Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (4)
Sala Bankietowa Poranna Rosa, Lubicz  - zdjęcie 1
Sala Bankietowa Poranna Rosa, Lubicz  - zdjęcie 2 Sala Bankietowa Poranna Rosa, Lubicz  - zdjęcie 3 Sala Bankietowa Poranna Rosa, Lubicz  - zdjęcie 4
1 / 4

Sala Bankietowa Poranna Rosa id:29665

Lubicz , kujawsko-pomorskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • sala bankietowa

Świetna lokalizacja Sali Bankietowej Poranna Rosa, wystrój, doskonali kucharze i kelnerzy wszystko to sprzyja organizacji niezapomnianych imprez. Dla nas nie ma dwóch takich samych przyjęć weselnych. Przygotowujemy Państwu indywidualny plan całej imprezy, poczynając od wystroju sali, menu kończąc na planie zabaw itp. Posiadamy szeroki asortyment menu dla każdego z naszych klientów ustalane jest indywidualnie. Dostosowujemy ofertę do Państwa potrzeb i budżetu, jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. Dajemy możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego dla 140 osób.

Opinie (1)

Dodaj opinię
Sala Bankietowa Poranna Rosa id:29665
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Łubianka
Data dodania: 21-08-2019

Organizowaliśmy wesele w Porannej Rosie w ubiegły weekend i nie mogliśmy wybrać lepiej! Jedzenie smaczne, pięknie podane, porcje w ilości nie do zjedzenia. Łosoś rozpływał się w ustach. Na sali dominowały kolory różowo-złote, całość pięknie skomponowała się ze ścianką z ruskusu. Pani Agata przemiła, sympatyczna osoba, bardzo profesjonalna. Bardzo dziękujemy Panu Jackowi i obsłudze, która czuwała nad przebiegiem całego wesela. Byli zawsze "pod ręką" służąc pomocą i radą. Pokoje w hoteliku czyste i urządzone z wielką klasą. Jesteśmy bardzo szczęśliwi ! Polecamy z całego serca !

Kontakt

Adres: Lubicz , , 87-162, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 1700

Popularne miasta w okolicy