Zobacz zdjęcia (5)
RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy  , Mielno - zdjęcie 1
RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy  , Mielno - zdjęcie 2 RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy  , Mielno - zdjęcie 3 RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy  , Mielno - zdjęcie 4 RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy  , Mielno - zdjęcie 5
1 / 5

RUSAŁKA Ośrodek Wypoczynkowy id:27066

Mielno, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Okolica, miejsce

  • wesele nad morzem

Romantyczne przyjęcie weselne nad Bałtykiem,
to marzenie wielu Młodych Par. Jest to wydarzenie wyjątkowe, dlatego też obdarzając nas zaufaniem, możecie Państwo być pewni, że będzie ono dla Was dniem najwspanialszym i niezapomnianym.

Ośrodek Wypoczynkowy RUSAŁKA
położony jest w cichej
i spokojnej miejscowości Łazy k/Mielna, w otoczeniu sosnowych lasów, zaledwie 50 m od szerokiej, piaszczystej plaży.

Oddajemy Państwu do dyspozycji salę na 120 osób, różne propozycje menu do wyboru oraz profesjonalną obsługę, która zadba o każdy najdrobniejszy szczegół dotyczący organizacji przyjęcia. Dołożymy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.
Młodej parze zapewniamy powitanie chlebem i solą, oraz specjalnie przygotowany pokój. Zakwaterowanie dla Państwa rodziców i Gości oferując nocleg w specjalnych cenach.
Cena za nocleg do uzgodnienia w zależności od ilości osób i standardu pokoju.
Organizując wesele w naszym obiekcie możecie liczyć Państwo na naszą pomoc przy koordynacji szeregu usług dodatkowych (dekoracja sali, pokazy sztucznych ogni, fontanny czekoladowe).

Dodatkowo w ofercie weselnej proponujemy:

Stół chłopski - od 1500 zł (możliwa impreza plenerowa przy ognisku), poprawiny w formie szwedzkiego stołu z ciepłym daniem (żur z kiełbasą, barszcz czerwony z krokietami) - 40 zł/os.
Dzieci do lat 3 weselny posiłek mają gratis, zaś dzieci od lat 3-10 płacą 60% wartości menu.
Możliwe jest dostarczenie własnych napoi alkoholowych (konieczna banderola akcyzy).
W takim przypadku naliczymy opłatę serwisową w wysokości 3 zł/butelka.Ośrodek zapewnia dla Gości pokoje z łazienkami w specjalnych promocyjnych cenach.
Oferta dotyczy wesel organizowanych dla 100 osób.
Niewątpliwym atutem naszego obiektu jest jego lokalizacja i duży, zielony teren dający również możliwość zorganizowania imprezy plenerowej przy grillu i ognisku. Dysponujemy dużą kuchnią, salą na 120 osób oraz kawiarnią na 40 os.
Wynajmując salę na wesele, nasi Goście mogą również skorzystać z noclegów w pokojach 2-4 os. z łazienkmai. Pokoje mieszczą się w sześciu parterowych, murowanych domkach w zabudowie szeregowej.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ten szczególny dzień
był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.

 

liczba odwiedzin: 753

Popularne miasta w okolicy