Zobacz zdjęcia (5)
One Love Story. Artistic Wedding Documentary Michał Jarema, Legnica - zdjęcie 1
One Love Story. Artistic Wedding Documentary Michał Jarema, Legnica - zdjęcie 2 One Love Story. Artistic Wedding Documentary Michał Jarema, Legnica - zdjęcie 3 One Love Story. Artistic Wedding Documentary Michał Jarema, Legnica - zdjęcie 4 One Love Story. Artistic Wedding Documentary Michał Jarema, Legnica - zdjęcie 5
1 / 5

One Love Story. Artistic Wedding Documentary Michał Jarema id:37647

Legnica, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Jestem Michał.

Na co dzień mieszkam w Legnicy – dla Was podróżuje gdzie tylko zapragniecie. Wiem, że wybór fotografa ślubnego to punkt zwrotny w planowaniu ślubu. Do fotografii podchodzę w nieoczywisty sposób. Omijam schematy, szukam piękna w drobnych gestach, odkrywam i dbam o różnorodność. Źródłem moich inspiracji są ludzie i ich historia. Szczerość płynąca z ich emocji, które w dniu ślubu są jeszcze nieodkryte. Wierzę w uczucia, które ich łączą i niezmiernie fascynuje mnie jak fotografia oddaje wyjątkowość każdego z nich. Intymne historie opowiedziane w najbardziej filmowym i emocjonalnym stylu to jest to co kocham robić. Tak zapisuje w kadrach wspomnienia.

Jeśli nadajemy na tych samych falach – podoba się Wam mój styl fotografowania to koniecznie do mnie napiszcie! Opowiedzcie mi trochę o sobie, Waszych planach i marzeniach, poznajmy się lepie.

Ściskam!
Michał

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Legnica, , 59-220, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1939

Popularne miasta w okolicy