Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Eden, Gniewkowo - zdjęcie 1
Restauracja Eden, Gniewkowo - zdjęcie 2 Restauracja Eden, Gniewkowo - zdjęcie 3 Restauracja Eden, Gniewkowo - zdjęcie 4 Restauracja Eden, Gniewkowo - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Eden id:52866

Gniewkowo, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • obiad weselny

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Atrakcje

 • Napis LOVE
 • Słodki kącik
 • Wiejski stół

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

O nas

Restauracja ,,Eden” rozpoczęła swoją działalność w 1991r. W roku 1994 zmieniliśmy lokalizację i przenieśliśmy się do Gniewkowa. W ciągu tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie, które pozwala zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość obsługi. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, dopuszczamy również możliwość ich negocjacji przy organizacji większych uroczystości. Nasza restauracja czynna jest siedem dni w tygodniu w godzinach 10- 18. W weekendy godziny funkcjonowania restauracji mogą ulec zmianie ze względu na organizowanie wesela, bankiety lub inne uroczystości, które wymagają całkowitej rezerwacji naszego obiektu. Zapraszamy na: śniadania, obiady (również abonamentowe) i kolacje.

Pod koniec 2010 roku oddaliśmy do użytku nowo wybudowaną klimatyzowaną salę mogącą pomieścić nawet 360 osób. Sala ta może służyć do organizacji imprez, bankietów oraz szkoleń. Dysponujemy wysokiej klasy wyświetlaczem multimedialnym, tak więc organizując u nas szkolenie nie muszą się Państwo martwić o zaplecze techniczne. Posiadamy własny parking (wjazd od ul. Sobieskiego 25 wyjazd ul. 11 Stycznia na przeciwko urzędu miasta) oraz ogród przeznaczony tylko dla naszych Gości, na terenie którego organizujemy imprezy grillowe i plenerowe. Posiadamy własne, profesjonalne namioty pod którymi możemy zorganizować każdą uroczystość bez względu na warunki pogodowe. Dodatkowo świadczymy usługi związane z wypożyczaniem limuzyn. Dysponujemy MERCEDESEM S z 1986r oraz Mazdą 3 Każdy z pojazdów może być udekorowany zgodnie z życzeniem klienta.

Wesela
Od początku naszej działalności zajmujemy się organizacją uroczystości weselnych. Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesną i profesjonalną udekorowaną salę restauracyjną. Szeroki wybór pozycji w menu zadowoli nawet najbardziej wymagających uczestników przyjęcia. Para młoda ma możliwość wybrania między dwoma propozycjami menu lub stworzenia wraz z szefem kuchni jak i właścicielem restauracji swojego własnego indywidualnego menu dostępnego w czasie uroczystości. Specjalnie dla par młodych przygotowaliśmy także apartament, który jest do ich dyspozycji w trakcie oraz po zakończeniu uroczystości, dla pozostałych gości możemy również przygotować pokoje gościnne. Posiadamy 20 miejsc noclegowych (więcej noclegu jesteśmy w stanie zorganizować w pobliskiej malowniczej agroturystyce) Na życzenie możemy też zorganizować transport dla wszystkich gości busem lub autobusem z dowolnego miejsca w Polsce.

Catering
Zajmujemy się również szeroko rozumianym Cateringiem. Zaopatrujemy wiele firm i instytucji w posiłki. Na naszej stronie internetowej można zapoznać się z menu, zamówić wybrane potrawy a następnie nasz pracownik dowiezie Państwu zamówione produkty pod wskazany adres.
Serwujemy dania kuchni polskiej, francuskiej i włoskiej.
Wysoką jakość obsługi naszych klientów zapewnia doświadczony, wykwalifikowany personel oraz profesjonalny sprzęt cateringowy.
Jeśli organizujecie Państwo uroczystość w domowym zaciszu, również możemy Was wyręczyć. Przygotujemy zarówno menu na wykwintny bankiet jak i standardowe potrawy na kameralne rodzinne przyjęcie. Przyjeżdżamy ze stołami, krzesłami, całą zastawą stołową, dekoracją. Obsługujemy Państwa Gości, a Państwo mogą w czasie imprezy cieszyć się spędzaniem czasu z najbliższymi, a my zajmujemy się resztą. Po całej uroczystości sprzątamy i zostawiamy dom jak by nie było Gości.

liczba odwiedzin: 886

Popularne miasta w okolicy