PREMIUM FOTO - tworzymy z pasją id:39148

1900 zł / całość
Jastrzębie-Zdrój, śląskie
(1)
Dodaj opinię
600-928...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Wielkie wydarzenie w Waszym życiu z pewnością wymaga wzorowej relacji reporterskiej z zachowaniem wszystkich radosnych chwil pełnych wzruszenia. Staramy dopasować się do każdej atmosfery dnia i wyłonić z niego szczególne obrazy przeżywanych momentów napięcia, skupienia, smaku miłości oraz zabawy. Rysujemy światłem zdarzenia, które będą przydatne Waszym wspomnieniom w przyszłości.

Kategoria:

Fotograf ślubny Jastrzębie-Zdrój

Oferta

Oferta pakietowa
1900 / całość

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
PREMIUM FOTO - tworzymy z pasją id:39148
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
B
Barbara i Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Jastrzębie-Zdrój
Data dodania: 29-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Dziękujemy Dziękujemy raz jeszcze dziękujemy.Wybór oferty Pana Łukasza okazał się strzałem w dziesiątkę.Namiaru dostaliśmy od naszych dobrych znajomych.Od samego początku od kontaktu telefonicznego poprzez wszelkie późniejsze pytania i ustalenia szczegółów co do tego jak mają przebiegać poszczególne fragmenty naszego ślubu i wesela doskonale się rozumieliśmy.Pan Łukasz spełnił nasze wszystkie prośby, a co więcej zaskoczył nas bardzo pozytywnie formą pleneru.Zero problemów z dodatkowymi jak się nam wydawało naprawdę wieloma prośbami które do niego skierowaliśmy.Chcieliśmy aby ten wyjątkowy dzień był powierzony osobie profesjonalnie podchodzącej do swojej pracy i udało się. Pamiątkę otrzymaliśmy bardzo szybko, zgodnie z ustaleniami zatwierdzając projekt drogą mailową.Raz jeszcze bardzo dziękujemy i z całą odpowiedzialnością POLECAMY !!!
PREMIUM FOTO

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:PREMIUM FOTO
Imię i nazwisko:Łukasz Czyżewski
Adres:Jastrzębie-Zdrójul. Arki Bożka 14D
44-335woj. śląskie
600-928...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 21-11-2018, liczba odwiedzin: 99
Telefon
600-928...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie