Fotografia pełna emocji! Łowcy Emocji Fotografia ślubna

od 3500 do 7500 zł
Wrocław, dolnośląskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów
  • 4 fotografów

O nas

Staram się widzieć to, czego w natłoku emocji nie dostrzegacie. Szczegółowo opisuję Waszą historię w obrazach, aby przekazać Wam najpiękniejsze wspomnienia, które zostaną z Wami na długo i powrócą, kiedy tylko otworzycie album.

Podczas pracy możecie mnie nie zauważyć, ale to nie znaczy, że ja nie zauważam Waszych emocji. Śledzę każdy gest, spojrzenie, uśmiech... Każdą uronioną łzę radości, niepokoju. Nie ingeruję w historię, przekazuję taką, jaka była naprawdę.

Oferta dzieli się na:

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO + ŚLUB
Chcecie uwiecznić tylko krótkie przygotowania i ceremonię ślubu? To opcja dla Was!
Jestem do Waszej dyspozycji przez około 3 godziny. Rozpoczynamy od Waszego spotkania w domu do momentu życzeń pod świątynią lub Urzędem Stanu Cywilnego.

PRZYGOTOWANIA + ŚLUB + WESELE
Jednego dnia jesteśmy w stanie stworzyć wiele świetnych kadrów. To opcja dla Par, które uwielbiają szczegóły i znajdują radość w małych rzeczach!
Jestem / jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały dzień. Tworzenie reportażu rozpoczynamy od pełnych przygotowań. Pracę kończymy o godz. 1:00.

Chcemy aby reportaż, który otrzymacie był spójny. Dlatego w tym dniu wykonujemy również krótką sesję portretową w wybranym przez Was momencie.
Jeżeli jednak zdecydujecie się na sesję w innym dniu, umówimy się na jej wykonanie w późniejszym terminie.

Opcje dodatkowe:
SESJA NARZECZEŃSKA – możecie wykonać sesję narzeczeńską do 7 dni przed ślubem w wybranym przez Was lub fotografa miejscu. Czas sesji do 2 godzin.

SESJA POŚLUBNA – sesja poślubna wykonywana jest w warunkach plenerowych. Miejsce wykonania jest dowolne. Czas trwania sesji do 8 godzin.

Fotografia pełna emocji! Łowcy Emocji Fotografia ślubna
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
H
Hubert
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Włodawa
Data dodania: 17-11-2020

Przemek fotografował nasze wesele, zdjęcia wyszły SUPER ;) jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi Łowcy Emocji i możemy go polecić wszystkim młodym parom ;) W pakiecie dodatkowo pomoc przy układaniu welonu, zapinaniu spinek itp., za co bardzo dziękujemy ;) Zdjęcia są wspaniałą pamiątką i wszystkim się podobają ;)

liczba odwiedzin: 3359

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy