Zobacz zdjęcia (5)
Restauracja Stajnia, Piła - zdjęcie 1
Restauracja Stajnia, Piła - zdjęcie 2 Restauracja Stajnia, Piła - zdjęcie 3 Restauracja Stajnia, Piła - zdjęcie 4 Restauracja Stajnia, Piła - zdjęcie 5
1 / 5

Restauracja Stajnia id:29076

Piła, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 130

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

STAJNIA Restauracja & Galeria sztuki to ekskluzywne i niepowtarzalne miejsce. Łączy w sobie elegancję salonu z tradycyjnym przytulnym wystrojem, nawiązującym do prawdziwej stajni. Tak wyjątkowy wystrój może stanowić idealną oprawę do wszelkich podniosłych uroczystości.
Oferujemy Państwu organizację imprez okolicznościowych wesel, komunii, chrztów, spotkań integracyjnych oraz jubileuszów. Możemy dla Państwa zorganizować małe spotkanie rodzinne na ok. 30 osób, jak również uroczystość weselną do 130 osób. Dysponujemy jedną z największych sal w Pile.

Przyjęcia weselne
W ramach naszej oferty, proponujemy innowacyjne rozwiązanie kompleksowej obsługi uroczystości polegającej na tym, że jedynym Państwa obowiązkiem jest się miłować, szanować i pojawić się na zorganizowanej przez nas uroczystości. Naszym celem jest odciążenie od obowiązków Rodziców oraz Państwa Młodych, za których z wielką przyjemnością wykonamy wszelkie działania organizacyjne. Na Państwa ręce składamy propozycję organizacji uroczystości, w skład której wchodzą: przygotowanie atrakcyjnego menu, dekoracja sali, zabezpieczenie ciasta, owoców, napojów alkoholowych i bezalkoholowych oraz odwożenie gości po ceremonii ślubnej.
Do Państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany i profesjonalny personel kelnerski oraz przepiękna salę bankietową w rustykalnym stylu.

liczba odwiedzin: 8257

Popularne miasta w okolicy