Zobacz zdjęcia (5)
Samochody do ślubu. Perły na skalę krajową, Kalisz - zdjęcie 1
Samochody do ślubu. Perły na skalę krajową, Kalisz - zdjęcie 2 Samochody do ślubu. Perły na skalę krajową, Kalisz - zdjęcie 3 Samochody do ślubu. Perły na skalę krajową, Kalisz - zdjęcie 4 Samochody do ślubu. Perły na skalę krajową, Kalisz - zdjęcie 5
1 / 5

Samochody do ślubu. Perły na skalę krajową id:52775

Kalisz, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Warszawa
  • Kolor: szary
  • zabytkowy

Rodzinne fury z niesamowitymi historiami. Jesteśmy jedynymi którzy łącza nowoczesne i dizajnerskie samochody z klasykami i pięknościami PRL-u. Nasze perełki są idealne na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela oraz firmowe eventy. Nasza wyjątkowość polega również na tym, że proponujemy nie jedno a dwa auta. Jeden z naszych klasyków prowadzi orszak weselny a zaraz za nim młoda para jedzie w nowoczesnej limuzynie Audi A8. Tak prezentuje się nasza flota
Warszawa Pick Up:
Warszawa rok 1969r Pierwszy polski Pickup. Legenda polskiej motoryzacji. Samochód został odrestaurowany i jest w 100% oryginalny. Jest to rodzynek na skalę krajowa. Polacy wychowujący się w PRL marzyli o nim jednak dla większości był on po prostu nie do osiągnięcia. Mimo upływu wielu lat ta legenda prezentuje się nadal fantastycznie. Można śmiało powiedzieć że jest to pojazd ponadczasowy i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Wystarczy wyobrazić sobie jak ten pojazd prowadzi orszak weselny oraz jakie to robi wrażenie.Największe dzieło motoryzacyjne czasów PRL-U. Nasz najcenniejszy pojazd, który zawsze jest w centrum uwagi.
Fiat 125 sedan
Fiat 125 1988 r, przebieg 679km. Niesamowita historia pojazdu, która przypomina wręcz scenariusz do bardzo dobrego filmu. Samochód ten był bowiem przyczyną długoletniego konfliktu pomiędzy małżeństwem. Mąż kupił dla żony w 1988 r nowego Fiata 125 p. Ta jednak uparła się ze nigdy nie wsiądzie do tego samochodu. Mąż był murarzem i przez swoją dumę oraz zdenerwowanie wybudował garaż. Samochód leżakował w nim 30 lat aż do momentu kiedy go odnaleźliśmy. Niesamowite prawda? Zajęły się tym nawet nasz lokalne media, które dokładnie opisały to wydarzenie, a nawet samochód był w programie TVN TURBO. Samochód który ma 30 lat przejechał zaledwie 679km.
Fiat 125PickUp
Fiat pickup 1987 r Bardzo oryginalny i rzadko spotykany Fiat pickup. Pojazd co warte zaznaczenia również wystąpił w TVN TURBO. prezentuje się się fantastycznie i prestiżowo. Jego oryginalny kremowy kolor i smukła sylwetka w sposób wzorowy poprowadzi kordon pojazdów jadących na wesele. Jest to unikalny i historyczny samochód.
Audi A8:
Audi A8 2018 r. NAJBOGATSZA WERSJA Flagową limuzyna AUDI. Model należący do klasy samochodów luksusowych. Idealny aby zapewnić młodej parze komfort oraz prestiż podczas przewozu Jeśli lubicie państwo luksus i wygodę to ten samochód jest idealny na Wasze wesele.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie znajduję się między innymi materiał TVN TURBO.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Wacław Smolczyński
Adres: Kalisz, , 62-800, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 962

Popularne miasta w okolicy