Queen diament

Chorzów, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

Specjalizacja:

 • grawerowanie
 • obrączki ślubne
 • pierścionki zaręczynowe
 • sprzedaż przez Internet

Pozostałe:

 • bransoletki
 • broszki
 • kolczyki
 • kolie
 • łańcuszki

Pozostałe:

 • naszyjniki
 • spinki do krawata
 • spinki do mankietów
 • sygnety
 • zegarki

O nas

Obrączki klasyczne to bez wątpienia obrączki eleganckie i ponadczasowe, idealnie odzwierciedlają tradycję i są symbolem Waszej wiecznej miłości. W swojej prostocie i elegancji są ponadczasowe i będą pięknym zwieńczeniem ceremonii zaślubin. Odznaczają się delikatnym i nieprzemijającym wdziękiem, a upływ czasu jest dla nich nieistotny. Zazwyczaj występują w trzech profilach jako obrączki półokrągłe, płaskie i płaskie z delikatnie ściętymi krawędziami. Wykonane są ze złota żółtego, złota czerwonego i złota białego. Można je dowolnie modyfikować ze względu na szerokość i grubość, przez co zyskują miano obrączek uniwersalnych idealnie dopasowanych do każdego z Was. Zatem ich piękno tkwi w uniwersalności i prostocie.

Eminence pragnie, aby obrączki były idealnie dopasowane do każdego z Was. Dajemy Państwu pełną paletę różnorodności — oferujemy obrączki ze wszystkich dostępnych metali szlachetnych. Począwszy od obrączek platynowych (w próbie 950 i 600) i palladowych (w próbie 500) po obrączki złote i srebrne. Obrączki złote wykonujemy według prób 750, 585, 375 i 333 w trzech kolorach złota — złoto żółte, złoto różowe i złoto białe. Obrączki z białego złota niklowego standardowo pokrywamy śnieżno białą warstwą rodu. Natomiast obrączki w białym złocie palladowym 585 na życzenie możemy wykonać z dowolną zawartością palladu, począwszy od 6,5 % do 19,5%. Pełna paleta barw pozwala Państwu wybrać kolor idealnie dopasowany do każdego z Was.
Eminence ma zaszczyt zaprezentować Państwu niesamowite obrączki firmy Złoty Skorpion. Przy pomocy najnowocześniejszych technologii i dzięki doświadczeniu i wiedzy mistrzów jubilerstwa firma Złoty Skorpion każdego dnia tworzy piękną i niepowtarzalną biżuterię ślubną — złote obrączki ślubne. Unikalne, wykonywane z pasją wzornictwo, dbałość o każdy szczegół przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii w połączeniu z ręczną obróbką, pozwala firmie tchnąć duszę w każdy kawałek użytego kruszcu.

Łącząc trzy kolory złota — złoto białe, żółte i czerwone z pięknymi oprawami kamieni w nietuzinkowych formach i profilach sprawia, że Wasze obrączki będą wyróżniać się spośród wielu innych wzorów. Kilkaset różnorodnych modeli obrączek dowolnie konfigurowanych kolorystycznie pozwoli na idealne dopasowanie obrączek do Państwa upodobań. Jako jeden z wielu przedstawicieli firmy oferujemy pełną gamę obrączek. Pełna oferta firmy Złoty Skorpion dostępna jest na stronie konfiguratora obrączek.
Eminence codziennie uczy się czegoś nowego i bezustannie zgłębia wiedzę jubilerską. Łącząc stary warsztat jubilerski z nowoczesnymi technologiami, tworzymy coraz to nowe formy jubilerskie. Naszym nowym pomysłem jest biżuteria personalizowana. Biżuteria personalizowana to biżuteria tworzona przy pomocy techniki laserowej, zaprojektowana indywidualnie dla każdego z Was. Kolekcja zawiera łańcuszki z dowolnymi imionami i inicjałami, zawieszki z symbolami. Ciekawym pomysłem są również blaszki z odciskami palców i indywidualnymi miłosnymi dedykacjami. Taka biżuteria to bardzo ciekawy pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Jeśli chciałbyś sprawić swojej połówce indywidualny idealny prezent, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania i modelowania 3D Eminence stworzy dla Państwa unikalną biżuterię i przedstawimy w formie wizualizacji komputerowej. Po wykonaniu wizualizacji wydrukujemy stworzony model w wosku, następnie odlejemy w dowolnym metalu szlachetnym (srebrze, złocie lub platynie) i przyozdobimy przeróżnymi kamieniami szlachetnymi. Przedstawcie nam swoje pomysły i szkice, a efektem końcowym będzie unikalna biżuteria idealnie dopasowana do Was.
Eminence stworzył personalną kolekcję obrączek LOVE po to, abyś wyraził swoją miłość w obrączkach i dedykował ją swojej połówce. Klasyczny charakter obrączek podkreślony emaliowanymi akcentami miłosnymi — to niebywała kompozycja klasyki i miłosnego charakteru. Każdą z obrączek przyozdobimy dla Was czerwonym, emaliowanym sercem i Waszymi indywidualnymi tekstami. Teksty dla kontrastu wypełnimy czarną emalią jubilerską. Cały grawer możemy umieścić z zewnątrz jak i w wewnątrz obrączek. Serduszko dodatkowo zaakcentuje Waszą miłość swym czerwonym kolorem. Kompozycja grawerunku i czerwonego serca będzie przypominać Wam o Waszej pięknej miłości.

Pragniecie, aby Wasze obrączki były unikatowe i idealnie dopasowane do każdego z Was? Jeśli tak to jest nam niezmiernie miło, że możemy być częścią Waszej wspaniałej przygody. Dzięki naszemu doświadczeniu i wykorzystywanym technologiom stworzymy Wasze indywidualne obrączki. Przedstawcie nam swoją wizję, szkic, zdjęcie lub cokolwiek, a my na tej podstawie przygotujemy gotowy projekt wizualizacji Waszych wymarzonych obrączek. Możemy zmodyfikować szerokość, faktury wykończeniowe, oprawę i ilość kamieni. Na życzenie przedstawimy kilka wariantów kolorystycznych. Po akceptacji projektu przystąpimy do wykonania Waszych idealnych obrączek.
Obrączki natchnione prawdziwym uczuciem.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Queen diament
Imię i nazwisko: Sandra Kufel Sandra Kufel
Adres: Chorzów, Chodkiewicza4, 41-506, woj. śląskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 11:00 - 18:00 Wt: 11:00 - 18:00 Śr: 11:00 - 18:00 Cz: 11:00 - 18:00 Pt: 11:00 - 18:00 Sb: 11:00 - 18:00 Nd: 11:00 - 18:00
liczba odwiedzin: 604

Wyjątkowe sale weselne w mieście Chorzów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Zobacz wszystkie kategorie