Zobacz zdjęcia (5)
Profesjonalny makijaż ślubny. Dojazd gratis!, Kielce - zdjęcie 1
Profesjonalny makijaż ślubny. Dojazd gratis!, Kielce - zdjęcie 2 Profesjonalny makijaż ślubny. Dojazd gratis!, Kielce - zdjęcie 3 Profesjonalny makijaż ślubny. Dojazd gratis!, Kielce - zdjęcie 4 Profesjonalny makijaż ślubny. Dojazd gratis!, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Profesjonalny makijaż ślubny. Dojazd gratis! id:10571

Kielce, świętokrzyskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • manicure
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

Wykonuje makijaże dopasowane do indywidualnych potrzeb klientki. Pracuje na oryginalnych i profesjonalnych kosmetykach renomowanych firm. Od 2010 wykonuję makijaże w konkursie Off Fashion , malowałam również kandydatki do wyborów Miss Korony Kielce ,a także uczestniczyłam w szkoleniu z makijażystką gwiazd Ewą Gil.
Pracuję na takich markach jak Kryolan, Mac, Pupa, Bourjois,Professional Make up studio, Nouba jak również Estetiq i wielu innych.


Opinie (2)

Profesjonalny makijaż ślubny. Dojazd gratis! id:10571
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
B
Basia
5.00
 / 5
Data dodania: 25-07-2013

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z makijażu ślubnego. Makijaż był delikatny subtelny właśnie taki chciałam. Wytrzymał całą noc nic się z nim nie stało. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę polecać Panią Monikę znajomym. Dziękuję Ci bardzo. Z całą pewnością jeszcze się spotkamy

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data dodania: 15-07-2013

Za poleceniem znajomej zrobiłam u Pani Moniki makijaż ślubny, efekt był super, makijaż trzymał mi się całą noc. Przy okazji uzyskałam szereg dobrych rad na temat poprawy mojej cery. Gorąco polecam i na pewno jeszcze skorzystam z usług Pani Moniki przy okazji zbliżającego się sylwestra.

liczba odwiedzin: 4519

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie