Klaudia Mendyk Makeup Artist

od 80 do 2100 zł
Kraków, małopolskie
(13)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
693-166...

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

O nas

„Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną”. Uśmiech pojawiający się na twarzy zadowolonej klientki, idealnie dopełnia wykonany przeze mnie makijaż. To ten uśmiech i zadowolenie ze swojego „nowego wyglądu” jest celem mojej pracy. Z wielką przyjemnością zajmę się stworzeniem Twojego idealnego, wymarzonego makijażu ślubnego i fryzury oraz zadbam o piękny wygląd Twoich gości.

Nazywam się Klaudia Mendyk. Jestem dyplomowaną wizażystką i stylistką, moje wykształcenie zostało potwierdzone Państwowym Egzaminem Czeladniczym z tytułem Czeladnik w zawodzie Wizażysta/Stylista. Ukończyłam dwuletnią Szkołę Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy zarówno z klientem indywidualnym przy kreowaniu makijaży i fryzur okazjonalnych (ślubne, wieczorowe, dzienne, biznesowe), jak i w pracy przy sesjach zdjęciowych oraz nagraniach video.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta 2024

od 80 do 2100zł/ wizyta

Pakiety PREMIUM z dojazdem:

Pakiet PREMIUM z dojazdem CAŁODZIENNY - 2100 zł (do 5 usług (makijaż / fryzura, również ślubne) + korekta Pana Młodego + Korekta Świadka; z dojazdem na terenie Krakowa; dojazd poza Kraków płatny dodatkowo 5 zł/km liczone od ul. Galicyjskiej 3D w Krakowie). Możliwość dodania dodatkowych usług: każdy dodatkowy makijaż + 270 zł, każda dodatkowa fryzura + 270 zł.

Pakiet PREMIUM z dojazdem MIDI - 1850 zł (4 usługi; makijaż / fryzura (również ślubne))

Pakiet PREMIUM z dojazdem MINI - 1500 zł (do 3 usług; makijaż / fryzura (również ślubne))

Pozostałe usługi, stacjonarne (ul. Miechowity 19B):

MAKIJAŻ ŚLUBNY 270 zł
MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY 270 zł
MAKIJAŻ DO SESJI POŚLUBNEJ 270 zł
MAKIJAŻ OKAZJONALNY 270 zł
MAKIJAŻ DO SESJI CIĄŻOWEJ, RODZINNEJ, NARZECZEŃSKIEJ ITD. 270 zł
KOREKTA PANA MŁODEGO 80 zł
MAKIJAŻ DZIENNY 250 zł
MAKIJAŻ BIZNESOWY 250 zł
FRYZURA OKAZJONALNA 270 zł
FRYZURA ŚLUBNA 270 ZŁ
FRYZURA PRÓBNA ŚLUBNA 270 zł
FALE HOLLYWOOD 300 zł
PAKIET ŚLUBNY MAKIJAŻ + FRYZURA 540 zł
PAKIET ŚLUBNY PRÓBNY MAKIJAŻ + FRYZURA 540 zł
PAKIET MAKIJAŻ + FRYZURA 540 zł

LEKCJA MAKIJAŻU DLA WŁASNYCH POTRZEB 450 ZŁ
PAKIET WIECZÓR PANIEŃSKI – wycena indywidualna

Gwarancją rezerwacji wybranej usługi jest wpłata bezzwrotnego zadatku: pakiet CAŁODZIENNY - zadatek w kwocie 500 zł; pakiet MINI - zadatek w kwocie 500 zł; każda pojedyncza usługa - zadatek w kwocie 120 zł. Kwota wpłaconego zadatku zostanie odliczona od pełnej kwoty w dniu wykonania usługi.

STYLIZACJA WŁOSÓW:

Fryzura okazjonalna / ślubna według preferencji klientki, przed wizytą bardzo proszę o przygotowanie zdjęć inspiracji. Do wyboru wykonanie fal objętościowych, luźnych fal, fal Hollywood, półupięć, upięć, stylizacji do sesji zdjęciowych.

Nie stylizuję włosów krótkich na szczotce. Włosy stylizowane są na sucho: nie myję włosów bezpośrednio przed stylizacją, włosy należy umyć dzień przed lub rano w dniu wykonania fryzury (co najmniej 3h przed wizytą).

Nie musisz przynosić żadnych swoich produktów ani akcesoriów (gumek, wsuwek itp.) - posiadam wszystkie elementy niezbędne do wykonania fryzury.

Cena nie zawiera ozdób, należy wyposażyć się w nie we własnym zakresie.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oferuję Państwu najwyższej jakości profesjonalne usługi, idealnie dopasowane do potrzeb moich klientek. Pracuję z użyciem sprawdzonych, profesjonalnych produktów oraz jednorazowych aplikatorów, które gwarantują jakość oraz higienę wykonania.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W swojej pracy przykładam szczególną uwagę do precyzji i higieny wykonania. Używane przeze mnie produkty i narzędzia są dezynfekowane, ponadto używam jednorazowych aplikatorów, gwarantujących bezpieczeństwo usług.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam dwuletnią Szkołę Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa na kierunku Wizaż i Stylizacja; moje umiejętności zostały potwierdzone Państwowym Egzaminem Czeladniczym z tytułem Wizażysta/Stylista. Ukończyłam również kilkanaście kursów u topowych wizażystek i stylistek prężnie działających w branży.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

„Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną”. Uśmiech pojawiający się na twarzy zadowolonej klientki, idealnie dopełnia wykonany przeze mnie makijaż i sprawia, że moja praca staje się jeszcze większą radością :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Moja praca to jednocześnie moja największa pasja, dlatego też wykonuję ją z wielką przyjemnością. Dodatkowo każde spotkanie z moimi wspaniałymi klientkami to możliwość zarówno rozwoju moich umiejętności, jak i poznania Waszych historii.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Współpracujące ze mną klientki podkreślają, że cenią mój spokój i opanowanie, dzięki którym czują się zrelaksowane podczas wykonywana usług.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Spokój i cierpliwość podczas pracy oraz dbałość o każdy szczegół. Słucham potrzeb swoich klientek i w razie potrzeby staram się doradzić najlepsze rozwiązania.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 2018 roku. Początkowo zajmowałam się jedynie makijażem, a od 2021 swoją ofertę poszerzyłam o stylizację włosów.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Stylizacyjne ślubne wyzwania nie są mi obce. Jeżeli marzysz o intensywnym, kolorowym makijażu ślubnym - nie ma problemu!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godziny pracy dostosowuję do Waszych potrzeb: jeśli tylko sytuacja tego wymaga, możemy rozpocząć przygotowania nawet wczesnym porankiem :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zajmę się wykonaniem makijażu ślubnego dla Ciebie, oraz makijażami dla Twoich gości weselnych. Zajmuję się również tworzeniem fryzur ślubnych i okazjonalnych, zatem możesz skorzystać w jednym miejscu z kompleksowej stylizacji!

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracuję na sprawdzonych, profesjonalnych kosmetykach oraz narzędziach, gwarantujących najwyższą jakość wykonanych usług.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Obsługa cudzoziemców nie stanowi problemu - posługuję się językiem angielskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jak to mówią - "kto pierwszy, ten lepszy" :) Popularne terminy szybko zostają zajęte, jeśli interesuje Cię wybrana data, nie zwlekaj z rezerwacją. Zapisy na pakiety z dojazdem premium oraz pakiety makijaż + fryzura otwarte są na cały sezon 2023, zapisy na pojedyncze usługi możliwe są z maksymalnie 3 miesięcznym wyprzedzeniem.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Przed wykonaniem makijażu ślubnego lub fryzury ślubnej niezbędny jest makijaż/fryzura próbna - w trakcie jego trwania omawiamy wszelkie szczegóły: oprócz samego makijażu, inspiracji, dodatków, wystroju sali, sukni, fryzury również kwestie organizacyjne takie jak: miejsce przygotowań, ilość pozostałych osób chętnych na skorzystanie z usług makijażu okazjonalnego, godziny pracy, całościowy koszt. Cena próbnego makijażu ślubnego to 250 zł, cena próbnej fryzury to 250 zł, czas trwania 2h - 3 h

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Po wstępnym ustaleniu szczegółów kontaktuję się celem przypomnienia o umówionej usłudze, zazwyczaj kilka dni lub dzień przed terminem. Forma kontaktu poprzez e-mail, FanPage na Facebooku, Instagram, telefoniczny.

Jaki jest styl naszej pracy?

Wykonuję stylizacje według preferencji klientki, jednak stawiam na nowoczesny, naturalny wygląd skóry, maksymalne podkreślenie atutów urody. Wykonuję klasyczne makijaże, jednak szalone, kolorowe stylizacje również nie są mi obce! :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przy pierwszym kontakcie lub w trakcie trwania makijażu próbnego omawiamy styl wesela, dodatki, dekoracje, suknię, fryzurę. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, przedstawię Ci pasujące do Twojego typu urody propozycje. Możemy wykonać dwie propozycje makijażu próbnego, który trafił w Twój gust.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zawsze podchodzę do każdego zlecenia indywidualnie - z pewnością znajdziemy satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Najczęstszym problemem jest niedostosowane miejsce do wykonania makijażu - bez obaw, mam ze sobą krzesło oraz oświetlenie. Stres i pośpiech w tym ważnym dniu - w moich rękach chociaż na chwilę możesz o tym zapomnieć i zrelaksować się - zadbam o Twój nieskazitelny wizerunek.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Pełne uczuć powitanie z ciocią zakończyło się śladem krwistoczerwonej szminki na Twoim policzku 5 minut przed wyjściem? Spokojnie, uratuję sytuację, a Twój makijaż nadal będzie wyglądał jak nowy :)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli po wizycie zechcesz podzielić się swoją pozytywną opinią na tej stronie oraz w zakładce „Recenzje” na FanPage na Facebook’u.

Jeśli wydarzyło się coś, co uniemożliwi jej wystawienie, bardzo proszę o kontakt w wiadomości prywatnej w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji, gdyż bardzo zależy mi na jak najwyższej jakości świadczonych przeze mnie usług.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Cechuje mnie przede wszystkim spokój i opanowanie, maksymalne skupienie przy wykonywanej pracy oraz dbałość o szczegóły.

Klaudia Mendyk Makeup Artist
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 13 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2024
Mogilany
Data dodania: 07-05-2024

Bardzo profosesjonalne podejście, niesamowita współpraca. Pani Klaudia spełniła moje marzenia jeśli chodzi o beauty oprawę. Makijaż spełniał wszystkie oczekiwania, a efekt był perfekcyjny, tak jak praca Pani Klaudi. Idealnie wszystko dobrane, żeby stworzyć ślubny look. Bardzo dziękuję i polecam każdej przyszłej pannie młodej i kobiecie, które chcą się poczuć pięknie i swobodnie. Polecam, rekomenduję, na pewno będę wracać.

K
Katarzyna Gromadzka
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2023
Kraków
Data dodania: 30-08-2023

Fantastycznie wykonana fryzura i makijaż. Makijaż i fryzura trzymały sie świetnie cala noc, nic nie trzeba było poprawiać. Klaudia to profesjonalistka, miałyśmy świetny kontakt i przygotowania w dniu slubu poszly bez stresu. Gorąco polecam!

U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-07-2023
Kraków
Data dodania: 04-07-2023

Pani Klaudia wykonywała mi makijaż i fryzurę w dniu ślubu. Mimo zmiennej deszczowej pogody fryzura (fale objętościowe) przetrwała do następnego dnia, jak również makijaż, który spełnił wszystkie moje oczekiwania. Wykonanie usług oceniam bardzo profesjonalnie, jak również komunikatywność i otwartość na sugestie klientki co sprawia, że przy Pani Klaudii nie odczuwa się stresu nawet w tak ważny dzień! Polecam z czystym sumieniem!

Klaudia Mendyk Makeup Artist
12-07-2023

Bardzo dziękuję za opinię 🥰

L
Lidia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 17-06-2023

U Pani Klaudii zamówiłam pakiet makijaż i fryzura ślubna z dojazdem do domu. Zależało mi na delikatnym makijażu podkreślającym oczy z niezbyt finezyjnym kokiem. P. Klaudia wyczarowało wszystko, tak jak chciałam. Już na próbnym makijażu i fryzurze mi się spodobała, potrafiła doradzić, ale nie narzucała swojego zdania. Makijaż i fryzura wyszły pięknie i trwale, a przy tym nie były przesadzone i sztuczne. Dodatkowy bonus to gadżety, które otrzymałam do poprawek. P. Klaudia jest bardzo profesjonalna i spokojna, widać, że lubi to co robi, to cenne. Serdecznie polecam!

Klaudia Mendyk Makeup Artist
12-07-2023

Bardzo dziękuję za opinię 🥰

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Grajów
Data dodania: 16-01-2023

Zdecydowanie polecam współpracę z panią Klaudią. Po makijażu próbnym wiedziałam, że jest osobą, której poszukuję. W dniu ślubu bardzo sprawnie przygotowała fryzury i makijaże 4 paniom, w tym mnie - Pannie Młodej. Wykonane stylizacje odpowiadały wizjom i życzeniom każdej z pań. Profesjonalnie dobrała i zarekomendowała styl, tonacje, kolory, dopasowując je do urody każdej z nas. Co najważniejsze wszystko przetrwało do następnego poranka, nawet bez konieczności poprawek w trakcie imprezy.

Klaudia Mendyk Makeup Artist
17-01-2023

Bardzo dziękuję za opinię 🥰

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Kraków
Data dodania: 06-11-2022

Polecam z całego serca! Pani Klaudia wykonała u mnie makijaż i fryzurę próbną, makijaż i fryzurę w dniu ślubu oraz przygotowała mnie do sesji ślubnej. Za każdym razem spotykałam się z pełnym profesjonalizmem, starannością i zaangażowaniem. Efekt końcowy był zachwycający!

Klaudia Mendyk Makeup Artist
17-01-2023

Bardzo dziękuję za opinię 🥰

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Kraków
Data dodania: 28-09-2022

Całym sercem polecam!
Miałam przyjemność korzystać z pakietu ślubnego. Fryzura plus makijaż - perfekcja! Już po próbnym wykonaniu wszyscy były pod wrażeniem. W dniu ślubu makijaż i fryzura trzymały się całą noc bez zarzutów . Pani Klaudia wzięła pod uwagę wszystkie uwagi i przemyślenia, ale także sama doradziła i oceniła czy makijaż pasuje np do typu urody/ sukienki. Podobne odczucia mają Świadkowa i mama bo również były czesane i malowane przez Panią Klaudię.
Zbliża się sesja zdjęciowa i z całą pewnością znowu będę się umawiać na makijaż!

Klaudia Mendyk Makeup Artist
28-09-2022

Bardzo dziękuję! ❤️

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 23-09-2022

Pani Klaudia bardzo profesjonalnie podchodzi do Swojej pracy, wykonuje ją bardzo starannie i dokładnie. Osobiście będę wszędzie polecać! Byłam zachwycona fryzurą ślubna, moi goście również bardzo chwalili. Przyszłe Panny Młode właśnie znalazłyście idealnego i profesjonalnego fryzjera! P O L E C A M ❤️

A Pani Klaudii chciałam ślicznie podziękować za najpiękniejsza fryzurę 🥹❤️

Klaudia Mendyk Makeup Artist
23-09-2022

Bardzo dziękuję! ❤️ Cieszę się, że jest Pani zadowolona 🥰

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Klaudia Mendyk Makeup Artist
NIP: 8151804947
Imię i nazwisko: Klaudia Mendyk
Adres: Kraków, Galicyjska 3D, 31-586, woj. małopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 05:00 - 20:00 Wt: 05:00 - 20:00 Śr: 05:00 - 20:00 Cz: 05:00 - 20:00 Pt: 05:00 - 20:00 Sb: 05:00 - 20:00 Nd: 05:00 - 20:00
693-166...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4512
Zadzwoń
693-166...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie