Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Sala Bankietowa Zorza, Rybna - zdjęcie 1
Sala Bankietowa Zorza, Rybna - zdjęcie 2 Sala Bankietowa Zorza, Rybna - zdjęcie 3 Sala Bankietowa Zorza, Rybna - zdjęcie 4 Sala Bankietowa Zorza, Rybna - zdjęcie 5
1 / 5

Sala Bankietowa Zorza id:53773

Rybna, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • obiad weselny
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 100

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

Sala Bankietowa Zorza Rybna to wyjątkowa sala weselna w województwie małopolskim, zlokalizowana niecałe 30 kilometrów od Krakowa. Dogodny dojazd, ale także spokojne otoczenie, z dala od szumu miasta, sprawia, że obiekt stanowi doskonałą przestrzeń na organizację jedynego w swoim rodzaju przyjęcia weselnego.

Co może zaoferować przyszłym nowożeńcom Sala Bankietowa Zorza? Wesele to dzień szczególny w życiu pary młodej, dlatego też do każdego naszego klienta staramy się podchodzić indywidualnie, mając na względzie jego oczekiwania i potrzeby. Do dyspozycji oddajemy przestronną salę weselną pozwalającą na zaplanowanie uroczystości do 100 osób przy prostokątnych stołach.

Nasz obiekt weselny to nie tylko eleganckie wnętrza, ale także profesjonalna i doświadczona obsługa, która pomoże w zaplanowaniu niezapomnianych przyjęć, troszcząc się nawet o najdrobniejsze detale. Dzięki temu Wy i Wasi goście będziecie mogli poczuć się u nas jak w domu. Wspaniała atmosfera to bowiem niezwykle istotna składowa każdego udanego przyjęcia, z czego świetnie zdajemy sobie sprawę.

Żadne udane wesele nie odbyłoby się jednak bez odpowiednio przygotowanego jedzenia. Menu weselne serwowane podczas przyjęcia to prawdziwa uczta dla ciała i ducha. Wyśmienite smaki połączone z eleganckim serwisem, sprawiają, że obok podawanych dań i potraw żaden z gości nie przejdzie obojętnie.

Poza przyjęciami weselnymi Sala Bankietowa Zorza zajmuje się również organizacją innych imprez okolicznościowych takich jak chrzciny, komunie, jubileusze itp.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rybna, , 32-061, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 103

Popularne miasta w okolicy