylu. Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. Od gości weselnych słyszeliśmy i słyszymy cały czas zachwyty. Kwiaty były bardzo dobrze przygotowane i trzymały się bardzo długo.

Współpraca z Martą i Radkiem była wspaniała. Na pierwszym spotkaniu zmienili naszą koncepcję i to był strzał w 10. W Rozkwicie służyli dla nas wsparciem na każdym etapie przygotowań weselnych. Kontakt był łatwy, przyjemny.

Wraz z mężem polecamy każdemu współpracę z W Rozkwicie, kto ceni sobie profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie.

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-12-2025
Warszawa
Data dodania: 08-12-2025

Współpraca z pracownią W Rozkwicie od samego początku przebiegała przyjemnie i bezproblemowo. Marta i Radek są niezwykle sympatycznymi, zaangażowanymi w swoją pracę ludźmi. Ich pomysły i rozwiązania przewyższyły moje najśmielsze oczekiwania. Efekt finalny był po prostu fantastyczny, zarówno ja, jak i wszyscy goście weselni, nie mogliśmy wyjść z zachwytu. Chociaż sala, gdzie organizowany był obiad weselny, była dość skomplikowana pod względem ozdób i dekoracji, Marta i Radek stanęli na wysokości zadania, aby ich kwiatowe dekoracje wpisały się w cały klimat sali, dodając przy tym elegancji i uroku. Dodatkowo takie elementy jak bukiet panny młodej, korsarz świadkowej, ozdoby do samochodu czy butonierek, wykonane były z największą dokładnością i wspaniałym efektem końcowym. Z całego serca wszystkim polecam!

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2025
Warszawa
Data dodania: 31-10-2025

Marta i Radek to duet marzenie. Słuchają, widzą i działają. Pomyślą o drobiazgach, podpowiedzą zanim coś umknie. Dekoracje ślubne przeszły nasze oczekiwania. Wizja stała się rzeczywistością. Dbają o kazdy szczegół i detal z zaangażowaniem i czułością.

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2025
Ząbki
Data dodania: 15-09-2025

Współpraca z Martą i Radkiem to czyste złoto. Kontakt stały, za pośrednictwem socjalów i standardowych telefonów. Wystrój naszego wesela jest najlepszym osiągnięciem (oprócz ślubu oczywiście). Jesteśmy zachwyceni ich realizacją i otwartością na (chyba) nietypowe pomysły.
Czekamy na kolejne duże wydarzenie w naszej rodzinie, aby móc ponownie współpracować z „W rozkwicie”

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-08-2025
Wiązowna
Data dodania: 26-08-2025

Jesteśmy absolutnie zachwyceni waszą pracą. Od pierwszego kontaktu czuliśmy się zaopiekowani, pełen profesjonalizm,świetny przepływ informacji, ogromna otwartość na nasze pomysły i pomocne rady. Dekoracje, które przygotowaliście przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy detal był dopracowany, kompozycje kwiatowe prezentowały się przepięknie, a sala nabrała niesamowitego uroku. Goście byli zachwyceni atmosferą, jaką stworzyły kwiaty
wszystko wyglądało jak z bajki.

Widać było pasję, serce i ogromne doświadczenie w każdym elemencie dekoracji. Dzięki wam nasz dzień stał się jeszcze piękniejszy i wyjątkowy. Z całego serca polecamy. Współpraca na najwyższym poziomie i efekt, który pozostanie w pamięci na długo!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2025
Warszawa
Data dodania: 24-08-2025

Marta i Radek to cudowni ludzie, pełni pasji i wyczucia estetyki. Pomogli nam wybrać kwiaty i dekoracje na nasz ślub, które okazały się absolutnie przepiękne i idealnie dopasowane do charakteru uroczystości. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania – sala wyglądała bajecznie, a każdy detal był dopracowany z ogromną starannością.

Najlepszą recenzją ich pracy były liczne zachwyty gości, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem dekoracji. Dzięki Marcie i Radkowi nasz dzień zyskał niepowtarzalny klimat i wyjątkową oprawę.

Z całego serca polecamy współpracę – profesjonalizm, kreatywność i serdeczność Marty i Radka sprawiają, że można im w pełni zaufać.

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: W rozkwicie
NIP: 8262180964
Imię i nazwisko: Marta Rosłaniec
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
793-757...
Odwiedź nas:
Na Wesele z klasą od 2021r.
Liczba odwiedzin: 6241
Zadzwoń
793-757...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy