Zobacz zdjęcia (4)
Projekt LABIJA * Organizacja ślubów i imprez okolicznościowych, Poznań - zdjęcie 1
Projekt LABIJA * Organizacja ślubów i imprez okolicznościowych, Poznań - zdjęcie 2 Projekt LABIJA * Organizacja ślubów i imprez okolicznościowych, Poznań - zdjęcie 3 Projekt LABIJA * Organizacja ślubów i imprez okolicznościowych, Poznań - zdjęcie 4
1 / 4

Projekt LABIJA * Organizacja ślubów i imprez okolicznościowych id:40330

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Projekt LABIJA czyli jak zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową. LABIJA to w gwarze poznańskiej po prostu impreza, przyjęcie i dobra zabawa !

Jesteśmy otwarte na wyzwania. Nie boimy się ekstremalnych pomysłów i uwielbiamy niebanalne scenariusze! Naszym celem jest tworzenie spektakli okolicznościowych dla wszystkich tych, którzy chcą powiedzieć sobie magiczne „Tak” czy dla tych, którzy chcą tworzyć wspaniałe wspomnienia celebrując ważne wydarzenia !

Nasza kreatywność i otwartość na Wasze pomysły będą dowodem, że każdy może mieć przyjęcie swoich marzeń dostosowane do zaplanowanego budżetu.
Dostosowujemy swoje możliwości i gwarantujemy indywidualne podejście do spersonalizowanych i specyficznych wymagań każdego klienta. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Chcemy wychodzić za standardowe ramy usług weselnych. Ślub i wesele to jedno z najważniejszych uroczystości i zdajemy sobie sprawę jak wyjątkowy to jest dzień, dlatego z nami nie musisz się bać, że czegoś nie wypada lub się nie uda. Savoir vivre ślubu i wesela nie jest nam obcy, ale zasady te nie przeszkadzają w realizacji Waszych marzeń!

Doradzamy w wielu kwestiach związanych z tym szczególnym dniem jak np. organizacja wieczorów panieńskich i kawalerskich, stylizacje Pary Młodej, a także jej najbliższej rodziny, proponujemy również metamorfozy ślubne, a także pomagamy w stworzeniu wspaniałych okoliczności do zaręczyn!
Pomagamy w organizacji ślubów i wesel od A – Z, jak również możemy zaproponować swoje usługi w ograniczonych ramach.

Wśród tylu oferowanych usług na rynku, można wpaść w zniechęcenie, więc przede wszystkim odpowiadamy na potrzeby klientów i odciążamy ich w żmudnym procesie poszukiwania usługodawców, z naszym udziałem zostają im zaprezentowani już tylko tacy, którzy spełniają ich oczekiwania i są dostępni w wybranym przez nich terminie.

Napisz do nas, wyślemy Ci wszelkie szczegóły i odpowiemy na wszystkie pytania.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 1410

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie