Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
Restauracja Barracuda- Obiady Weselne, Gdynia - zdjęcie 1
Restauracja Barracuda- Obiady Weselne, Gdynia - zdjęcie 2 Restauracja Barracuda- Obiady Weselne, Gdynia - zdjęcie 3 Restauracja Barracuda- Obiady Weselne, Gdynia - zdjęcie 4
1 / 4

Restauracja Barracuda- Obiady Weselne id:37777

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Okolica, miejsce

  • wesele nad morzem

Jeśli poszukujesz wysokiej jakości usługi popartej wieloletnim doświadczeniem, smacznym i obfitym menu, szukasz profesjonalnej obsługi to trafiłeś doskonale. Imprezy rodzinne to przede wszystkim kameralny wspólny stół, oddzielony od reszty sali, specjalnie oddelegowana obsługa, możliwość wniesienia własnego tortu.

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi z organizatorem do wyboru podczas rezerwacji Goście mają dwie zupy, cztery drugie dania i dwa desery oraz napoje.

Jedynie przystawka jest wybierana wcześniej, jednakowa dla wszystkich co pozwala nam na sprawne przyjecie pozostałych zamówień i serwowanie odpowiednio szybko i w poprawnej kolejności.

Dzięki tej formie Goście nie są skazani na jednakową potrawę, a organizator jest w stanie nie przekroczyć zakładanego budżetu. Mini karta w razie potrzeby może być przetłumaczona na język angielski.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdynia, , 81-001, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 2000

Popularne miasta w okolicy