Zobacz zdjęcia (5)
Samochód do ślubu BMW, VOLVO, JEEP, VW do wyboru! TANIO, Łódź - zdjęcie 1
Samochód do ślubu BMW, VOLVO, JEEP, VW do wyboru! TANIO, Łódź - zdjęcie 2 Samochód do ślubu BMW, VOLVO, JEEP, VW do wyboru! TANIO, Łódź - zdjęcie 3 Samochód do ślubu BMW, VOLVO, JEEP, VW do wyboru! TANIO, Łódź - zdjęcie 4 Samochód do ślubu BMW, VOLVO, JEEP, VW do wyboru! TANIO, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Samochód do ślubu BMW, VOLVO, JEEP, VW do wyboru! TANIO id:26017

Łódź, łódzkie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny

Witam serdecznie,

oferujemy państwu wynajem samochodów wraz z kulturalnym i eleganckim kierowcą do ślubu, na imprezy okolicznościowe bądź inne wydarzenia, które dzięki nam, na pewno staną się niezapomnianymi.
Nie trzymamy się sztywno zasad, pod każdym względem możemy dostosować się do klienta, doprecyzować wszystkie szczegóły przed okolicznością a naszym priorytetem jest maksymalizacja Państwa zadowolenia.

Ozdoby widoczne na zdjęciach są już w "pakiecie", na życzenie możliwość przystrojenia samochodu wedle własnego pomysłu/wzoru przez zaprzyjaźnioną firmę jeśli zajdzie taka potrzeba.

Samochody jakie posiadamy do wynajmu to :

BMW e92 335d 370km m-pakiet które przez swój sportowy charakter zdecydowania zwraca uwagę przechodniów, posiada czerwoną skórzaną tapicerkę oraz wbrew pozorom sporo miejsca z tyłu.
Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by auto wcześniej obejrzeć i na własnej skórze sprawdzić ilość miejsca jako pasażer.

Volvo XC90 D5 235km 2016r jest to topowa oraz największa wersja SUV'a marki Volvo, posiada najwyższe wyposażenie które było dostępne w tych egzemplarzach. Auto wygląda bardzo świeżo i luksusowo, jest na prawdę duże i pojemne :)

Jeep Grand Cherokee WK2 model poliftowy z 2015r 3.0 243km

Volkswagen CC R-Line 2.0 4Motion 200km 2015r

Zdjęcia ostatnich 2 pojazdów niebawem pojawią się w ogłoszeniu., oba są w kolorze czarnym, perłowym, posiadają przyciemnione szyby, skórzaną tapicerkę oraz najwyższe wyposażenie.

Więcej informacji oraz szczegóły telefonicznie.

liczba odwiedzin: 1482

Popularne miasta w okolicy