Zobacz zdjęcia (50)
Rafał Suwaj - Sztuka Reportażu. Fotografia z sercem., Kraków - zdjęcie 1
Rafał Suwaj - Sztuka Reportażu. Fotografia z sercem., Kraków - zdjęcie 2 Rafał Suwaj - Sztuka Reportażu. Fotografia z sercem., Kraków - zdjęcie 3 Rafał Suwaj - Sztuka Reportażu. Fotografia z sercem., Kraków - zdjęcie 4 Rafał Suwaj - Sztuka Reportażu. Fotografia z sercem., Kraków - zdjęcie 5
Rafał Suwaj - Sztuka Reportażu. Fotografia z sercem., Kraków - zdjęcie 6
1 / 50

Rafał Suwaj - Sztuka Reportażu. Fotografia z sercem. id:50542

od 3200 do 4900 zł / wesele
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
690-317...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Kochani!
Ogromnie mi miło, że zdecydowaliście się zajrzeć na moją stronę.
Jestem Rafał. Fotograf z pasji. Żyję z pasją. Od 7 lat kroczę z aparatem przez życie. Kiedy poznałem czym tak na prawdę jest reportaż ślubny, ten pochłonął mnie maksymalnie.
Cały wachlarz najprawdziwszych emocji, pięknych, kochających ludzi, podniosłych kościelnych chwil, wspaniale wystrojonych sal sprawiły, że chcę zrobić reportaż właśnie dla Was.
I robię to najlepiej jak potrafię.
Jako fotograf kocham uwieczniać szczegóły w niecodzienny sposób i być wszędzie tam, gdzie czuć miłość, słychać śmiech i widać łzy szczęścia. Potrafię przemieszczać się niepostrzeżenie tak, żeby w tym dniu uchwycić najbardziej intymne emocje.
Weselna atmosfera nie jest mi obca, gdyż kilka lat temu miałem możliwość wozić Nowożeńców do ślubu swoim samochodem. Z czasem zapragnąłem dać od siebie coś więcej, przeżyć jeszcze mocniej z Wami atmosferę tego dnia i móc uzewnętrznić się artystycznie jako fotograf.
Cena, jaką oferuję za swoje usługi jest wysoka jak na osobę z rocznym doświadczeniem. Składa się na nią jednak wiele czynników: w ostatnich latach wziąłem udział w 5 warsztatach fotograficznych, w tym trzech z fotografii ślubnej u najlepszych fachowców w branży a sprzęt który posiadam jest nowoczesny i najwyższej klasy. Ponadto posiadam na swoim zapleczu 9 różnych obiektywów, co sprawia że mój reportaż jest różnorodny i daje możliwość zobaczenia uroczystości z kilku perspektyw. Jestem też zdania, że mistrz, który prosi za swoje dzieło odpowiednią kwotę, we właściwy sposób przyłoży się do wykonywanego zadania. Dla mnie nie ma żadnych półśrodków i lekceważącego podejścia do sprawy. W to co robię wkładam zawsze całe swoje serce i ambicje.

Dlatego Ci z Was, którzy zapoznają się z moją dotychczasową twórczością i zdecydują się podpisać ze mną umowę, otrzymają w niej gwarancję zadowolenia z otrzymanego materiału.

Chciałbym również dodać od siebie dla każdej pary, która zdecyduje się ze mną na współpracę narzeczeńską sesję zdjęciową.
Będziemy mieli świetną okazję się poznać i dostaniecie możliwość wcześniejszego oswojenia się z obiektywem. Będzie to dla Was cudowna pamiątka, ponieważ wykonam dla Was minimum 20 zdjęć w formie cyfrowej.
Oczywiście w pakiecie jest mój dojazd do każdego miejsca w Polsce (sesja narzeczeńska poza granicami naszego kraju za zwrot kosztów transportu).


Moja podstawowa oferta (3200 zł) zawiera:
- reportaż zdjęciowy trwający od przygotowań do 1 w nocy,
- minimum 500 starannie wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej przekazanych na pen drivie,
- sesja plenerowa w dniu ślubu ( dodatkowych minimum 30 zdjęć)
- prywatna galeria internetowa na hasło na okres 3 miesięcy.

W tej cenie zawiera się również mój dojazd, niezależnie od miejsca.

Ofertę możemy rozszerzyć o:
- album zdjęciowy lub fotoksiążkę + 500 zł
- sesja zdjęciowa w innym dniu (minimum 60 zdjęć) + 1200 zł
- sesja narzeczeńska (minimum 30 zdjęć) GRATIS
- dodatkowe albumy dla rodziców, świadków lub innych osób. Cenę ustalamy indywidualnie.

Jeśli organizujecie krótkie przyjęcie z ceremonią w USC, oferta podstawowa wynosi 2000 zł.

Zdjęcia oddaję do 28 dni po waszej uroczystości.
Jako że mam duszę podróżnika, z miłą chęcią dojadę w każde miejsce w Polsce i w Europie!

Gorąco zapraszam na konsultacje telefoniczną. Uwielbiam nawiązywać nowe znajomości więc na pewno znajdziemy nić porozumienia! Nic nie stracicie a możecie otrzymać wymarzoną, nieszablonową pamiątkę ślubną.
Na mojej stronie możecie zobaczyć moje portfolio i mojego bloga jak również znaleźć odnośniki do moich kilku kont na instagramie, gdzie możecie w pełni zaznać mojej twórczości.

Macie pytania? Piszcie śmiało!

Pozdrawiam gorąco, Rafał.

Oferta

Oferta

od 3200 do 4900zł/ wesele

Moja podstawowa oferta (3200 zł) zawiera:
- reportaż zdjęciowy trwający od przygotowań do 1 w nocy,
- minimum 500 starannie wyselekcjonowanych zdjęć w formie cyfrowej przekazanych na pen drivie,
- sesja plenerowa w dniu ślubu ( dodatkowych minimum 30 zdjęć)
- prywatna galeria internetowa na hasło na okres 3 miesięcy.

W tej cenie zawiera się również mój dojazd, niezależnie od miejsca.

Ofertę możemy rozszerzyć o:
- album zdjęciowy lub fotoksiążkę + 500 zł
- sesja zdjęciowa w innym dniu (minimum 60 zdjęć) + 1200 zł
- sesja narzeczeńska (minimum 30 zdjęć) GRATIS
- dodatkowe albumy dla rodziców, świadków lub innych osób. Cenę ustalamy indywidualnie.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ jestem młodym, ambitnym człowiekiem, który przed uroczystością z ogromną chęcią się z Wami spotka i wysłucha Waszych oczekiwań. Który podpowie i w trakcie sesji ustawi jeśli trzeba, a z racji doświadczenia pokieruje w odpowiednią stronę. Jestem człowiekiem, który każdą nową znajomość traktuje po przyjacielsku. A każde zlecenie, jak by było moim pierwszym. Zależy mi na ciągłym rozwoju, dlatego fotografuję codziennie jak i uzupełniam swoją wiedzę poprzez różne warsztaty fotografii ślubnej. Z racji mojego profesjonalnego podejścia, możecie być pewni naszej udanej współpracy i piękna zawartego w moich fotografiach.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W swojej pracy najbardziej lubię odświętny, karnawałowy klimat. Uwielbiam poznawać nowych ludzi. Nowe znajomości, nawet te krótkie wpływają na mnie energetyzująco. Uwielbiam oddać się bez reszty temu co robię, żeby móc potem oddać wspaniałe dzieło, którym będziecie się zachwycać. Lubię być potrzebny. A taki jest właśnie fotograf na weselu. Lubię reżyserować. A kto jak nie Ja podpowie, kiedy jest najlepszy moment na wyjście w plener. I emocje. Widzieć, współodczuwać, uwieczniać. Ślub to wspaniały dzień dla Pary Młodej i wielu obecnych z nią osób. To wspaniałe móc doświadczać tego z innymi.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jako fotograf, nie ograniczam się do jednego tematu. Nie zawieszam się tylko na portretach, nie ograniczam się tylko do fotografowania ludzi. Bardzo lubię szukać szczegółów. Drobnostek. Uwielbiam przed wyjściem do kościoła powłóczyć się po domu, mieszkaniu czy ogrodzie. Wyszukuję smaczki, żebyście mogli po czasie spoglądnąć również na to, jak wyglądała w tym dniu Wasza okolica. Jakie kwiaty rosły w ogrodzie. Jakie obrazy wisiały na ścianach. Fotografuję również aparatem analogowym co sprawia, że Wasza sesja zdjęciowa nabierze wspaniałego klimatu.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie przywykłem do stosowania sztywnych ram czasowych. Zawsze staram się wspólnie z Parą Młodą uzgodnić moment, kiedy pojawię się na przygotowaniach. Podobnie jest z końcem mojej pracy podczas uroczystości. Z reguły, zazwyczaj jest to około 1 w nocy zaraz po oczepinach.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Jeśli mówimy o weselu, które zaczyna się przygotowaniami a kończy oczepinami i innymi zabawami moja podstawowa oferta zawiera:
- minimum 600 zdjęć oddanych w formie cyfrowej na pendrivie
- sesja plenerowa w dniu ślubu (dodatkowe minimum 20 zdjęć)
- 50 wydrukowanych zdjęć w formacie 13x18 zapakowane w drewniane pudełeczko.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się 4 lata temu. Zakupiłem wtedy zabytkowego mercedesa, żeby móc zawozić Państwa Młodych do ślubu. Stwierdziłem, że warto mieć również aparat żeby móc robić samemu reklamę. No i tak to się zaczęło. Potem liczne wycieczki za granicę, gdzie dużo fotografowałem.
Zaczęło wpadać więcej próśb o fotografowanie portretów wśród znajomych i tak rozwijałem swój warsztat.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Właściwie, mogę powiedzieć że w Branży ślubnej jestem od 4 lat. Na początku przez 3 lata wykonywałem usługę przewozu Państwa Młodych swoimi samochodami z domu, do kościoła a następnie na salę. Od roku fotografuję śluby.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadam dwa aparaty marki Sony. Do tego 9 obiektywów o różnej ogniskowej.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Odpowiednie zaplecze jest ważne, bo mamy pewność że nic nas nie zaskoczy. Sprzęt będzie sprawny, szybki, nie zawiesi się. Odpowiednia ilość baterii pozwoli nam pracować bez przerwy. Wystarczająca ilość obiektywów i umiejętna ich obsługa sprawi, że reportaż będzie różnorodny i ciekawy.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze elegancko, nigdy z przesytem. Koszula, eleganckie spodnie, wygodne casualowe obuwie. Rzadko marynarka. Gustuję w granatach i brązach.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam takie uprawnienia, które zdobyłem w tym roku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia oddaję na pen drivie. Jest również możliwość zamówienia albumu lub fotoksiążki.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na materiał zdjęciowy wynosi do 28 dni.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie to takie, które się podoba. Pojęcie idealne jest dość względne, i jeśli właśnie Wam się ono podoba, to znaczy że jest idealne.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Najbardziej lubię uwieczniać przygotowania. Jest wtedy luźniejsza atmosfera ale i cała gama emocji. Nie ma tu za bardzo scenariusza i kolejności rzeczy, jak zaczyna się to w kościele. Przygotowania rządzą się każde, swoimi prawami. W zależności od tego, gdzie są. W mieszkaniu, jest troszkę ciaśniej i wszyscy są ku sobie bliżej. W dużym domu możemy szukać emocji w ogrodzie, kuchni, garażu, może nawet na strychu?

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, jestem zapalonym podróżnikiem i z miłą chęcią wybiorę się z Wami wszędzie.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Ciężko odpowiedzieć na to pytanie. W mojej karierze chyba wszystkiego jest po równo. Na pewno, podając mi okolice, w której chcielibyście zrobić sesję plenerową, z ogromną przyjemnością pomogę wybrać najpiękniejsze miejsca.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługuję się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Pan Adam Trzcionka i Pan Grzegorz Płaczek. Tak się składa że brałem udział w warsztatach u obu Panów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście że tak, zrobię to z wielką przyjemnością.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Nie ma dla mnie trudnych warunków pogodowych. Zawsze mam ze sobą zabezpieczenie sprzętu i minimum jeden zestaw ubrań.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie nie. Mój sprzęt jest zaawansowany technicznie. Posiadam również zestaw lamp doświetlających.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Fotografowie ślubni stawiają na naturalność. Odchodzi się od pozowanych zdjęć jak również od przesadnego obrabiania fotografii. Delikatnie, ale z pazurem.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Ukochaną osobę. Aparat. Nożyk do krojenia jedzenia.

Nasze pasje.

Dużo czytam najróżniejszych rzeczy. Od powieści po pozycje popularnonaukowe. Uwielbiam wspinać się po naszych Polskich Tatrach jak również podróżować za granicę. Trenuję kalistenikę. I moją pasją są ludzie. Ich zachowania, emocje i oczywiście poznawanie nowych osób.

Ciekawostki na nasz temat.

Uwielbiam się wspinać, więc żadne miejsce żeby wykonać najlepsze ujęcie mi nie straszne.
Uwielbiam ogrodnictwo.
W zimie chętnie morsuję.
Zdobyłem Mont Blanc.
Aktualna sytuacja na świecie pokierowała moimi planami w taki sposób, że zostałem fotografem ślubnym.
Udzielam się jako strażak w OSP.
Uwielbiam słodycze.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka to "Duchowe życie drzew" Petera Wohllebena. Najlepszy serial, jaki oglądałem to "Dom z papieru". A film to Green Book.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Rafał Suwaj
Adres: Kraków, , 32-500, woj. małopolskie
690-317...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 929
Zadzwoń
690-317...
Napisz

Popularne miasta w okolicy