Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 1
Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 2 Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 3 Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 4 Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Na Językach id:30644

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • parking

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80

Czas na zabawę….

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe Łódź w Restauracji Na Językach.

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych w naszej Restauracji! Zajmujemy się przygotowaniem imprez rodzinnych i firmowych. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, urodziny, imprezy świąteczne, integracyjne oraz na każdą inną okoliczność. Przyjmujemy zarówno małe jak i duże grupy – dzięki dogodnemu układowi lokalu, jesteśmy w stanie wydzielić odpowiednią przestrzeń, w sam raz na potrzeby świętujących. Jednorazowo jesteśmy w stanie przyjąć blisko 60 osób, proponujemy ustawienia stołów dostosowane do potrzeb gości. Umożliwiamy ustawienie w kształcie litery „L”, „U”, w rzędach lub w innym, dostosowanym do wymagań gości.

Menu na spotkania, przyjęcia i imprezy

Imprezy okolicznościowe to nie tylko spotkanie – to także doznania smakowe które będą towarzyszyć gościom. W odpowiedzi na potrzeby klientów komponujemy specjalne menu oraz dopasowane do oczekiwań zestawy dań. Bierzemy pod uwagę gusta, preferencje i możliwości. Dostosowujemy menu również do alergii i określonych diet.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem i miłą obsługą. Niezależnie, czy chcesz wyprawić wesele, chrzciny, komunię, urodziny, zorganizować spotkanie rodzinne czy też imprezę firmową – baw się i ciesz najlepszymi smakami Na Językach!

Dla gości przygotowujemy propozycje w oparciu o podany budżet, liczbę gości, preferencje, wyobrażenia i założenia co do wydarzenia. Posiadamy również przygotowaną ofertę, ze stałą ceną „od talerzyka”. Niezależnie, czy chcesz uzyskać spersonalizowaną ofertę, zapytać o wolne terminy czy porozmawiać o możliwościach organizacyjnych – skontaktuj się z nami!

liczba odwiedzin: 2303

Popularne miasta w okolicy