Zobacz zdjęcia (5)
Salon Firmowy i Komis Sukien Ślubnych NEW Karina, Wodzisław Śląski - zdjęcie 1
Salon Firmowy i Komis Sukien Ślubnych NEW Karina, Wodzisław Śląski - zdjęcie 2 Salon Firmowy i Komis Sukien Ślubnych NEW Karina, Wodzisław Śląski - zdjęcie 3 Salon Firmowy i Komis Sukien Ślubnych NEW Karina, Wodzisław Śląski - zdjęcie 4 Salon Firmowy i Komis Sukien Ślubnych NEW Karina, Wodzisław Śląski - zdjęcie 5
1 / 5

Salon Firmowy i Komis Sukien Ślubnych NEW Karina id:32302

Wodzisław Śląski, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Dla Nas zawsze zadowolenie klienta jest sprawą priorytetową, dlatego też służymy dobrą radą oraz dzielimy się naszym doświadczeniem. Mamy nadzieję, że przygotowana przez Nas oferta spełni Państwa oczekiwania i pomoże przejść przez trudną drogę przygotowań.

Firma „Karina” powstała w 1992 roku. Jesteśmy na rynku polskim wiodącym producentem sukien ślubnych, które można zakupić lub wypożyczyć w naszych salonach sprzedaży w Krakowie, Łodzi, Rzgowie, Rybniku i Wodzisławiu Śląskim.

Zatrudniamy kilkadziesiąt osób, specjalistów w dziedzinie krawiectwa i sprzedaży. Wszystkie kreacje powstają u nas - od projektu aż po produkt finalny.

Od roku 2009 firma „Karina” stała się ekskluzywnym butikiem ślubnym, który prezentuje ofertę kreacji ślubnych najlepszych projektantów i producentów ślubnych z całego świata.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Opinie (1)

Salon Firmowy i Komis Sukien Ślubnych NEW Karina id:32302
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Magdalena Przewłocka
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bluszczów
Data dodania: 27-08-2018

To własnie w tym salonie znalazłam wymarzoną suknię ślubną! Panie wsłuchują się w opowieść o wymarzonej sukni ślubnej i czynnie uczestniczą w jej wyborze. Super kontakt, miło spędzony czas na rozmowie, świetne doradztwo!
Wybór jest ogromny, każda Panna Młoda znajdzie tam fason dla siebie.
Polecam, ja szczęśliwa żona :)

liczba odwiedzin: 3317

Popularne miasta w okolicy