Zobacz zdjęcia (5)
REDwedding | Filmy Ślubne | 4K, Bolesławiec - zdjęcie 1
REDwedding | Filmy Ślubne | 4K, Bolesławiec - zdjęcie 2 REDwedding | Filmy Ślubne | 4K, Bolesławiec - zdjęcie 3 REDwedding | Filmy Ślubne | 4K, Bolesławiec - zdjęcie 4 REDwedding | Filmy Ślubne | 4K, Bolesławiec - zdjęcie 5
1 / 5

REDwedding | Filmy Ślubne | 4K id:18687

Bolesławiec, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 1 kamera

Cześć!
Nazywam się Szymon Wasylów. Jestem reżyserem, producentem oraz założycielem REDwedding - zespołu kreatywnych młodych ludzi specjalizującym się w tworzeniu filmów ślubnych i kochających to co robimy. Jesteśmy z Dolnego Śląska, ale filmy kręcimy w całej Polsce i poza jej granicami :)

​Nasz zespół
Szymon Wasylów - reżyser/dokumentalista, w RED odpowiedzialny za kontakt z Wami oraz montaż filmów.
Jakub Rożko - kreatywny operator i świetny facet!
Michał Kuśnierz - ambitny filmowiec i aktywny imprezowicz.
Oskar Łajs - operator - perfekcjonista i oaza spokoju.
Janek Ratajski - cierpliwy i dokładny montażysta.

Jeśli podobają Wam się nasze filmy to napiszcie do nas koniecznie i opowiedzcie o sobie i swoim Dniu. Odpiszemy jak najszybciej to możliwe.

Do zobaczenia
Szymon

Opinie (7)

REDwedding | Filmy Ślubne | 4K id:18687
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Lwówek Śląski
Data dodania: 08-08-2018

Razem z mężem chcielibyśmy podziękować Szymonowi za to, że tak profesjonalnie zarejestrował najważniejszy dzień w naszym wspólnym życiu. Współpracowało nam się świetnie, Szymon ma łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, stąd sceny w reportażu ślubnym są naturalne i autentyczne. Szymon sam doskonale wie co, kiedy i jak chce nagrać, my zajęliśmy się sobą i gośćmi, a on był praktycznie niezauważalny. Dziękujemy za indywidualne podejście, stworzenie megawzruszającego filmu w ramach podziękowań dla rodziców, szybką realizację (2 tygodnie <3), piękne ujęcia z drona, nieszablonowy montaż i dobór muzyki. Efekt końcowy jest pełen wyczucia, dobrego smaku, nie nudzi, a wzrusza. Polecamy z całego serca!

W
Weronika Gaik
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2017
Zgorzelec
Data dodania: 29-03-2018

Na Szymona trafiłam przez przypadek ale od początku wiedziałam, że takiej osoby potrzebuje. Na pierwszym spotkaniu po obejrzeniu jego innych filmów nie miałam już żadnych wątpliwości :) Jest to bardzo sympatyczny człowiek, nie czuliśmy się zestresowani a wręcz przeciwnie bardzo rozluźniał atmosferę i przede wszystkim potrafi słuchać ! Film jet niesamowity, mogła bym oglądać go w kółko. Przepiękna gra kolorów i światła a muzyka dopasowana tak, że ciarki przechodzą po plecach. Polecam z całego serca! Lepiej trafić nie można :)

B
Bernard
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-12-2017
Bolesławiec
Data dodania: 29-03-2018

Wielokrotnie widziałem Szymona przy pracy i miałem okazję z nim współpracować. To znakomity i uważny obserwator pełen ciekawych pomysłów pozwalających pokazać to, co dzieje się między ludźmi. Dyskretny, wyczulony i pełen empatii człowiek, który w swoich filmach, zamiast epatować popisami technicznymi, kalkami czy słodkopierdziawkowym kiczem - proponuje autentyzm, prawdziwe emocji i umiejętność pokazywania ludzkich relacji. To nie obwieszony sprzętem ślubny robocop tresujący pary młode a pełen wrażliwości młody, ambitny i utalentowany człowiek pełen kreatywności.

D
Dagmara
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Bolesławiec
Data dodania: 06-10-2017

Chciałabym podziękować Szymonowi za to, że tak bardzo lubię oglądać swój film ślubny :) Jestem pod wrażeniem jego pracy: cudowne kolory, światło, świetnie dobrany podkład muzyczny, w niezwykły sposób pokazane emocje nasze oraz naszych gości, a zwolnienia to czysta poezja i do tego jeszcze te piękne ujęcia z drona. Mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu, zarówno teledysk jak i cały film :) Do tego Szymon to pozytywny człowiek, przy którym kamera nie straszna, wręcz zapomina się, że jest ona włączona :) Polecam wszystkim i dziękuje wraz z mężem za współpracę! :)

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2017
Bolesławiec
Data dodania: 16-05-2017

Wystarczyło obejrzeć kilka produkcji Szymona i już wiedziałam, że właśnie tego szukam.. niepowtarzalne, a przede wszystkim mające styl i charakter filmy. Zależało nam, aby uchwycił momenty wyrażające prawdziwe emocje, zarysowane na twarzach uśmiechy, spływające po policzkach łzy szczęścia..
Byłeś "niewidoczny", przez co my jak i nasi goście czuliśmy się bardzo swobodnie..
Dziękujemy Ci za współpracę i z całego serca polecamy Twoją osobę przyszłym parom młodym..a i nie tylko;)

M
Monika i Emil
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2016
Ołobok- stodoła
Data dodania: 07-03-2017

Szymon...przesympatyczny facet który zna się na rzeczy. Wystarczy odwiedzić jego stronę i obejrzeć kilka teledysków. Nam tyle wystarczyło, wzięliśmy w ciemno i byliśmy, jesteśmy mega zadowoleni. Szymon tak dalej !

G
Gabrysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2016
Legnica
Data dodania: 07-03-2017

Szymona znalazłam przypadkowo wpisując w google kamerzysta Dolny Śląsk

liczba odwiedzin: 18962

Popularne miasta w okolicy