Zobacz zdjęcia (5)
ProLine Studio - FILM ŚLUBNY JAK NAJLEPSZE KINO, Warszawa - zdjęcie 1
ProLine Studio - FILM ŚLUBNY JAK NAJLEPSZE KINO, Warszawa - zdjęcie 2 ProLine Studio - FILM ŚLUBNY JAK NAJLEPSZE KINO, Warszawa - zdjęcie 3 ProLine Studio - FILM ŚLUBNY JAK NAJLEPSZE KINO, Warszawa - zdjęcie 4 ProLine Studio - FILM ŚLUBNY JAK NAJLEPSZE KINO, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

ProLine Studio - FILM ŚLUBNY JAK NAJLEPSZE KINO id:19647

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Nie robimy zwykłych FILMÓW ŚLUBNYCH, robimy filmy, które ogląda się niczym najlepsze kino!

Jesteśmy profesjonalnym studiem filmowym. To co nas wyróżnia to przede wszystkim efekty naszych prac – piękne i nowoczesne FILMY ŚLUBNE.

ProLine Studio to ekipa ludzi, którzy są pasjonatami tego co robią. I to głównie dlatego nasze filmy są takie piękne i dopracowane w każdym detalu. Mamy duże doświadczenie w branży ślubnej. Zrealizowaliśmy już mnóstwo filmów ślubnych.

Zlokalizowani jesteśmy w Warszawie i Nowym Targu ale z chęcią dojedziemy w każde miejsce w Polsce i na świecie, gdzie tylko zechcecie nas zaprosić.

Oferujemy:
- film ślubny 20-50 minut (długość według preferencji pary młodej)
- teledysk ślubne
- plener ślubny
- plener ślubny za granicą
- filmowanie z drona
- love story
- podziękowania dla rodziców

Zapraszamy do kontaktu

Ekipa ProLine Studio

Opinie (3)

ProLine Studio - FILM ŚLUBNY JAK NAJLEPSZE KINO id:19647
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
M
Małgorzata&Sebastian;
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
WARSZAWA
Data dodania: 10-09-2018

WSZYSTKIM PRZYSZŁYM NARZECZONYM Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAMY PROLINE STUDIO!! SPRAWILI NAM WSPANIAŁĄ PAMIĄTKĘ W POSTACI FILMU JAK RÓWNIEŻ CUDNEGO TELEDYSKU!! DZIĘKI WAM WSPOMNIENIA BĘDĄ NAM TOWARZYSZYŁY PRZEZ DŁUGIE LATA <3 DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ MICHALE ZA PEŁEN PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE :) WSPÓŁPRACA Z WAMI TO SAMA PRZYJEMNOŚCI. POZDRAWIAMY SERDECZNIE I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW ZAWODOWYM!!!

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Brochów
Data dodania: 28-08-2018

Wszystkim narzeczonym gorąco polecamy ProLine Studio! Zespół Michała to przede wszystkim osoby odznaczające się wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem, co zresztą widać w powstałym filmie i zdjęciach. Zarówno zdjęcia jak i film w zupełności odzwierciedlają ten wyjątkowy dla nas dzień. Zdjęcia oraz film otrzymaliśmy baaaardzo szybko – 2 tygodnie po uroczystości mogliśmy już oglądać wspólnie zdjęcia. Wszelkie uwagi na temat montażu filmu były uwzględniane i realizowane wobec naszych upodobań. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość oraz za wiele pomysłów! Jeszcze raz bardzo polecamy!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-03-2018
Warszawa
Data dodania: 28-08-2018

Wraz z mezem jestesmy oczarowani filmem, ktory stworzyl dla nas Michal: niesamowite i unikalne ujecia, wszystko wykonane w bardzo profesjonalny sposob. Michal i jego zespol jest bardzo komunikatywny oraz przyjazny, byli niesamowicie pozytywni oraz pomocni przy przygotowaniach do naszego dnia. Wspomnienia to jedno, ale film pomaga nam wracac do nich za kazdym razem kiedy go ogladamy, warto wybrac najlepszych, ProLine Studio do nich nalezy. Polecamy goraco!!

liczba odwiedzin: 7205

Popularne miasta w okolicy