Restauracja Sovrana id:17577

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Szczucin, małopolskie
Data dodania: 10-12-2015
Liczba odwiedzin: 627

Oferta

Restauracja Sovrana jest nowoczesnym obiektem odpowiadającym wysokim standardom. Serdeczna atmosfera oraz troska o potrzeby klienta sprawia, że każdy czuje się u nas komfortowo.

Sovrana to nie tylko hotel i restauracja. To również miejsce znakomicie usytuowane do organizacji różnego rodzaju przyjęć, konferencji oraz spotkań towarzyskich i biznesowych. Restauracja Sovrana z myślą o swoich gościach przygotowała szeroką ofertę organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, chrzcin, jubileuszy, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych itp.

Zapewniamy indywidualne podejście wobec oczekiwań naszych gości. Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 sale. Największa sala jest w stanie pomieścić 180 osób. Dwie sale wyposażone są w klimatyzatory oraz oświetlenie LED-owe. Przy organizacji przyjęć mamy specjalną ofertę dla rodziców: dzieci do lat 5 gratis, a do lat 10 – tylko 50% ceny. Przy organizacji przyjęć zawsze służmy radą i pomocą.

Dla naszych gości przygotowaliśmy 30 miejsc w 10 przestronnych pokojach. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w klimatyzator, który pozwala przetrwać nawet najgorętsze dni. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką. Wolny czas można spędzić przed telewizorem lub korzystając z bezpłatnej sieci Wi-Fi, dostępnej na terenie całego obiektu. Część pokoi posiada piękne i przestronne balkony. W ofercie znajdują się również hotelowe śniadania. Osobom, które się u nas zatrzymują udostępniamy bezpłatny, monitorowany całodobowo parking. Ponadto dysponujemy windami dla niepełnosprawnych.

Standard

  • parking
  • ogród

Liczba gości

  • ilość miejsc noclegowych: 1

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Restauracja Sovrana
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Szczucin
Kod:33-230

Nowe ogłoszenia