Zobacz zdjęcia (5)
Rozwożenie Gości-Transport weselny, wynajem VANa,BUSa,auta z kierowcą, Kraków - zdjęcie 1
Rozwożenie Gości-Transport weselny, wynajem VANa,BUSa,auta z kierowcą, Kraków - zdjęcie 2 Rozwożenie Gości-Transport weselny, wynajem VANa,BUSa,auta z kierowcą, Kraków - zdjęcie 3 Rozwożenie Gości-Transport weselny, wynajem VANa,BUSa,auta z kierowcą, Kraków - zdjęcie 4 Rozwożenie Gości-Transport weselny, wynajem VANa,BUSa,auta z kierowcą, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Rozwożenie Gości-Transport weselny, wynajem VANa,BUSa,auta z kierowcą id:50302

Kraków, małopolskie

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • autokar

Nasza firma to nowoczesna firma transportowa, z siedzibą w Krakowie, działającą w branży od ponad 10 LAT, na terenie CAŁEJ POLSKI, w szczególności małopolski oraz województw ościennych.

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju transport m.in. transport Gości weselnych z miejsca zaślubin lub miejsca zamieszkania pod salę weselną, dowóz Gości weselnych realizowany BUSem lub Autokarem z wyznaczonego miejsca na terenie CAŁEJ POLSKI do miejsca zaślubin oraz pod salę weselną, nocne rozwożenie Gości oraz samochód do ślubu, każdego rodzaju transport osób, jak i transport okolicznościowy taki jak np. urodziny, chrzciny, pierwsza komunia.

Dysponujemy nowoczesną i komfortową flotą:
–małe pojazdy (m.in. BMW serii 5),
–większe VANy (m.in. Mercedes Vito - do 8 miejsc),
–BUSy (m.in. Mercedes Sprinter - do 20 miejsc),
–AUTOKARY (nawet 50-osobowe).
Zapewniamy Państwa, że nasza flota spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wszyscy nasi kierowcy cechują się ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów różnego typu. Priorytetami, którymi kierujemy się w naszych usługach, jest zadowolenie i profesjonalne podejście do klienta. Każda współpraca podjęta z naszą firmą traktowaną jest jako wyjątkowa, wymagająca szczególnej uwagi. Każdy klient może mieć pewność, że wybierając nasze usługi, nie musi przejmować się niczym innym, jak skupieniem się na celebrowaniu swoich wyjątkowych chwil w życiu takich jak np. uroczystość weselna, chrzciny, komunia czy urodziny.

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy to w większości nowe modele samochodów (nie starsze niż 2016 rok). Są one zaopatrzone w najnowsze systemy bezpieczeństwa. Za komfort jazdy odpowiada m.in. klimatyzacja wielostrefowa (w VAN-ach do 8 miejsc, dodatkowe nawiewy powietrza w drugim i trzecim rzędzie siedzeń), komfortowe siedzenia wraz z podłokietnikami, oraz zawsze czyste i pachnące wnętrze. Na życzenie klienta istnieje możliwość przystrojenia samochodów.

Cena zależna jest od wielu czynników takich jak np.: czas wynajmu, miejsce wydarzenia, oraz dystans konieczny do pokonania, dlatego każda nasza usługa wyceniana jest indywidualnie, gwarantujemy, że zaproponujemy Państwu najlepsze możliwe warunki, które spełnią Państwa oczekiwania.

Na co dzień zajmujemy się turystyką zagraniczną, współpracujemy z najlepszymi hotelami oraz apartamentami w Krakowie. Posiadamy również wszystkie niezbędne pozwolenia na wjazd do ścisłego centrum miasta Krakowa. Nasi kierowcy biegle posługują się językiem angielskim, więc obsługa Państwa zagranicznych gości nie stanowi dla nas żadnego problemu. Chętnie zorganizujemy im dodatkowe atrakcje takie jak np. zwiedzanie historycznych miejsc wpisanych na listę UNESCO m.in. Auschwitz-Birkenau czy kopalnia soli w Wieliczce lub transport Gości z lotniska do miejsca pobytu w Krakowie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi w języku polskim takie jak np. zwiedzanie centrum miasta na dorożkach konnych, melexach lub pieszo.

Serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego, mając wieloletnie doświadczenie, postaram się doradzić jak i odpowiedzieć na wszelakie pytania.

liczba odwiedzin: 892

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie