Zobacz zdjęcia (5)
PUNTO DE VISTA Ewa Kaim - Fotografia ślubna - naturalna, pełna emocji, Tarnów - zdjęcie 1
PUNTO DE VISTA Ewa Kaim - Fotografia ślubna - naturalna, pełna emocji, Tarnów - zdjęcie 2 PUNTO DE VISTA Ewa Kaim - Fotografia ślubna - naturalna, pełna emocji, Tarnów - zdjęcie 3 PUNTO DE VISTA Ewa Kaim - Fotografia ślubna - naturalna, pełna emocji, Tarnów - zdjęcie 4 PUNTO DE VISTA Ewa Kaim - Fotografia ślubna - naturalna, pełna emocji, Tarnów - zdjęcie 5
1 / 5

PUNTO DE VISTA Ewa Kaim - Fotografia ślubna - naturalna, pełna emocji id:51758

Tarnów, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
602-278...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Zatrzymać w kadrach najpiękniejszy dzień w życiu – ogromna odpowiedzialność, mnóstwo emocji i satysfakcja. To wyjątkowe zadanie. Za każdym razem tak samo ważne i niepowtarzalne, jak Wy i Wasze historie miłosne.

Nasza współpraca zaczyna się wcześniej niż dzień ślubu. Od pierwszego kontaktu, rozmów, poprzez spotkanie, czasem sesję narzeczeńską. Wszystko po to, by jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania, sposób bycia. Pozwala to zbudować relację, która przekłada się na jak najwspanialszy fotoreportaż.

Do każdego zlecenia (mniejszego czy większego) przykładam się z takim samym zapałem, ambicją i uczuciem! W TYM dniu, cała moja uwaga skupiona jest na Was i na tym co dzieje się wokół. Również na tym, czego Wy nie widzicie, a zobaczycie dopiero na zdjęciach :)

W dniu ślubu, nie zakłócam naturalnego biegu zdarzeń. Nie ustawiam w sztuczne pozy. Ustawiam jedynie parametry w aparacie i obserwuję. Tymczasem Wy robicie wszystko po swojemu, tak jak czujecie, a Wasza autentyczność jest dla mnie najlepszym “materiałem”. Ja jestem z Wami, rozmawiam, poznaję, a jak trzeba – podpowiadam i inspiruję.

Uwielbiam to tempo, świadomość, że mega dużo się dzieje i muszę nadążyć :)

Chcę jak najlepiej oddać atmosferę i klimat dnia ślubu. Detale, kolory, wszystko się liczy. Reportaż to historia, całość, złożona z wielu elementów i perspektyw.

PS. Nazwa mojej firmy nie jest przypadkowa :) Powstała z zauroczenia językiem hiszpańskim. Punto de Vista to "punkt widzenia". Mówię także po angielsku, także zapraszam do współpracy międzynarodowe pary.

Chętnie podeślę Wam moją "standardową" ofertę, jak również przygotuję dla Was coś specjalnego, zgodnie z oczekiwaniami.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mówią, że moje zdjęcia są takie "inne" (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :) Cieszę się, ponieważ ufam swojej fotograficznej intuicji, nie trzymam się sztywno planu na konkretne ujęcie, a raczej skupiam maksimum uwagi na tym co się dzieje wokół - wtedy wzrasta szansa na nieprzeciętny reportaż, w 100% niepowtarzalny! Jeśli chodzi o obróbkę, nie narzucam "od kopa" presetu i bam - gotowe. Dbam o spójność kolorystyczną danego reportażu, ale dopieszczam każde zdjęcie z osobna :) Jako perfekcjonistka, nie umiałabym oddać Klientom czegoś niedopracowanego, nie ma takiej opcji :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowa oferta obejmuje do 13 godzin obsługi fotograficznej, ale istnieje możliwość indywidualnej oferty (mniejszy lub większy pakiet).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

- fotografie od przygotowań do końca oczepin.
- 400-800 zdjęć w formie elektronicznej (poddanych autorskiej obróbce graficznej)
– galeria zdjęć online
– pendrive w ozdobnym pudełku
- 30 szt. wysokiej jakości odbitek 15x23 cm
- możliwa mini sesja plenerowa w dniu Ślubu (na życzenie Państwa Młodych)
- sesja z Gośćmi weselnymi

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się w 2009 roku.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Fotografią ślubną zajmuję się profesjonalnie od 3 lat.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Jest tego mnóstwo! :) Wspaniałych ludzi, ich niepowtarzalne historie, atmosferę dnia ślubu, tempo zdarzeń, ogrom emocji, nieprzewidywalność, odpowiedzialność i satysfakcję.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Profesjonalna lustrzanka Nikon D750 (2 sztuki), każdy posiadający 2 sloty na karty pamięci - podczas reportażu zapisuję automatycznie kopię zapasową materiału. Jasne obiektywy: obiektyw Sigma Art 35mm f/1.4, obiektyw Nikkor 85 mm, f/1.8, obiektyw Sigma Art 24-70mm f/2.8, zestaw reporterskich lamp błyskowych i statywów.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Samodzielnie lub z zaprzyjaźnionym kamerzystą, z którym oferuję pakiet foto+video.

Jak ubieramy się na wesele?

Elegancko, z klasą, w stonowanych kolorach, tak, aby nie rzucać się przesadnie w oczy. Staram się też zawsze dopasować swój strój do klimatu ślubu/wesela.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Oddaję zdjęcia na nośniku pendrive, najczęściej w ozdobnym drewnianym pudełeczku z grawerem oraz przesyłam link do galerii online. Oddaję także wybraną ilość zdjęć w wersji papierowej. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia fotoalbumów, fotoksiążek lub większej ilości odbitek w drewnianej skrzyneczce z grawerem.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na materiały to max. 60-80 dni roboczych, ale zawsze staram się podesłać kilka wybranych ujęć w pierwszym tygodniu po ślubie :)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam legitymację wydaną przez Kurię Diecezjalną. Mam ją zawsze przy sobie, na wypadek, gdyby Ksiądz wymagał okazania dokumentu przed Waszym ślubem.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Jako fotograf nie obsługuję drona, natomiast kamerzysta, z którym współpracuję - owszem.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Takie, które zatrzymuje na dłużej, zapada w pamięć, pokazujące i wywołujące emocje. Jak ktoś kiedyś mądrze powiedział - nie liczy się głębia ostrości, ale głębia uczuć. To nie tak, że technika jest ważna - oczywiście, że MEGA ważna, ale sama technika, bez głębszego przekazu - na nic się zda.

Jaki jest styl naszej pracy?

Lubię chwytać momenty, prawdziwe emocje, iść za naturalnym biegiem zdarzeń. Wasza autentyczność to dla mnie najlepszy materiał. Cieszę się razem z Wami tym wspaniałym dniem; nie unikam Gości, jak trzeba to wchodzę w interakcje, aby wszyscy czuli się przy mnie maksymalnie swobodnie. Nie lubię sztuczności, przesadnego pozowania.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim i hiszpańskim - stąd nazwa firmy :) Także zapraszam serdecznie Pary międzynarodowe!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście! Zawsze podkreślam, że oferta, którą widzicie, to taki punkt wyjścia i możemy go dowolnie modyfikować i dostosować do Waszych oczekiwań. Mogę przygotować pakiet mini lub zaproponować dodatki do podstawowej oferty.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Parasolka, płaszcz przeciwdeszczowy i jazda! :) Pogoda nie może być czynnikiem, który warunkuje powstanie dobrego/złego reportażu. Trzeba szukać potencjału w tym, co pozornie jest nieprzychylne. Wiatr na sesji? Uwielbiam - podwiewa pięknie włosy, sukienki, przez co dynamika zdjęcia jest lepsza.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie. Dysponuję zestawem bardzo jasnych obiektywów, które świetnie radzą sobie w ciemnych pomieszczeniach, np. w ciemnym Kościele. Dodatkowo, na weselu rozstawiam odpowiednią ilość lamp. Wszystko dostosowuję do warunków i szczególnie dbam o to, by nie zepsuć panującego klimatu, lecz wydobyć go na zdjęciach :)

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Filmy - coraz krótsze :) Zazwyczaj Pary decydują się na filmy ok 40-60 minutowe oraz teledyski ślubne.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8733239250
Adres: Tarnów, , 33-100, woj. małopolskie
602-278...
liczba odwiedzin: 1136
Zadzwoń
602-278...
Napisz

Popularne miasta w okolicy