Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja AMADEUS, Łomża - zdjęcie 1
Restauracja AMADEUS, Łomża - zdjęcie 2 Restauracja AMADEUS, Łomża - zdjęcie 3 Restauracja AMADEUS, Łomża - zdjęcie 4 Restauracja AMADEUS, Łomża - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja AMADEUS id:26619

Łomża, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Restauracja Amadeus posiada zarówno eleganckie i przytulne wnętrza, jak i dyskretny personel. Obiekt dysponuje stylową salą restauracyjną, o niepowtarzalnych wnętrzach, które zapewniają niezwykły nastrój podczas imprez okolicznościowych, na których bawić się może do 180 osób.
Podczas wszystkich, organizowanych przyjęć, chętnie służymy radą i zawsze jesteśmy do dyspozycji Gości. Podczas specjalnej okazji dla uczczenia ważnego wydarzenia, lub też osoby zorganizujemy dla Państwa bankiet na najwyższym poziomie, na który zaproponujemy menu godne takiego spotkania. Scenariusz bankietu wraz z menu omawiamy bardzo szczegółowo z naszymi Klientami, uwzględniając przy tym indywidualny charakter takiego wydarzenia, jak również specyfikę.Restauracja specjalizuje się w organizacji:
- Spotkania biznesowe
- Konferencje i szkolenia
- Przyjęcia okolicznościowe
- Komunie, chrzciny
- Imieniny, urodziny
- Spotkanie integracyjne
Lokal posiada także doskonałą akustykę, co w znaczący sposób wpływa na doznania związane z występami. Serdecznie zapraszamy!!

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łomża, , 18-400, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 2112

Popularne miasta w okolicy