Zobacz zdjęcia (5)
Rzeźby lodowe owocowe fontanna carving ślub, Poznań - zdjęcie 1
Rzeźby lodowe owocowe fontanna carving ślub, Poznań - zdjęcie 2 Rzeźby lodowe owocowe fontanna carving ślub, Poznań - zdjęcie 3 Rzeźby lodowe owocowe fontanna carving ślub, Poznań - zdjęcie 4 Rzeźby lodowe owocowe fontanna carving ślub, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Rzeźby lodowe owocowe fontanna carving ślub id:8457

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

Szukacie nietypowej atrakcji na Wasz ślub/urodziny/imieniny/przyjęcie?

Proponujemy rzeźbione arbuzy na lustrach z dekoracjami z owoców i kwiatów w przystępnej cenie (arbuz rzeźbiony z motywem np. Pary Młodej, na lustrze z dekoracją z owoców i kwiatów lub sam rzeźbiony arbuz bez lustra i dekoracji z owoców i kwiatów).

NASZE ARBUZY RZEŹBIONE SĄ W CAŁOŚCI (Z PRZODU MOTYW NP. PARY MŁODEJ, IMIONA, Z TYŁU MOTYWY KWIATOWE, LIŚCIE ITP.) WIĘC Z KAŻDEJ STRONY PREZENTUJĄ SIĘ PIĘKNIE. Jest to wspaniała dekoracja stołu, która niewątpliwie przykuje uwagę wszystkich gości!

Na arbuzie rzeźbimy imiona Młodej Pary, datę ślubu, figurkę Pary Młodej, gołąbki, motywy kwiatowe itp. - posiadamy wiele wzorów i propozycji do wyboru. Jesteśmy też otwarci na Wasze propozycje motywów do wyrzeźbienia!

Rzeźba lodowa, na przykład podświetlona Para Młoda (wysokość całej dekoracji ok. 100 cm) ustawiona na dekoracyjnym podeście, z pewnością na długo pozostanie w pamięci gości weselnych. Oferujemy również muszlę z lodu, w której może znajdować się jakiś wyśmienity chłodzony trunek lub owoce (muszla może być podświetlana), łabędzie, serce itp.
Fontanna czekoladowa wysokości 80 cm jest ciekawą atrakcja na każdej uroczystości.

Usługi świadczymy przez cały rok. Zamówienia i rezerwacje terminów przyjmujemy telefonicznie i mailowo.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 7007

Popularne miasta w okolicy