Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Regatta Hotel Restauracja Spa**** id:16981

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 03-11-2015
Liczba odwiedzin: 3260

Oferta

Prestiżowe miejsce Regatta Hotel Restauracja Spa**** spełnia marzenia
o pięknym przyjęciu weselnym. Zadbaliśmy o szczegóły, bo wiemy jak ważną rolę odgrywa nawet najmniejsza rzecz w tym wyjątkowym dniu. Robimy wszystko, aby nie tylko Para Młoda, ale również Goście nie zapomnieli tego wydarzenia. Wyobraźnia i profesjonalizm naszych kucharzy sprawi, że menu weselne będzie niepowtarzalne i dostosowane do rodzinnego gustu oraz smaku.
Oferujemy salę bankietową o powierzchni 180 m2 z dowolną aranżacją ustawienia stołów.
O przebiegu uroczystości decydują Państwo. Jesteśmy otwarci na niestandardowe pomysły, chętnie podzielimy się również z Państwem naszym bogatym doświadczeniem, które nabyliśmy podczas wielu lat praktyki. Doradzamy w zakresie wystroju, dekoracji, koloru przewodniego, kwiatów, doboru oprawy muzycznej oraz wyszukanego menu.
Naszym prezentem dla Nowożeńców jest noc poślubna w ekskluzywnym apartamencie ze wstępem do strefy Wellness&SPA; (basen z przeciwprądem, sauna fińska i turecka, jacuzzi, salka fitness).
Oprócz organizacji wesela możemy zaoferować Państwu usługi hotelowe oraz Wellness&SPA;. Para Młoda oraz jej rodziny mogą skorzystać z zabiegów kosmetycznych, oraz relaksacyjnych zarówno przed jak i po uroczystości.
Na wszystkie zabiegi otrzymują Państwo dodatkowy rabat.
Istnieje również możliwość wynajęcia pokoi w naszym czterogwiazdkowym Hotelu w specjalnych cenach.
Współpracujemy również z wieloma firmami z branży weselnej, dlatego też możemy polecić sprawdzone atelier florystyczne, zespoły muzyczne, DJ-ów, wodzirejów, firmy foto-wideo wraz z niespotykanymi miejscami na sesje zdjęciową.
Mamy świadomość jak ważną rolę odgrywają również wszystkie tradycyjne rytuały, które są bezpośrednio związane z uroczystością weselną, ale nie stanowią jej części: zaręczyny, wieczór panieński, wieczór kawalerski, oraz noc poślubna. Dlatego posiadamy indywidualne propozycje na te wyjątkowe chwile, z wykorzystaniem strefy Wellness&SPA;. Wszystko zależy od Państwa preferencji.
Zapraszamy do kontaktu z Menedżerem Regatta Hotel Restauracja Spa****, który odpowie na wszystkie pytania i indywidualnie dostosuje ofertę do Państwa wymagań i oczekiwań.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • klimatyzacja
  • taras

Liczba gości

  • max. ilość osób: 115
  • ilość miejsc noclegowych: 23
  • ilość sal: 1

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Regatta Hotel Restauracja Spa****
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:60-480

Godziny pracy

Pn:00:00 - 00:00
Wt:00:00 - 00:00
Śr:00:00 - 00:00
Cz:00:00 - 00:00
Pt:00:00 - 00:00
Sb:00:00 - 00:00
Nd:00:00 - 00:00

Nowe ogłoszenia