Oferta

Profesjonalna organizacja WESEL w LUCID id:10071

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 02-04-2013
Liczba odwiedzin: 926

Oferta

[Opis]

Zorganizujemy Wam niezapomniane wesele. Dzięki nam zaoszczędzicie czas, a sama organizacja ślubu będzie czystą przyjemnością. Dostosowujemy się do Waszych oczekiwań i potrzeb, wspólnie wybieramy weselne menu, Dj’a oraz dodatkowe atrakcje - Wy wymagacie, my szukamy!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od samego początku aż do zakończenia przyjęcia weselnego, dopilnujemy wszystkich spraw związanych z przyjęciem w czasie jego trwania i po jego zakończeniu.

Organizujemy:
 wesela tradycyjne,
 kameralne przyjęcia weselne,
 wesela stylizowane,
 zaręczyny i oświadczyny,
 wieczory panieńskie i kawalerskie

LUCID jest trzecim tego typu klubem na świecie. Z pewnością zasługujemy na uwagę jako wyjątkowe miejsce eventowe Stolicy. Klub jako jedyny daje możliwość organizacji imprezy w piątki oraz soboty bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
LUCID to blisko 1000 m2 powierzchni, urządzonej w eleganckim stylu, pasującym
do organizacji imprez o różnym charakterze. Oryginalny, ciepły wystrój, dwa poziomy
z własnymi barami, mnogość multimediów (11 ekranów plazmowych, 15 telewizorów, dwa kilkunasto metrowe telebimy), profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetleniowy to tylko niektóre z naszych atutów, gwarantujące udany event.
W ciągu kilku lat działalności zrealizowaliśmy kilkaset imprez zleconych, od małych rodzinnych przyjęć, przez szkolenia, pokazy mody, imprezy promocyjne, wesela, bankiety i koncert

Dane kontaktowe

Profesjonalna organizacja WESEL w LUCID
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-222

Nowe ogłoszenia