Zobacz zdj─Öcia (5)
Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 1
Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 2 Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 3 Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 4 Restauracja Na Językach, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Na J─Özykach id:30644

Łódź, łódzkie

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • parking

Liczba go┼Ťci

  • maks. liczba os├│b: 80

Czas na zabaw─ÖÔÇŽ.

Przyj─Öcia i imprezy okoliczno┼Ťciowe ┼ü├│d┼║ w Restauracji Na J─Özykach.

Zapraszamy do organizacji imprez okoliczno┼Ťciowych w naszej Restauracji! Zajmujemy si─Ö przygotowaniem imprez rodzinnych i firmowych. Organizujemy wesela, chrzciny, komunie, urodziny, imprezy ┼Ťwi─ůteczne, integracyjne oraz na ka┼╝d─ů inn─ů okoliczno┼Ť─ç. Przyjmujemy zar├│wno ma┼ée jak i du┼╝e grupy ÔÇô dzi─Öki dogodnemu uk┼éadowi lokalu, jeste┼Ťmy w stanie wydzieli─ç odpowiedni─ů przestrze┼ä, w sam raz na potrzeby ┼Ťwi─Ötuj─ůcych. Jednorazowo jeste┼Ťmy w stanie przyj─ů─ç blisko 60 os├│b, proponujemy ustawienia sto┼é├│w dostosowane do potrzeb go┼Ťci. Umo┼╝liwiamy ustawienie w kszta┼écie litery ÔÇ×LÔÇŁ, ÔÇ×UÔÇŁ, w rz─Ödach lub w innym, dostosowanym do wymaga┼ä go┼Ťci.

Menu na spotkania, przyj─Öcia i imprezy

Imprezy okoliczno┼Ťciowe to nie tylko spotkanie ÔÇô to tak┼╝e doznania smakowe kt├│re b─Öd─ů towarzyszy─ç go┼Ťciom. W odpowiedzi na potrzeby klient├│w komponujemy specjalne menu oraz dopasowane do oczekiwa┼ä zestawy da┼ä. Bierzemy pod uwag─Ö gusta, preferencje i mo┼╝liwo┼Ťci. Dostosowujemy menu r├│wnie┼╝ do alergii i okre┼Ťlonych diet.

Do ka┼╝dego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, z pe┼énym profesjonalizmem i mi┼é─ů obs┼éug─ů. Niezale┼╝nie, czy chcesz wyprawi─ç wesele, chrzciny, komuni─Ö, urodziny, zorganizowa─ç spotkanie rodzinne czy te┼╝ imprez─Ö firmow─ů ÔÇô baw si─Ö i ciesz najlepszymi smakami Na J─Özykach!

Dla go┼Ťci przygotowujemy propozycje w oparciu o podany bud┼╝et, liczb─Ö go┼Ťci, preferencje, wyobra┼╝enia i za┼éo┼╝enia co do wydarzenia. Posiadamy r├│wnie┼╝ przygotowan─ů ofert─Ö, ze sta┼é─ů cen─ů ÔÇ×od talerzykaÔÇŁ. Niezale┼╝nie, czy chcesz uzyska─ç spersonalizowan─ů ofert─Ö, zapyta─ç o wolne terminy czy porozmawia─ç o mo┼╝liwo┼Ťciach organizacyjnych ÔÇô skontaktuj si─Ö z nami!