To ogłoszenie jest archiwalne. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!




1 / 4
Profesjonalny makijaż ślubny - Agaloo Art Make Up Art id:33250
Warszawa, mazowieckie
O nas
Zakres usług:
- dojazd do klienta
- makijaż
Wizaż to moja pasja! Uwielbiam podkreślać naturalne piękno!
Zapraszam na profesjonalny i bardzo trwały makijaż. Dokładam wszelkich starań aby makijaż był zgodny z Twoimi oczekiwaniami i pasujący do Twojego typu urody. Dzięki pracy na wysokiej jakości produktach i odpowiednim przygotowaniu cery , makijaż bez problemu wytrzyma całą noc.
Ponadto wykonuję również makijaż:
- wieczorowy
- fashion
- okazjonalny
- fotograficzny
- dzienny
- i wiele innych.....
Miałam ogromną przyjemność być pomalowana przez Agatę na sesję ślubną. Makijaż wyszedł pięknie, był bardzo trwały, a jednocześnie delikatny, naturalny, świeży. Wytrwał do późnego wieczora, bez żadnych poprawek.
Agata podchodzi do każdego makijażu bardzo profesjonalnie, z ogromną dbałością o szczegóły. Potrafi dostrzec i podkreślić wszelkie atuty urody. Jest przy tym niesamowicie serdeczną osobą, potrafi też pomóc w rozładowaniu stresu przed aparatem :)
Dziękuję za wspaniałą pamiątkę w postaci pięknych zdjęć!
Pozdrawiam, Ola.