Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Dworek Mikołaj, Wadowice - zdjęcie 1
Restauracja Dworek Mikołaj, Wadowice - zdjęcie 2 Restauracja Dworek Mikołaj, Wadowice - zdjęcie 3 Restauracja Dworek Mikołaj, Wadowice - zdjęcie 4 Restauracja Dworek Mikołaj, Wadowice - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Dworek Mikołaj id:27470

Wadowice, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • restauracja na wesele
 • pałac, dworek, zamek

Dodatkowe informacje

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • maks. liczba osób: 150

Zapraszamy Państwa w eleganckie progi stylowych wnętrz Restauracji o nazwie „Dworek Mikołaj” istniejącej od 1978 r. To klasyczna budowla z I połowy XIX w.

Z przodu balkon na czterech kolumnach. Wewnątrz zachowany eliptyczny salon z czterema niszami, kolumnadą, ozdobnym belkowaniem i artystycznym plafonem, który służy także jako miejsce do zabaw tanecznych.

Restauracja posiada salę główną, która może pomieścić do 110 gości oraz mniejszą, odrębną salę, w której może zasiąść do 20 osób. Ponadto do dyspozycji gości w okresie wiosenno-letnim jest piękne, oszklone patio - to dodatkowe 40 miejsc oraz tzw. ogródek letni. Sale są klimatyzowane.

Restauracja „Dworek Mikołaj” od lat słynie z profesjonalnego świadczenia usług gastronomicznych, posiadamy pokaźny bagaż doświadczeń.

Tu poczujecie Państwo niezapomniany klimat degustując specjały kuchni staropolskiej. Nasze propozycje kulinarne cechują oryginalne walory smakowe oraz zapachowe i są zwieńczeniem naszych indywidualnych receptur.

Nasi kucharze, tak jak wielcy twórcy wkładają całe serce w tworzenie swojego dzieła…

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, wesela, bankiety, , chrzciny, komunie, jubileusze itp.

Ofertę dostosujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Nasza Restauracja to idealne miejsce dla rodziców z dziećmi w każdym wieku.

Dysponujemy pokojem, w którym karmiąca mama może bez skrępowania nakarmić i przewinąć malucha. Posiadamy foteliki do karmienia oraz podgrzewacz do butelek.

Dla starszych dzieci przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw, w którym znajduje się wiele zabawek, książeczki do kolorowania, malutkie stoliki i krzesełka przy których maluchy mogą oglądać bajki wyświetlane na telewizorze. W okresie wiosenno-letnim w ogródku czeka na dzieci wiele atrakcji. Z naszej restauracji każde dziecko wychodzi ze słodką niespodzianką.

Przy restauracji posiadamy bezpieczny, obszerny parking.

liczba odwiedzin: 2410

Popularne miasta w okolicy