Queen diament id:54210

Chorzów, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
513-447...

O nas

Specjalizacja:

 • grawerowanie
 • obrączki ślubne
 • pierścionki zaręczynowe
 • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

 • bransoletki
 • broszki
 • kolczyki
 • kolie
 • łańcuszki

Pozostałe:

 • naszyjniki
 • spinki do krawata
 • spinki do mankietów
 • sygnety
 • zegarki

Obrączki klasyczne to bez wątpienia obrączki eleganckie i ponadczasowe, idealnie odzwierciedlają tradycję i są symbolem Waszej wiecznej miłości. W swojej prostocie i elegancji są ponadczasowe i będą pięknym zwieńczeniem ceremonii zaślubin. Odznaczają się delikatnym i nieprzemijającym wdziękiem, a upływ czasu jest dla nich nieistotny. Zazwyczaj występują w trzech profilach jako obrączki półokrągłe, płaskie i płaskie z delikatnie ściętymi krawędziami. Wykonane są ze złota żółtego, złota czerwonego i złota białego. Można je dowolnie modyfikować ze względu na szerokość i grubość, przez co zyskują miano obrączek uniwersalnych idealnie dopasowanych do każdego z Was. Zatem ich piękno tkwi w uniwersalności i prostocie.

Eminence pragnie, aby obrączki były idealnie dopasowane do każdego z Was. Dajemy Państwu pełną paletę różnorodności — oferujemy obrączki ze wszystkich dostępnych metali szlachetnych. Począwszy od obrączek platynowych (w próbie 950 i 600) i palladowych (w próbie 500) po obrączki złote i srebrne. Obrączki złote wykonujemy według prób 750, 585, 375 i 333 w trzech kolorach złota — złoto żółte, złoto różowe i złoto białe. Obrączki z białego złota niklowego standardowo pokrywamy śnieżno białą warstwą rodu. Natomiast obrączki w białym złocie palladowym 585 na życzenie możemy wykonać z dowolną zawartością palladu, począwszy od 6,5 % do 19,5%. Pełna paleta barw pozwala Państwu wybrać kolor idealnie dopasowany do każdego z Was.
Eminence ma zaszczyt zaprezentować Państwu niesamowite obrączki firmy Złoty Skorpion. Przy pomocy najnowocześniejszych technologii i dzięki doświadczeniu i wiedzy mistrzów jubilerstwa firma Złoty Skorpion każdego dnia tworzy piękną i niepowtarzalną biżuterię ślubną — złote obrączki ślubne. Unikalne, wykonywane z pasją wzornictwo, dbałość o każdy szczegół przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w połączeniu z ręczną obróbką, pozwala firmie tchnąć duszę w każdy kawałek użytego kruszcu.

Łącząc trzy kolory złota — złoto białe, żółte i czerwone z pięknymi oprawami kamieni w nietuzinkowych formach i profilach sprawia, że Wasze obrączki będą wyróżniać się spośród wielu innych wzorów. Kilkaset różnorodnych modeli obrączek dowolnie konfigurowanych kolorystycznie pozwoli na idealne dopasowanie obrączek do Państwa upodobań. Jako jeden z wielu przedstawicieli firmy oferujemy pełną gamę obrączek. Pełna oferta firmy Złoty Skorpion dostępna jest na stronie konfiguratora obrączek.
Eminence codziennie uczy się czegoś nowego i bezustannie zgłębia wiedzę jubilerską. Łącząc stary warsztat jubilerski z nowoczesnymi technologiami, tworzymy coraz to nowe formy jubilerskie. Naszym nowym pomysłem jest biżuteria personalizowana. Biżuteria personalizowana to biżuteria tworzona przy pomocy techniki laserowej, zaprojektowana indywidualnie dla każdego z Was. Kolekcja zawiera łańcuszki z dowolnymi imionami i inicjałami, zawieszki z symbolami. Ciekawym pomysłem są również blaszki z odciskami palców i indywidualnymi miłosnymi dedykacjami. Taka biżuteria to bardzo ciekawy pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Jeśli chciałbyś sprawić swojej połówce indywidualny idealny prezent, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania i modelowania 3D Eminence stworzy dla Państwa unikalną biżuterię i przedstawimy w formie wizualizacji komputerowej. Po wykonaniu wizualizacji wydrukujemy stworzony model w wosku, następnie odlejemy w dowolnym metalu szlachetnym (srebrze, złocie lub platynie) i przyozdobimy przeróżnymi kamieniami szlachetnymi. Przedstawcie nam swoje pomysły i szkice, a efektem końcowym będzie unikalna biżuteria idealnie dopasowana do Was.
Eminence stworzył personalną kolekcję obrączek LOVE po to, abyś wyraził swoją miłość w obrączkach i dedykował ją swojej połówce. Klasyczny charakter obrączek podkreślony emaliowanymi akcentami miłosnymi — to niebywała kompozycja klasyki i miłosnego charakteru. Każdą z obrączek przyozdobimy dla Was czerwonym, emaliowanym sercem i Waszymi indywidualnymi tekstami. Teksty dla kontrastu wypełnimy czarną emalią jubilerską. Cały grawer możemy umieścić z zewnątrz jak i w wewnątrz obrączek. Serduszko dodatkowo zaakcentuje Waszą miłość swym czerwonym kolorem. Kompozycja grawerunku i czerwonego serca będzie przypominać Wam o Waszej pięknej miłości.

Pragniecie, aby Wasze obrączki były unikatowe i idealnie dopasowane do każdego z Was? Jeśli tak to jest nam niezmiernie miło, że możemy być częścią Waszej wspaniałej przygody. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystywanym technologiom stworzymy Wasze indywidualne obrączki. Przedstawcie nam swoją wizję, szkic, zdjęcie lub cokolwiek, a my na tej podstawie przygotujemy gotowy projekt wizualizacji Waszych wymarzonych obrączek. Możemy zmodyfikować szerokość, faktury wykończeniowe, oprawę i ilość kamieni. Na życzenie przedstawimy kilka wariantów kolorystycznych. Po akceptacji projektu przystąpimy do wykonania Waszych idealnych obrączek.
Obrączki natchnione prawdziwym uczuciem.

Opinie Queen diament (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Queen diament

Nazwa firmy: Queen diament
Imię i nazwisko: Sandra Kufel Sandra Kufel
Adres: Chorzów, ul. Chodkiewicza4, 41-506, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 11:00 - 18:00 Wt: 11:00 - 18:00 Śr: 11:00 - 18:00 Cz: 11:00 - 18:00 Pt: 11:00 - 18:00 Sb: 11:00 - 18:00 Nd: 11:00 - 18:00
513-447...
liczba odwiedzin: 63
Zadzwoń
513-447...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie