Łowcy Emocji - Fotografia Ślubna id:23595

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
533-652...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Włodawa, lubelskie
Data dodania: 16-11-2016
Liczba odwiedzin: 560

Oferta Fotograf ślubny Włodawa

“Z miłości człowiek zrobi wszystko, z pasją miłość utrzyma...”

Pasja do fotografowania jest obecna w naszym życiu od dawna. W naszym? Tak. Łowcy emocji, to prężny projekt fotograficzny, który ciągle się rozrasta. Motorem napędowym przedsięwzięcia jest Przemysław Budzyński znany również jako “Fotograf życia”. Dusza artysty z ogromnym poczuciem estetyki oraz niezwykle utalentowany fotograf. Działa poza wszelkimi schematami. Nigdy nie pozwala sobie na brak profesjonalizmu. Łączy życie z pasją i pasję z życiem.

Współpracuje z wieloma młodymi i utalentowanymi fotografami, którzy mają potencjał i chcą go rozwijać właśnie w fotografii ślubnej. Taki zabieg pozwala na urozmaicenie każdego reportażu, nie tylko ślubnego.
Prezentujemy Wam kolekcję złapanych emocji i to, czego już doświadczyliśmy. Jeżeli podoba się Wam nasza podróż, zaplanujemy wspólną wyprawę. Staramy się być bardzo czujni i bacznie obserwować otocznie, by nic co ważne nie umknęło naszej uwadze.

Skoro się tu znaleźliście, to prawdopodobnie poszukujecie osób, które uchwycą Waszą radość, szczęście, wzruszenie i wszystko co najpiękniejsze w najważniejszym dla Was dniu. Cieszymy się, że tu jesteście i zapewniamy, że się nie zawiedziecie.

Napisz wiadomość lub zadzwoń, razem zaplanujemy wspólną podróż.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Opinie o Łowcy Emocji - Fotografia Ślubna Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.