Zobacz zdjęcia (3)
Pudła balonowe, wytwornica do baniek prezentowe boxy, Skarbimierz - zdjęcie 1
Pudła balonowe, wytwornica do baniek prezentowe boxy, Skarbimierz - zdjęcie 2 Pudła balonowe, wytwornica do baniek prezentowe boxy, Skarbimierz - zdjęcie 3
1 / 3

Pudła balonowe, wytwornica do baniek prezentowe boxy id:42050

Skarbimierz, opolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Rodzaj:

  • pudło z balonami

Chcesz zaskoczyć swoich gości? Może sprawić prezent Młodej Parze?

Gdy powoli ryż i monety odchodzą w zapomnieni, my wychodzimy naprzeciw nowoczesności! Zamów u nas PUDŁO BALONOWE! A w nim: ok. 70 balonów (czerwone/ białe serce lub dowolny kolor tradycyjnych balonów), które odlecą po otwarciu pudła ozdobionego kokardą w wybranym kolorze.

A może już na sali, zaprosić gości i razem z nimi otworzyć pudło lub wypuścić balony LED lub tradycyjne, które odlatując stworzą niezapomniane wspomnienia i przepiękne zdjęcia.

W swojej ofercie posiadamy również dużą wytwornicę do baniek z dwoma wentylatorami dla zdwojonego efektu, z czterema silnikami dla dobrego podbicia baniek a wszystko to sterowanie pilotem. Bańki wyglądają przepiękne w czasie pierwszego tańca, na zdjęciach ślubnych, w czasie sesji narzeczeńskiej czy okolicznościowej.


NOWOŚĆ
Już od dziś możesz zamówić u nas piękne boxy prezentowe które wyślemy na terenie całej Polski lub dostarczymy osobiście w okolicach Opola, Gdańska, Wrocław i Legnicy. Pozostałe miasta na zapytanie. Zapraszamy do zakupu niezwykłego prezentu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, warto to zrobić, ponieważ każda z naszych propozycji jest indywidualnie dobieranie do każdego zainteresowanego. U nas nie ma klienta, u nas każdy jest gościem naszej firmy, naszym najlepszym przyjacielem!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy firmą, którą tworzą młode osoby, jesteśmy profesjonalne ale co najważniejsze pełne pomysłów, dla nas niemożliwe nie istniej!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wiele par wybiera właśnie nas dlatego, że robimy wszystko aby być z zainteresowanymi na stopie przyjacielskiej dzięki czemu czują, że jesteśmy dla nich o każdej porze.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze mocne strony? Co dzień nowy pomysł, kolejna wizja, kolejna szczęśliwa para

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w naszej pracy lubimy po prostu ludzi!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasz praca to czysta przyjemność, kochamy to co robimy, dlatego nie czujemy się jak w normalnej pracy na etacie.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 3 lat, na początku zajmowaliśmy się głównie animacją ale poznanie bliżej naszych odbiorców pozwoliło nam rozszerzy ofertę tak aby dawać więcej osobą które chcą z nami współpracować.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najlepiej na miesiąc przed jeśli chodzi o pudło, prezenty czy bańki, jeśli chcecie mieć pewność, że termin jest wolny to oczywiście im szybciej tym lepiej.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z nami to rozmowa, my przedstawiamy to czym się zajmujemy a Wy opowiadacie nam o swoich marzeniach aby razem stworzyć bajkowe wydarzenie. Spotkanie nie jest płatne.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7471914298
Adres: Skarbimierz, , 49-318, woj. opolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 1139

Polecamy

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie