Sala Restauracyjna GOLINIANKA id:21765

Oferta
Dodaj do plannera

Sala Restauracyjna GOLINIANKA to obiekt, który wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom. Profesjonalny zespół kucharzy i kelnerów zapewni państwu naprawdę smaczne posiłki wykonane w nowocześnie wyposażonej kuchni według tradycji domowych, podane przez miłą i szybką obsługę. Niezależnie od wielkości każdej imprezy na sali czuwa i kieruje całością jej programu menager Golinianki spełniając wszystkie możliwe życzenia Gości. Proponujemy Państwu dużą, ładną, klimatyzowaną salę bankietową z podestem dla orkiestry. Przy dużej sali znajduje się mniejsza również z klimatyzacją. Oferujemy dla naszych gości pięknie wyposażone zaplecze socjalne. Do Państwa dyspozycji pokój gościnny z łazienką. Z sali wychodzimy na wewnętrzny, pełen zieleni ogród z fontanną i mini placem zabaw dla dzieci, w którym można się zrelaksować podczas trwania imprez. Do dyspozycji Gości duży, strzeżony parking. Obiekt mieści się w Golinie, położony 13 km od centrum Konina, w podobnej odległości znajdują się również Słupca i Kazimierz Biskupi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz opiniami naszych Klientów. Organizujemy imprezy do 220 osób.

Dla Gości zamiejscowych oferujemy w ścisłej współpracy z firmami NOCLEGI w Gościńcu "U Kmiecia" oddalonym 8 km od Goliny - (35 miejsc noclegowych), oraz na kwaterach prywatnych o wysokim standardzie. ZAPEWNIAMY DOWÓZ DO MIEJSC NOCLEGOWYCH. Noclegi i dowóz w atrakcyjnych cenach. W imieniu naszych klientów zajmujemy się rezerwacją noclegów i dojazdu do miejsc noclegowych.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Standard

  • parking strzeżony
  • ogród

Cennik

PRZYJĘCIA WESELNE
Przez cały czas trwania imprezy jest obecny na sali manager Golinianki, który kieruje prawidłową realizacją jej programu i spełnia wszystkie możliwe życzenia Gości.
Z uwagi na odmienne upodobania kulinarne Państwa i Waszych Gości, przygotowaliśmy do wyboru kilka menu weselnych. W przypadku gdyby w naszej ofercie zabrakło ulubionych dań, ustalimy specjalne menu Waszego przyjęcia. Oferujemy smaczne, obfite i dostosowane do każdej kieszeni menu, szybką i miłą obsługę oraz na długo zapamiętaną miłą, rodzinną atmosferę oraz doradztwo ukierunkowane na pełne zadowolenie Głównych Bohaterów wesela.


PROMOCJE DLA MŁODYCH PAR

dekoracja stołu Pary Młodej, podświetlanego ekranu-tła stołu, dekoracja stołów Gości w firmowej kolorystyce
tort weselny
szampan na powitanie
pokój gościnny z łazienką
powitalny napis na wyświetlaczu nad wejściem do restauracji w imieniu Pary Młodej
POLECAMY TRZY PODSTAWOWE MENU OD 130 ZŁ/OSOBA Z MOŻLIWOŚCIĄ MODYFIKACJI ZGODNEJ Z ŻYCZENIAMI


UDZIELAMY - 10% RABATU

- na organizację wesela od wtorku do czwartku przez cały rok
- na organizację wesela od początku listopada do końca marca (z wyłączeniem świąt)

UDZIELAMY - 40% RABATU

- na menu dla dzieci od 3 do 10 lat


Podczas naszego spotkania na które zapraszamy postaramy się odpowiedzieć na wszystkie państwa pytania dotyczące menu oraz organizacji wesela.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

603-671...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
601-881...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Sala Restauracyjna GOLINIANKA
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Golina
Kod:62-590
Data dodania: 27-06-2016
Liczba odwiedzin: 284

Polecamy

Nowe ogłoszenia